Cave Glácies

Cave Glácies znamená vlastně něco jako ledová jeskyně, přeloženo z latiny. Na příběhu vlk zkrátka napíše, že šel do Rintintinova lesa – kde se tedy tato jeskyně nachází, vešel do ní a zamrzl. Pokud nějaký vlk nechce být zamražen, jeskyni nenajde. Rozmrazt se lze až poté, co sem bude napsáno, že se dotyčný chce rozmrazit – to se posléze jednoduše vlk vzbudí a vyběhne ven z jeskyně, jako by se nic nestalo.
V jeskyni – jakmile se tam přijde, všude jsou těla vlků v pozicích, v jakých zmrzli. Vlk jim nijak pomoci nemůže, protože zamrzne taktéž. Tuto jeskyni nikdo najít nemůže tak, že půjde po stopě těch, co zamrzli, jelikož nějakým neznámým kouzlem ona stopa skončí na začátku Rintintinova lesa.
To, že jsi se nechal zamrazit, drahý hráči, napiš zde, do komentářů. Cave Glácies se dá však využít pouze pro absenci delší, než měsíc. Pokud by ses však vrátit nechtěl, prosíme, abys skutečnost, že odcházíš, oznámil do odchodů a nepřidělával nám tak práci se sháněním neaktivních hráčů.

4 komentáře

  1. Ahojte! Dlouho jsem tu nebyl, a byl bych nerad, kdyby byl Fuerdík smazán… Tudíž jsem se chtěl zamrazit v Cave Glácies, jenže příběh smečky Kirigakure je uzavřen, poradíte mi tedy prosím co mám dělat?

  2. Zdravíčko.
    Vím, že Fuerde je v CG, měl by tam být i Dmitrij a před nedávnem tam Dino donesl i Sniffl. Tak jen at‘ se o tom ví.

  3. Ahojky,
    oznamuji, že dne 5.6.2018 odešli tito vlci do Cave Glácies: Naberius, Cassidy, Tania, Ragnavaro. Vše je také uvedeno na příběhu ve fóru.
    Nechávám si venku jen Mauru, ale uvidím, jestli bude příležitost s ní hrát. Momentálně a dlouhodobě nemám čas (a bude ho ještě méně) a ani chuť hrát v akcích na příběhu, které se většinou táhnou několik měsíců a na tu příběhovou hru nezbývá prostor.

Napsat komentář