Speciální schopnosti a dovednosti

Léčivý dotek
Název bonusu:
Speciální schopnost: Léčivý dotek
Popis: Vlk dokáže aktivovat léčebnou sílu ve svých tlapkách. Za mopocí magie zvláštní léčivé energie dokáže léčit jak vlky, tak i sebe.
Spotřeba magických sil v jednom dni: se řídí dle stupně poškození! Odvrácení smrti = -99% magie (pozor, nejde o oživení, vlk který je léčen je živý, na mrtvé to neplatí); Vnitřní krvácení/masivní vnější krvácení = -80%; hluboké rány/zlomeniny žeber = -50%; zlomeniny končetin/zranění svalů, normální rány = -30%; Drobné ranky/nemoci = -20%

Roztomilost
Název bonusu:
Speciální schopnost: Roztomilost
Popis: Vlk vytvoří iluzi něčeho tak roztomilého, že to naprosto zaujme protivníka (jako kdyby byl v transu).
Spotřeba magických sil v jednom dni: 3 minuty (herní) trvání = -10% magických sil

Zábava: Barevné stopy na zemi
Popis: Když vlk chce nebo je emočně vypjatý, zanechává za sebou na půdě barevné otisky svých tlap. Obvykle jsou stopy kontrastní k okolí, takže na hlíně mohou být stopy třeba tyrkysové, žluté, zelené, aj. Na trávě mohou být hnědé, oranžové, fialové, atd.
Podmínky: Stopy samy od sebe zmizí přibližně za den.

Zábava: Padající barevné lístky stromů
Popis: Když vlk chce, dokáže vyvolat nad sebou nebo nad nějakým jiným vlkem, aby z oblohy spadlo několik barevných listů ze stromů, které pak připomínají konfety či třpytky jako na oslavě lidských narozenin či nějaké párty.
Podmínky: Padají z nebe asi 1-5 minut.

Zábava: Přimění vyrůst jetelinu+čtyřlístek
Popis: Vlk dokáže, aby před ním vyrostla jetelina, případně může nechat vyrůst čtyřlístek.
Podmínky: Může tak učinit v kteroukoliv roční dobu, ale je to kytka, takže vydrží stejně jako každá jiná květina (v zimě patrně mrzne).

Zábava: Přimění vyrůst pampelišku
Popis: Vlk dokáže, aby před ním vyrostla krásná žlutá pampeliška, nebo-li Smetánka lékařská.
Podmínky: Může tak učinit v kteroukoliv roční dobu, ale je to kytka, takže vydrží stejně jako každá jiná květina (v zimě patrně mrzne).

Zábava: Přimění vyrůst sedmikrásku
Popis: Vlk dokáže, aby před ním vyrostla sedmikrásku, dokonce jich může být až 5.
Podmínky: Může tak učinit v kteroukoliv roční dobu, ale je to kytka, takže vydrží stejně jako každá jiná květina (v zimě patrně mrzne).

Zábava: Přimění vyrůst vlčí mák
Popis: Vlk dokáže, aby před ním vyrostl červený květ vlčího máku.
Podmínky: Může tak učinit v kteroukoliv roční dobu, ale je to kytka, takže vydrží stejně jako každá jiná květina (v zimě patrně mrzne).

Zábava: Přivolání barevných motýlků
Popis: Vlk dokáže přivolat několik různobarevných motýlů, kteří chvíli poletují kolem něj či kolem jiného vlka. To je přeci náramná legrace.
Podmínky: Motýlci nejsou živý, ale imaginární. Poletují kolem zhruba čtvrt hodiny, než odlétnou do ztracena.

Zábava: Přivolání barevných mravenců
Popis: Vlk dokáže přivolat mnoho malých různobarevných mravenečků, kteří pobíhají kolem něj, dokonce i lezou na něj, případně na vlky kolem. Lechtají, ale nekoušou, jsou to zábavní tvorečkové z imaginárního světa.
Podmínky: Mravenečci nejsou živý, ale imaginární. Pobíhají kolem zhruba čtvrt hodiny, než se vytratí v prázdnotu.

Zábava: Přivolání inkoustového deštíku
Popis: Vlk dokáže v okolí max. 5 metrů, aby z nebe začal padat barevný déšť, který zanechá na všem, kam dopadne barevné skvrny, asi jako když rozmícháte vodovky a barevnou vodu začnete cákat všude kolem sebe.
Podmínky: Padá z nebe asi 1-5 minut. Zabarvené rostlinstvo i tvorstvo zůstane špinavé zhruba 12 hodin, pokud se dříve vlk neokoupe v jezeře či řece nebo jiné vodě.

Zábava: Svítící stopy ve tmě
Popis: Když je tma a vlk má dobrou náladu, může za sebou zanechávat svítící otisky tlapek. Tyto svítí jemnými duhovými tóny velmi světlých barev.
Podmínky: Stopy samy od sebe zmizí s novým dnem. V případě jeskyní zmizí za 12 hodin.

Zábava: Voňavý kožíšek
Popis: Jednoduché, vlk může obohatit svou vůni a to tak, že ke svému osobitému pachu, který však nezmizí, se připojí ještě vůně parfému, například jahod, jehličí, borůvek, černého bezu, růží, lípy a tak dále.
Podmínky: Jemná vůně se z vlka může nést prakticky neustále. Vlk může navonět pouze svůj kožich.

Dovednost: Ptačí zpěv
Popis: Vlk dokáže napodobit zpěv ptačích pěvců, ať už se jedná o cvrlikot vrabce, kejhání husy, skřípání skřivana nebo krákání vrány.

Dovednost: Velký skok
Popis: Vlk dokáže vyskočit do výšky až pěti metrů, stejně tak i daleko doskočit.

Dovednost: Plachtivý skok
Popis: Vlk může vyvolat vytvoření vzdušných kluzáků připomínající ploutve létající ryby, které mu nedovolí létat, ale umožní mu pohybovat se se nad zemí za pomocí skoků a následného plachtění. Dokáže plachtit, v otevřeném terénu, při jednom skoku až do vzdálenosti 30-40 m a vznést se do výšky až 3-4 metrů. Neskáče jako žába, ale vždycky před dalším skokem musí nabrat rychlost během. Takto se zvládne pohybovat téměř neúnavně na kilometry daleko.

Dovednost: Změna barvy očí
Popis: Vlk může dle své potřeby a touhy změnit barvu svých očí. Například na žluté, oranžové, červené, zelené, modré, hnědé.

Dovednost: Změna barvy nosu
Popis: Vlk, bude-li chtít, dokáže změnit barvu pigmentace svého nosu. Může mít nos v barvách černý, hnědý, růžový, oranžový, šedý.

Dovednost: Mocný hlas
Popis: Vlk na krátko dokáže zvýšit sílu svého hlasu, až se ostatní v jeho blízkém okolí zachvějí, zatají dech a nejsou schopni se 3 sekundy pohnout z místa. Může tuto schopnost také využít pro svolávaní vlků. Je to podobné, jako by vlk použil mikrofon a zesilovače hlasu.

Dovednost: Smích
Popis: V případě, že vlk uplatní tuto dovednost, stane se jeho smích velmi nakažlivým. Všichni vlci v doslechu propadnou na 10 sekund hysterickému smíchu.