Kontakty

Na této stránce tedy najdeš kontakt na zdější vlky, kteří jej již uvedli. Zároveň do komentářů můžeš zaznamenat kontakt i sám na sebe. Zde máš tedy seznam:
Herní email – smeckavlku-official@seznam.cz
Vittani VirentemMně kontaktovat nepotřebujete
Rellem Bloodmoon Virentem a spol. – Kamila Plzáková III. (Howrse), zlatko.moj@seznam.cz / bradon.e@seznam.cz
Sinha – karashi.nezumi@gmail.com, Nezumi Karashi (FB)
Tamara – Vivian (Howrse), wolfinheart@seznam.cz
Rossiel – Jordi (Howrse)
– – –
Nya, Moon – Károl (Howrse)
Cethia, Rissa – kikus37 (Howrse)
Ceana – email: BenVino@email.cz, Ben Víno (Howrse)
Černá Smrt – kiki-4 (Howrse)
Vulcano – Vulcano (Howrse)
Kyra – klári2309 (Howrse)
Reno – Haribo (Howrse)
Dagonee, Connor – Torik (Howrse)
Lífi – rafi23 (Howrse)
Asper – VerunkaVeve@centrum.cz, VeriseQ (Howrse)
Elis – email: krost@atlas.cz
Impossible – Toník (Howrse)
Tyra – Tyrani (Howrse), tyfy.vlcice@gmail.com
Safira – email: nypik@seznam.cz, Nykča cz(Howrse)
Norra Wolf – Tony Stark (Howrse)
Jackie Criest – sankarea@centrum.sk
Sey – Karen (Howrse)
Kiba – Kiba1999 (Howrse)
Dino aj. – woolf.floow@seznam.cz
Icee – Quinky (Howrse)
IceMoonjajos02@seznam.cz, iceemoony (Skype), IceMoon Majakki (FB)
Light Shadow – Jupitka (Howrse), cocacoala3@gmail.com
Samee – Samee (Howrse), Kiwirozec@seznam.cz
Avigail Shigeru – Vailer (Howrse), violkoprivova@seznam.cz
Attie – Klarasaf89@seznam.cz, Kasumi-san (Howrse)
Nirvana sanquine de clara – month123@seznam.cz, Rezinka (Howrse)
Darkness – ilovei (Howrse)
Spirit – spiritwolf27@seznam.cz
Anox – anox.anox@seznam.cz
Denn de Mal – dufi98@azet.sk, MagicGirlSever (Howrse)
Kayla –  pampinka (howrse), vikiformankova@post.cz
Samantha – Naxy.z.howrse@seznam.cz, Naxy (Howrse)
Yllin – jasnapeterova24@gmail.com, Jasna Zastôlska (FB), Jasna Péterová (Skype), Yllin (Howrse)
Sethori – Seth-ix (Howrse) juliemarkova1@gmail.com
Lavaris – Howrse: Fjordýnek
Calypso – mutela (Howrse) Kamil.a@post.cz
Jessie – jessie.niwat@seznam.cz, _brokenwing_ / kacka.kroutilova (Skype), Jessie Niwat (FB)
Sibiri – Curly horse(Howrse), leajikcz@gmail.com(mail), shaddy.lps(instagram), Shaddy Lps(messenger->pouze zprávy)
Maysie – anik9 (Howrse), Anny Braunerová (FB), Anežka Braunerová (Skype), maysie_the_wolf (Instagram), anezka.braunerova@post.cz (mail)

Napsat komentář