Téma změn

Pro nezbytné a akutní konzultace prosím použijte kontakty přímo na administrátory nebo oficiální email (podpora@smeckavlku.cz)

Patří sem dotazy na věci, na které Vám neodpověděly stránky, ani hráči si s nimi nevědí rady a nebo je potřeba je prokonzultovat s administrátory, upomínky na vše, co by být mělo, ale není, vše.
Je vhodné, pokud změny postů oznamují přímo alfy nebo bety, pokud to oznamuje hráč, kterého se to týká, je vhodné, aby byl s žádostí o změnu postu vložen i odkaz na příspěvek, ve kterém je potvrzena změnu postu. Informujte prosím o tom, kterému vlku je post měněn a který post získal.
Žádosti o vynesení rozsudku nad vlčaty. Připiš odkaz na početí a pokud máš již předběžně domluvené nějaké hráče, můžeš se pokusit poprosit o počet vlčat, kterým by měl Drak vdechnout život.

Pár důležitých odkazů:
Nebojte se, nikdo Vás za chybu nebo omyl neukousne, takže se ptejte raději na všechno, než dělat chyby a koledovat si o problémy.

REGISTRACE DO HRY – PRAVIDLA – INFORMACE

Fungování TZ:
Pozor, aby bylo TZ přehledné, je velmi často aktualizováno a promazáváno, proto po podání dotazu buď dejte na vědomí, že jste si odpověď přečetli, nebo jednoduše počítejte s tím, že může být do týdne smazána.

POSLEDNÍ ZMĚNY:
× zamítnuto – schváleno a provedeno ✓

Omluva – neaktivita
Destiny Aqua

Změny postů

Rozsudky

Žádosti
Obrázek Aisel ✓

1 komentář

  1. Prajem pekný deň, áno neobjavila som sa tu už dlho, veľmi dlho a mrzí ma to. Novat pre mňa znamená veľa. Veľmi veľa, mám pre neho vždy také pochopenie, moje prvé RPG ever. Naučila som sa tu hrať, spoznala som mnoho hráčov, mnoho skvelých ľudí. Niwat, och Niwat, aký si len bol pre pár rokmi 2016, blueforum, Yllin s ktorou som sa naučila hrať, pamätám si na svoje začiatky, Niwat , nostalgia, milé spomienky, ale aj tie nemilé, poznala som tu mnoho… No proste, ale čas ide ďalej je rok 2019, situácia sa mi zmenila, škola, nové záujmy, iná organizácia času a všetko je tak iné. Pred pár časom dostala taký Niwatský blok, nejako sa mi nedarilo hrať a bohužiaľ trvá, rada by som hrala, áno hrám RPGáčka, ale proste neviem prečo, Niwat svoju úlohu splnil, v podstate ma vychoval vo svete RPG. Rada by som sa k nemu vrátila, spolu so Sauronom, Ghostom, Aragornom a Northie, ostatné postavy riešiť ani nechcem, neviem ako ma to napadlo, mala som čas kedy som zvládala pomaly 10 postáv každý deň. Kde je ten čas? Proste vrátim sa k Vám, pretože, pretože, ale neočakávajte moju aktivitu tak ako pred tým, áno vraciam sa, ale… Nebude to ako pred tým. Ďakujem za porozumenie.
    A Áno. North Remembers, Yllin Remembers…
    Vrátim sa.
    Vaša Yllin, po novom Sauron…

Napsat komentář