Aktuality ll.

Milí vlci,
kromě změn, které přinesla akce – tedy více méně těch, na kterých jsme se v týmu dohodli –  je třeba dořešit ještě pár technických záležitostí.

Dnes začneme tou špatnou zprávou…
Možná si toho už někdo všiml, možná ne, ale na profilech některých vlků zmizely obrázky. Jak to? Inu, nedávno si stránky prošly celkovou rekonstrukcí. Byly aktualizovány na novější verzi, celkově přibylo mnoho funkcí a taky došlo ke smazání všech uživatelů. Navenek si změn nejde příliš všimnout, avšak my, administrátoři, máme nyní více možností, jak si se stránkami pohrát, práce s nimi je jednodušší a také jsme pro stránky získali lepší zabezpečení.

Bohužel, něco takového jsme dělali poprvé a jelikož jsme i my jen lidé z masa a kostí, ne vždy se nám vše podaří tak, jak bychom si představovali.
S lítostí musím konstatovat, že během úprav došlo k menší ztrátě dat (konkrétně těch mediálních). Ano, poučili jsme se. Mezi poškozenými jsme totiž i my (ups?) a pro příště už dobře víme co a jak, takže tato situace se už, doufejme, nebude znovu opakovat. Neumím si představit, co by se muselo stát, aby ano.

Za celý A-team bych se vám proto chtěla omluvit a zároveň vás požádat, abyste si zkontrolovali profily všech vašich postav a také stránku smečky, kde by měl být odkaz na vaši postavu spolu s obrázkem zveřejněný, a všechny chybějící obrázky mi poslali do Tématu změn.

Co všechno je tedy třeba si projít?
1) Obrázek postavy na stránkách smečky
2) Profilový obrázek
3) Tlapičky u dovedností a magií (ty by, doufám, měli mít všichni, ale pro jistotu…)
4) Obrázky pro mazlíčky, patrony, bytůstky, … (jen vlastní, ne obrázky z akcí, např. obrázky talismanů, mýtických stvoření, atp. – o těch víme)

(A váš Kreativní kout)

Dále je třeba zmínit Adventní kalendář.
Jak jsem si všimla, některým políčka nefungují tak, jak by měla. Je to ovlivněno tím, jak se vám stránky zobrazují. Někdo má stránky širší, někdo užší. A protože se políčka pro odkazy na jednotlivé úkoly nepřizpůsobují zobrazení, jsou u toho užšího posunutá a na velikost stránky neúměrně velká. Tudíž se některá ani nezobrazí, protože je políčka před nimi „vytlačí“.
Pokud do této skupiny patříte, na konkrétní políčko se dostanete kliknutím na číslo, které budu každý den kolem půlnoci na fórum posílat.

Dále jsem se rozhodla, že odměny budu zapisovat vždy během druhého dne, abyste nemuseli až do Vánoc čekat na vyhodnocení celého kalendáře. Navíc, buďme k sobě upřímní, nejsem si úplně jistá, že by se to některému administrátorovi chtělo během vánočních svátků dělat 😀
Proto bych chtěla poprosit ty, kdo splnili první úkol, aby do TZ (kde jsou i jména těch, kteří odměnu získali), napsali jméno postavy, ke které chtějí přidělit samoplnící misku na vodu.

Třetí věc, a už snad i poslední…

Spolu se svým starým domovem za sebou někteří vlci zanechali i úkryty. Věřím, že se již každý rozhodl pro nějakou smečku, do které by chtěl patřit. Takže, co to pro vás jako hráče znamená?

Do komentářů mi teď každý vlastník úkrytu sepíše „novou registraci“ a to v následujícím tvaru:

Malá jeskyně (Sileo – Modřínový les / severozápad)
Dřevěná miska na vodu, kamenná samoplnicí miska na maso, mechový koberec, slaměný pelech, houpací síť, vstupní clona proti chladu, clona proti větru
Povolení vstupu: Spirit

Každý úkryt bude mít tedy název, lokalitu a konkrétní určení polohy pomocí světových stran. Pokud úkrytů máte více, rozdělte mezi ně věci, které vlastníte. Pokud máte jen jeden, nemusíte se předměty vůbec zabývat. Až budu úkryt na profilu vaší postavy přepisovat, prostě k němu přiřadím vše, co na profilu máte 🙂
A pokud jste někomu umožnili vstup do vašeho úkrytu, tak to tam také připište.

(Výjimečně je také možné úkryt prodat a to za polovinu kupní ceny.)

~ Tamara

Napsat komentář