Téma změn

Pro nezbytné a akutní konzultace prosím použijte kontakty přímo na administrátory nebo oficiální email (podpora@smeckavlku.cz)

Patří sem dotazy na věci, na které Vám neodpověděly stránky, ani hráči si s nimi nevědí rady a nebo je potřeba je prokonzultovat s administrátory, upomínky na vše, co by být mělo, ale není, vše.
Je vhodné, pokud změny postů oznamují přímo alfy nebo bety, pokud to oznamuje hráč, kterého se to týká, je vhodné, aby byl s žádostí o změnu postu vložen i odkaz na příspěvek, ve kterém je potvrzena změnu postu. Informujte prosím o tom, kterému vlku je post měněn a který post získal.
Žádosti o vynesení rozsudku nad vlčaty. Připiš odkaz na početí a pokud máš již předběžně domluvené nějaké hráče, můžeš se pokusit poprosit o počet vlčat, kterým by měl Drak vdechnout život.

Pár důležitých odkazů:
Nebojte se, nikdo Vás za chybu nebo omyl neukousne, takže se ptejte raději na všechno, než dělat chyby a koledovat si o problémy.

REGISTRACE DO HRY – PRAVIDLA – INFORMACE

Fungování TZ:
Pozor, aby bylo TZ přehledné, je velmi často aktualizováno a promazáváno, proto po podání dotazu buď dejte na vědomí, že jste si odpověď přečetli, nebo jednoduše počítejte s tím, že může být do týdne smazána.

POSLEDNÍ ZMĚNY:
× zamítnuto – schváleno a provedeno ✓

Omluva – neaktivita
Destiny Aqua

Změny postů

Rozsudky

Žádosti
Obrázek Aisel ✓

Napsat komentář