Herní fórum

Kierannie a Azrael- Král slunce a kněžka měsíce

Citace

Zasmál se nad jejím zaražením. ''Pouze pokud jsi připravená.'' Mrkl na ni a poté se natáhl. Přemýšlel nad svým chováním. ''A pokud to není proti vůli Elune.'' Zamumlal, protože pořád nechápal vztah mezi ní a bohyní měsíce a co obnáší to, že je její hlavní kněžkou. Také nechápal, proč ještě pár dní zpátky, kvůli Anemon a Hata pěnil, když teď sám dělá vlastně to stejné.. Ale s jediným rozdílem. Kierannie a Anemon, nejsou nejlepší kamarádky jako jsou on a Hato. Bylo to prostě zvláštní a poslední dny nad tím dost přemýšlel.

I am a shadow and the shadow is present everywhere.
Citace

Tak teď zjistíš, jak se dělají děti, Kierannie. Pouze pokud jsi na ně připravená. Neboj, vždy budu světlem při tvém zoufalství. Ale... budeš dobrá matka. Ozvala se jí v hlavě Elune. Kierannie se zašklebila, takže vlastně ona chtěla, aby měla děti! Být hlavní kněžnou jí neomezovalo v mateřství, proto se mohla rozhodnout jak chtěla. "Já vlčata chci. Sic jsem byla před chvílí sama vlče, ale ty jsi ten pravý, tak proč to... nezkusit?" Usmála se na něj sladce. Nemluvila ani o Elune, nepotřeboval vědět co jí řekla a jak se k vlčatům staví. On potřeboval vědět jen názor Ki. Což ten také dostal.

Dívající se na měsíc, jsem doufala v to, že tě jednou spatřím, anděli.
Citace

Po jejích slovech se usmál. Jeho vzácné úsměvy patřili jen ji. Přitáhl si jí k sobě a ve větru se k nim nesla něžná melodie, která očividně měla zásluhu na tom, že kolem nich rostly okvětněné větvě, která jim udělala přístřešek.

[CENZURA]

Po chvíli si položil hlavu na její krk a spokojeně oddechoval.

I am a shadow and the shadow is present everywhere.
Citace

Usmála se na něj sladce, tak jak to uměla jen ona. Proč by se to taky měnilo? Pak to přišlo. Po onom aktu lásky měla na sobě položenou jeho hlavu. Musela se usmívat, opojena tím vším co se stalo. "Miluji tě Azraeli." Dostala ze sebe, když si uvědomila že může mluvit.

Dívající se na měsíc, jsem doufala v to, že tě jednou spatřím, anděli.