[Hunger Games] Starý vlk

Ahoj!

Máme tu druhou překážku, jejíž překonání vám pomůže odhalit část nového území. Tou překážkou je starý vyjící vlk Kawatty, jenž obývá toto území již několik desítek let a měl by být schopný a ochotný našim vlkům pomoci. To by ho však musel být někdo schopný přesvědčit, že si jeho pomoc zaslouží…

Na mapě je vidět, odkud se vytí ozývá a kam se vlci musí vydat, pokud chtějí s Kawattym mluvit.
Kawatty se rozhodl, že pomůže vlkům pouze v případě, že prokážou dostatečnou inteligenci a bystrost. Dá jim proto tři hádanky a pokud je vlci dokážou vyřešit, pustí je severně za srnčí les… pokud ne, toto území zřejmě zůstane zapovězeno.

Co je potřeba k tomu, aby vlk dokázal Kawattyho hádanky vyřešit?

1. Bystrý hráč!
Nebojte se napsat svůj tip na řešení hádanky, Kawatty vám maximálně ukousne ucho, když se spletete.

2. Tolik vlků, aby součet tlapiček v jejich inteligenci byl dvacet.
Tzn. Pokud bude přítomen vlk A se třemi tlapičkami a vlk B s deseti, mají celkem třináct tlapiček a potřebují ještě sedm tlapiček (buď vlk se sedmi a více tlapičkami, nebo sedm vlků s jednou tlapičkou…)

3. Minimálně jeden vlk s mentální magií.
Nezáleží na tom, zda se bude jednat o magii vrozenou nebo koupenou, musí to však být magie založená na mentálním umění – ať už čtení myšlenek, ovládání vlků nebo telekineze.

Směle do toho! Na stránkách se posléze objeví, kolik bodů který vlk získal a bude mít možnost body přiřadit své oblíbené smečce a samozřejmě i odpovídající odměny pro něj samotného!

Napsat komentář