Herní fórum

Forum breadcrumbs - You are here:FórumPříběh: PříběhSmečka Erisea

Smečka Erisea

Citace

+ Eveline

Brzy černou Alfu opět začali stahovat stahy a na svět přišlo třetí vlče. Jenže, vypadal jako... Eveline se tlačili slzy. "Diego, že není..." neměla ani sílu to říct. Diego se na právě narozené upřeně podíval a zaposlouchal se. Díky magii dokázal slyšet, to co jiní normálně přeslechnou. Slyšel slabě bijící srdéčko. "Žije." Řekl a Eveline se ulevilo, ale to i Diegovi. Ztratili už jednu dceru a ztráta dalšího, i jen toho co se teprve narodil a měl celý život před sebou, byla pro rodiče neskutečná bolest. Zvlášť, když je oba zžíral i strach o dloudobě spící Islu. Diego sám maličkého očistil a další úlevná vlna přišla, když o sobě dával vědět pískotem. Poté ho přesunul k Evelininým strukům. Ona opět zatlačila a na světě bylo i čtvrté vlčátko. Eveline najednou vydechla. Cítila podvědomě, že tohle je už poslední. Dřív, než se pohnula, nejmladšího měla už očistěného a u bříška. Diego byl rychlejší. Poté Eveline olízl na čele. "Opět jsi to zvládla." Usmál se. "To proto že jsi tu byl se mnou." Vrátila mu úsměv a pohled otočila na namodralého vlčka. "Ale mám strach. Tenhle je příliš slabý..." Zamumlala. "Přežije to a bude z něj úžasný vlk. Stejně jako jsou Zante a Charza. I Isla. A stejně tak i tihle další tři." Řekl něžně ve snaze uklidnit svou milovanou. "Viď, Arthasi. Stane se z tebe vlk ke kterému budou ostatní vzhlížet." Usmál se a olízl jej po hřbeti. "A co kdyby se tady jediná holčička ve vrhu jmenovala Invillea?" Podívala se zvědavě na něj a Diego přikývl. Poté se otočil na Charzie. "Chceš si pojmenovat jednoho brášku, princezno?" Mrkl na ni. Poté vykoukl ven z jeskyně. Hato ještě nevyrazil a tak koukl na svého syna. "Synu! Než vyrazíte, přijď tady na moment!" Zvolal na něj pevným hlasem. Eveline je mezitím lehce přikryla ocasem. A usmála se na Invilleu, která se napila a poté usnula.

"Doufám, že neskončíme jako mojí rodiče. Nezvládali být Alfami a zároveň rodiči.. A ti dva z rodu Virentemů se přidali k naší smečce ze stejného důvodu, ne?" Eveline stáhla ouška dozadu. Diego ji čumákem upravil prameny ofiny, které ji popadali do očí. "Přiznávám, že i my, trošku zanedbali Islu, Zanteho a Char. Ale teď s nimi budeme trávit víc času a budeme ho trávit i s nimi. Budeme se střídat a pomáhat si. Není možné, abychom udělali stejnou chybu dvakrát." Zašeptal a poté zvážněl. "Hned jak se Charzie rozhodne, předám vedení smečky na několik hodin Kayovi. Půjdeme spolu na lov a až se vrátíme, plánuji oznámení. Ty si zatím odpočiň. Zasloužíš si to." Dotkl se ji čumákem a vyslal k ní skrz magii kousek své energie, aby ji ulevil od poporodní bolesti.

Nirush🖤
Citace

Úpatí Rellemových hor

Paprsky slunce pohladily Aisel po tváři. Ta se protáhla a něco si zamumlala. Pomaloučku otevřela oči. Zprvu nic neviděla, protože ji paprsky na pár vteřin zaslepily. Otočila se na pravý bok a prozáhla se. Zívla a zamžourala očima. Kde to jsem? Zvedla se ze země a otřepala se. Ze srsti jí sklouzlo několik stébel trávy. Rozhlédla se. "Ach ano, smečka Erisey" špitla. Přemýšlela, kam se vydat. Tak ráda by někoho potkala, ale zároveň se takového setkání bála. Bezradně se posadila. "Co mám dělat? Kam jít?" vyslovila prosebně k obloze a zářícímu slunci, jakoby očekávala, že jí ta zářící koule odpoví.

Citace

U matky

Vlče pištělo a snažilo se přesunout k té teplé věcičce, trvalo to déle než si samo mohlo myslet. Žďuchl do něčeho podobně velkého a znovu vydal vyděšený skřek. Zapomněl ale na všechny problémy když se mu podařilo přisát k tomu teplému čemusi a ochutnal tak něco velice dobrého. Bílá tekutina krásně voněla a on se jí nemohl nabažit, až když měl plné bříško, převalil se a usnul u boku své matky.

Citace

Úpatí Rellemových hor => Tábořiště smečky Erisey

Mladá vlčka se rozhodla pokračovat v cestě. Vůbec toto území neznala, proto šla před sebe, kam ji nohy nesly. Její tlapky se od studené a vlhké země odrážely v rovnoměrném klusu. Všechny její svaly se pod kůží napínaly a krčily v harmonii pohybu. Aiselina tmavá srst se míhala mezi kmeny rozložitých stromů. Snažila se splynout s okolím, ale bedlivému oku její přítomnost přece jen nemohla uniknout.

Tu se jí před očima objevil ušatý zajíc. Ihned si Aisel všiml a dal se na úprk. Vlčice se za ním okamžitě pustila. Její kořist neustále kličkovala mezi stromy a snažila se zmýlit lovkyni. Aisel se k němu podařilo přiblížit. Už mu měla zasadit smrtící ránu, když zajíc uskočil na pravo. Vrhla se na něj. Jenže ušák byl přece jenom o trochu rychlejší a tak mu Aisel pouze přejela drápy po srsti. Byla vzteklá. Jednou z tlap se jí podařilo vymrštit zajíce vysoko do vzduchu. Ještě než stihl dopadnout na zem, srazila ho mocným úderem k zemi. Roztříštila mu tak lebku. Kolem se rozstříkly rudé kapičky krve. Aisel uchopila svůj úlovek do zubů a zmizela v křoví.

Po skončeném obědě se vlčka vydala na další cestu. Teď už ale s větší energií. Běžela po lesní pěšince a broukala si. Najednou se před ní objevila plošina s mnoha úkryty. "To musí být tábor smečky Erisey" zašeptala. Dostala strach, schovala se ve stínu stromů. Její pozornost upoutal velký černý vlk [Kay] s malým vlčetem.

AiselTheWolf 🐺
Citace

Tábor Erisey

Aisel začala opatrně obcházet tábor. Bála se, že si jí někdo všimne, držela se stále ve stínu větví. Schovala se za větším balvanem. Nedalo jí to, a přece jen vystrčila čumák. Rozhlédla se. Viděla mnoho vlků poklidně odpočívajících, anebo debatujících na neznámé téma. Posadila se. Měla bys odsud odejít! snažil se jí domluvit její rozum. Ona však zůstala na místě s vystrčeným čumákem a lehce naklonila hlavu na pravo. Ach ta její zvědavost!

AiselTheWolf 🐺
Citace

Pousmál se na Kierannii a šťouchl do ní čumákem. "Už bylo na čase, abys přišla." Ušklíbl se a potom se mu do čumáku dostal pach, který neznal. Jeho výraz najednou zvážněl. Vydal se po pachové stopě, až došel k cíli schovaného za balvanem. "Kdo jsi?" Zavrčel. Věděl, že temní jsou nyní vázáni volnosti a nemusí se ptát k tomu, aby otravovali svit. Sic mu vlčice jako temní nesmrděla, ale zároveň neměla pach ani jeho smečky, ani smečky jeho otce.

I am heir, I am son of Virentem, I am Prince of Niwat.
Citace

Vlčice strnula. Udělala malý krůček vzad a vystrašeně se na neznámého podívala. Snad se o mně teď nedozví celá smečka! Nervózně jí cukal koneček ocasu, a srst na zádech se jí jemně zježila. Schovala se za kámen a tiše špitla: "J-jsem A-Aisel" Vůbec nevěděla, co má dělat, zda utéct či zůstat, zaútočit, nezaútočit. Měla najednou v hlavě takový chaos, že se sama sobě divila, že se jí podřilo ze sebe něco vysoukat.

AiselTheWolf 🐺
Citace

Když se vykoktala, svaly v těle polevili. Buď byla skvělou herečkou, nebo se skutečně bála. "Jaký je účel tvého špehování Erisejské smečky, Aisel?" Pozvedl obočí. "Jestli se chceš přidat, Alfy tě jistě rády přivítají. Pokud špehuješ pro temné měla bys zmizet dřív, než příjdeš k úhoně." Zahrabal tlapou a svou nadprůměrnou výškou a vystrčenou hrudí nad ní převyšoval.

I am heir, I am son of Virentem, I am Prince of Niwat.
Citace

Zvedla hlavu. Vlkova bílá srst kontrastovala s černými chlupy pokrývajícími jeho spodní část těla. Obě barvy byly od sebe odděleny krvavě rudým pruhem. Na prsou se mu houpal náhrdelník se zvláštním kamenem tyrkysové barvy. Světlo se od něj odráželo na všechny strany. "Já nikoho nešpehuju" odvětila. Ani sama nevěděla, jak se sem dostala a ještě ji podezřívají o špehování! Posadila se a omotala kolem sebe svůj tmavý ocas. Jeho koneček se stále nervózně pohyboval ze strany na stranu. "Ani sama nevím, jak jsem se sem dostala."

AiselTheWolf 🐺
Citace

Tábor smečky.

Kierannie musela něco dělat. Rozhodla se tedy vyzkoušet, co její magie vlastně umí na ostatních vlcích, ne jen na zvířatech. Proto raději na Aisel uvrhla svůj štít. Byla v lehce světle modré kopuli, skrz kterou bylo vidět. Azrael se do jí nebezpečnè totiž pouštěl. "Lásko, klidni se. Ani nevíme jestli ona špehem je nebo není. Podle jejího hlasu a postavení temnou není. Viděla jsem mnoho, ale vystrašenou temnotu nikoli." Zvedla se Kierannie a přešla k ní. Nechala rozpustit svůj štít. "Její pach temnem ani tímto domovem nepáchne. Je z úplně jiných krajin. Nejspíše sem zabloudila či hledá domov." Otočila se Ki na svého partnera. Byla však připravená jej zaštítovat a vlčici dát co proto jestli na ní zaútočí. "Jsem Kierannie Crystal eye, hlavní kněžka Elune." Představila se a její pohled změkl. Nebyla hrozbou, kdyby byla, tak by se bránila víc než jen slovy a svým ocasem.

Dívající se na měsíc, jsem doufala v to, že tě jednou spatřím, anděli.