Speciální extra magie

Levely magie jsou samostatně od hlavní magie. Takže vlk který má například hlavní magii level 5 a získá druhou magii, level druhé magie bude automaticky začínat na levelu 1. Postupně může získávat vyšší levely, stejně jako u hlavní magie.

 

Ovládání zvířat
Jde o schopnost ovládnout zvíře tak, aby vlka poslouchalo. Závisí na levelu magie, jak dlouho bude ovládnutí zvířete fungovat a jak velké zvíře, či jak moc zvířat, bude vlk schopen ovládnout. V čase, kdy je zvíře ovládáno, mu vlk rozumí a může tak od zvířete získávat informace. Mimo působnost magie vlk zvířatům nerozumí. Level magie 1 = 1 zvíře do velikosti vlka nebo až 3 zvířata menší, délka ovládnutí cca 5 minut.

Síla květin
Je to zvláštní magie, která dokáže: nechat rozkvést květiny třeba i na poušti, vytvoří květinový déšť nebo záplavu květů, vytvořit ohrádku z trnitého šípkového keře, nechat vyrůst květinu s omamnou vůní, atd.

Hudba
Tato magie umožňuje vlku vytvářet zvláštní hudbu. Může výt, ale i kňučet. Hudba dokáže: uklidnit vlky, navodit příjemnou atmosféru, uspat vlka, omámit vlka tak, jako by byl opilý, nebo podpořit smečku při útoku tak, že dodá vlkům chuť a zmírní strach.

Hlína a bláto
Tato speciální magie ovládá hlínu a to i v mokrém stavu, kdy se hlína změní na bláto. Vlk, který tuto magii ovládá, dokáže: Hloubit tunely v půdě. Přimět částice hlíny a jílu, aby se semkly k sobě a zpevnily se, tím může stěny tunelů udělat bezpečné a silné, že vlky nezasypou. Vytvořit jílové brnění. Házet koule bláta. Vytvořit kluzskou směs bláta pod tlapama nepřítele, takže uklouzne.

Dřevo
Tato zvláštní magie ovládá dřevo. Sice nedokáže nechat vyrůst rostlinu, ale za to může: Proměnit klacek v užitečný dřevěný nástroj. Například malý oštěp či  vidličku. Může dřevo tvarovat, stáčet, ohýbat, lámat. Tím může třeba nepříteli vytvořit kolem tlapek dřevěná pouta. Může si vytvořit dřevěné brnění.

Telepatie
Je magie schopná umožňění, čtení myšlenek druhého, ale i vnímání obrazů jeho mysli a též pocitů. Tedy, schopnost vcítění se do druhého. Schopnost zachytit události probíhající na vzdáleném místě v současnosti, zachycení obrazů a střípků událostí minulých, které se již staly a možné nahlédnutí do jedné z mnoha alternativ budoucnosti, která však nemusí nastat.

Vejce
Neobvyklá magie. Vlk může vytvářet vejce ze zvířecí říše – především ptačí, ale ani hadí vejce nejsou vyjímkou. Vajíčka může vrhat po nepříteli a dokáže vytvořit od těch nejmenších vajíček, jako jsou třeba od zlatoprsek, až po vejce pštrosí. Vajíčka však nikdy nebudou oplodněna a tak se z nich nemůže nic vylíhnout, za to, skvěle chutnají.

Speciální EMÚ

EMÚ Psychika – Dezorientace
Vlk dokáže vyvolat na krátkou dobu (cca na 5 minut) u druhého stav, kdy neví kdo je a kde je. Útok lze používat pouze s přestávkami, nikoliv souvisle.