Kawatty Iksir

Jméno
Kawatty Iksir

Druh / Pohlaví
Vlk / Samec

Rodina
Otec – Rimus (†)
Matka – Deny (†)
Sourozenci – Mira (♀; †) , Reex (♂; †) , Hyen (♂; †)

Partner 
– – –

Potomstvo
adoptovaný: Lucius

Magie
El Iksir
0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Magie, kterou nikdo nemůže ovládnout. Jak je to možné? El Iksir, neboli kámen mudrců, je magický předmět, který svému nositeli propůjčuje svoji moc. Nositel jej musí míti stále u sebe, jinak se spojení s kamenem přeruší a následky pro nositele mohou býti smrtící. Tento rudý magický artefakt poskytuje nositeli dlouhověkost. Sám Kawatty je již několik desítek let starý. Ačkoliv je kámen takto mocný, tak čas je mocnější. Žádný organismus není stavěný k tomu, aby žil věčně, tudíž tělo, ačkoliv je stále omlazováno, postupně vypovídá službu. Jediné co lze trénovat, je čerpání mládí z kamene. Jestliže majitel vynikne v této dovednosti, tak vypadá stále mladě.

Povaha
Starý, zahořklý a protivný dědek, který chodí ven jen pro to, aby seřval neposlušná vlčata. Tak přesně takový Kawatty není. Ačkoliv je hodně starý, tak nikdy nezahořkl a už vůbec nebyl nikdy protivný. Kawatty je moc milý, usměvavý a vstřícný vlk. Nikdy se nepouští do hádek a už vůbec ne do soubojů. Vzhledem k jeho věku by beztak prohrál. Vždy rád získával nové vědomosti, které následně rozšiřoval. Když jsem u jeho zálib, tak nesmíme vynechat jeho posedlost exotickými věcmi. Jakmile kdesi nalezne něco, co ještě neviděl, či je to nějak barevně křiklavé, musí to mít. Převážně se jedná o pestře barevná pírka, které si připevňuje ke své srsti, či na šňůrku, na které je připevněn El Iksir.
Občas zvládá býti dosti paličatý, kvůli neshodě názorů. V takovém případu si stojí za svým, ať je to v jakékoliv situaci. Nikdy se kvůli neshodě nerozčiluje a nedovolí, aby se kvůli takové zbytečnosti s někým pohádal. Vše řeší v klidu a když se ukáže, že se zmýlil, tak to uzná a omluví se. Možná kvůli jeho paličatosti nikdy nevstoupil do žádné smečky. Ačkoliv je dosti společenský, nikdy nechtěl být členem něčeho takového. Vlky nedokáže brát tak, jak jsou brání ve smečkách. Někteří jsou pouze členi, někteří loví a někteří zase velí. To není nic pro něj. Bere to tak, že všichni si jsou rovni a dle toho se ke všem chová stejně. Ať je to omega, či alfa.
Kdybychom se snažili najít negativní stránku Kawattyho, tak ji zajisté nalezneme, avšak není tak strašná, jako u některých vlků. Převážně se jedná o ukecanost, vyprávění starých příběhů, které kdysi zažil, či poskytování nežádoucích rad. Možná sem také patří jeho neodpustitelní věta „Já ti to říkal…“. Ano, tuto větu používá doopravdy často a nenechá si ujít příležitost ji vyslovit.

Dovednosti
Síla:
1 LVL | 10%5%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Výdrž:
1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Rychlos:
1 LVL | 10%5%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Inteligence:
1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL

Zajímavosti
– Kawatty díky kamenu mudrců žije na území „nového Niwatu“ již desítek let, přičemž zažil několik smeček, které se zde usídlily a později opětovně odešly.
– Kawattyho pravý věk je 65 let (- což jsou čtyři generace a něco)
– Narodil se 10.7.

Vlastnictví

Schopnosti:

Předměty:

Úkryt:

Picoxchico gif by vMatoKuroi