Kyurabi Nirakebe


Jméno

Kyurabi Nirakebe

Druh / Pohlaví
Vlk x Drak (Vlk z větší části) / Samice

Rodina
Matka: Haru Nirakebe
Otec: Cyrano
Sourozenci: Origami Nirakebe, Argo NirakebeAiko Nirakebe
Nevlastní: Aite Nirakebe

Partner
– – –

Potomstvo
– – –

Magie
Přeměna
1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Dalo by se říci, že Kyurabi zdědila svojí magii po matce, ale není to tak úplně pravda. Má jí totiž i z jisté menší části po otci. Není těžká na popis, jednoduše dokáže cokoliv přeměnit (proměnit). Ta část po otci je to, že se může přeměnit do neviditelna. To by asi nezvládla, ale jelikož to zdědila, tak to zvládá. I tato magie má však své nedostatky podle toho, v jaké je úrovni. Vždy, když používá magii, daný přeměňovaný předmět začne chvíli bíle zářit.
Vedlejší účinky:
LVL 1 – Magie jí i při maličkých přeměnách velice unavuje a proto jí nevydrží používat dlouho.
LVL 2 – To samé jako při prvním levelu, jen už je to lepší.
LVL 3 – Stále je po přeměnách unavená, ale po těch maličkých už moc ne, záleží na tom, co mění.
LVL 4 – Pořád se to vylepšuje a únava se snižuje, ale stále tam je.
LVL 5 – Únava po přeměnách je opět menší, ale záleží hodně na tom, co mění. Jelikož toto ale více ovládla, začíná jí po větších proměnách bolest hlavy.
LVL 6 – To samé jako v levelu 5, jen je únava znovu menší, ale přidávají se i halucinace.
LVL 7 – Únava už téměř není, ale při velkých proměnách jí bolí hlava nebo má halucinace.
LVL 8 – Únava při proměnách zmizela, ale při velkých proměnách jí bolí hlava nebo má halucinace.
LVL 9 – Halucinace a bolest jsou minimální.
LVL 10 – Svojí magii i vedlejší účinky všechny dokáže ovládnout, takže jí proměny neunavují a bolest hlavy není. Bohužel se jednou za čas může stát, že přijde halucinace, ale není to vůbec časté.

Povaha
Kyurabi působí jako velmi hodná a nevinná vlčka už od pohledu a tento fakt je skutečný. Je milá a ráda podá pomocnou tlapku – bohužel je také vcelku naivní a je schopna pomoci někomu, koho vůbec nezná, takže ten někdo jí může ublížit a ona si bude myslet, že je to pro dobrou věc. A to jen proto, že jí to ten někdo řekl. Jednoduše se nechává lehce ovlivnit. Má tichý a krásný hlásek a občas si jen tak zpívá po vlčím, což zní krásně a sladce. Raději vše řeší mírem, ale nedělá jí problém bojovat. Z jiné stránky bývá citlivá a bere si dost věcí vážně, ale má i smysl pro humor.
Kyurabi má ráda společnost jiných vlků a proto jí i vyhledává, ale nerada se vnucuje a proto vždy jen stojí s nevinným pohledem opodál a přihlíží. Nedělá jí vůbec problém přijít za někým cizím, když dostatečně zváží, že neotravuje, a začít se s ním vybavovat. Není tedy vůbec stydlivá. Miluje přírodu a květiny. Díky její psychické stránce ale vypadá vcelku zvláštně, když jen tak sedí a pokládá květinku a zase jí vrací – a ano, je schopna toto dělat i třeba celý den. Také občas mluví v hádankách, což je její další oblíbenou věcí.
To byla ta obecná a téměř nezajímavá část Kyurabiny povahy. Psychická stránka této vlčice je totiž trochu narušená. Má vidiny a to nejen z toho, co jí způsobuje magie. Má to přirozeně. Někdy je v pořádku, ale celkovým dojmem působí porušeně dost často. Například si představuje, že je ponorka, a nebo jen tak hrabe do země s tím, že celá země je cuk. Ano, dost věcí, která říká, vlastně nedává smysl a nezapadá to do sebe. Je schopna vám říci, že strom plave, protože je cukr oranžový. Často odbočuje od tématu, aniž by si to uvědomovala.
Má také slyšiny, projevuje se u ní paranoidnost a především halucinace. Pořád si myslí, že někoho slyší, že jí někdo sleduje a pořád se jí někdo nebo něco, co neexistuje, zjevuje. A díky tomu, že se nechá ovlivnit, tomu něčemu uvěří. V její mysli je to tak, že si s tím něčím hraje, ale ve skutečnosti to vypadá zvláštně. Objevuje se jí také často ten stejný vlk a ona si myslí, že ho ostatní také vidí, a často si s ním i povídá. Trpí samomluvou, ale to má k dočinění její psychika.

Dovednosti
Síla
1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Výdrž
1 LVL | 10%9%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Rychlost
1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%5%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Inteligence
1 LVL | 10%6%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL

Zajímavosti
Kromě toho, že je psychicky narušená, nic.

Vlastnictví

Schopnosti:

Předměty:

Úkryt:

Rickie; zajíc – ♂