Miss Niwatu 2018 – Vyhodnocení

 

Vše zapsáno
Spirit

Zdravím, vlci,

tak jsem dokončila vyhodnocení Miss Niwatu a tímto vám přináším konečné výsledky. Ale ještě než se do toho pustíme, chtěla bych především poděkovat všem, kteří se zúčastnili hlasování. Doufám, že jste si třetí ročník této soutěže užili a příští rok se vás tu sejde ještě více ^^

Teď už však přejděme k tomu vyhodnocení…

V první kategorii, kterou není žádná jiná než nejhodnější vlčice Niwatu, se objevilo poměrně hodně jmen. Žádné z nich sice nepatřilo vlčici ze Zeiss, jaké to překvapení, přesto si mohou všichni, kteří se na tomto seznamu jmen ocitli, pogratulovat. Být pro někoho tou nejhodnější, to přeci jen tak někdo říct nemůže, ne?
Srdce některých z nás není dost velké ani pro nás samotné, natož abychom v něm udělaly místo někomu dalšímu. To samé se však nedá říct o jisté vlčici, která je schopná podat pomocnou tlapku komukoli, kdo o ni požádá. Pomoci mu v nouzi, zahojit jeho zranění… a to i ta, která mi ostatní na první pohled spatřit nemůžeme. A ne jen tak náhodou si ji samotná alfa smečky Elloris zvolila za svou betu. Ano, řeč je o Hilary.
Hráčce gratuluji k titulu a také k odměně, která se k němu váže. Jedná se o speciální talisman – Talisman krve, jenž jí, doufejme, pomůže najít ty, kteří ji právě potřebují. Zde si Hilary může dohledat všechny informace o její odměně a zde najdete všechna další jména. A my se již přesuneme k další kategorii –

Nejužitečnější vlčice Niwatu! Zde se těch jmen objevilo o něco méně. Na druhou stranu však tato skupinka byla rozmanitější. Našly by se tu jak alfy, tak i „obyčejné“ kappy a taktéž tu vedle sebe stály vlčice z Elloris i ze Zeiss. Jedna druhé rovny.
Vítězkou se nakonec stala Jessie Crystal Eye, která získala celkem 8 hlasů a pravě ty ji udělaly jasnou vítězkou této kategorie. A jak by také ne. Vždyť se jedná o samotnou alfu jediné uznávané smečky na Niwatském území, která pro své vlky dělá první poslední. Jejich úctu si, zdá se, vysloužila.
Stejně jako Hilary i jí gratuluji k titulu a také k odměně, kterou získává spolu s ním. Tentokrát jí je speciální dovednost – Mocný hlas, která jí snad pomůže ve smečce s tolika členy zjednat pořádek a získat si jejich pozornost, když bude třeba. Což může nastat dříve, než si všichni myslí…
Zde si může Jessie o této dovednosti přečíst něco víc a tady najdete všechny ostatní zmíněné vlčice.

A nyní se již vrhneme na titul nejděsivější vlčice Niwatu.
Inu, myslím si, že zde je asi všem jasné, kdo si tento titul vysloužil. Vlastně už potřetí v řadě. Takže, když se to tak vezme, nikdo jiný než ona tento titul ani nikdy nezískal =D Co myslíte? Je to vlčka z Elloris? Z řad Elitních? No, je mi líto, že vás zklamu, ale ne. Jak se zdá, tato vlčice umí být mnohem podlejší a její plány zákeřnější, než si kdo umí představit. A touto vlčkou není nikdo jiný než Naiome! Ano, ta Naiome – alfa vyhnané smečky Zeiss, která už nejednou dokázala svou sílu.
Já jí tímto mockrát gratuluji k titulu nejděsivější vlčice Niwatu 2018 a také samozřejmě k velmi speciální odměně – přivolání barevných motýlků! ne, to bych ti neudělala, Nai =’D přivolání samotné Oduly, která by snad ani nikoho jiného, než tuto vlčici neposlouchala. A rozhodně by za nikoho jiného nenasadila vlastní život.
Více se o tomto podivném stvoření může každý dozvědět zde a také přikládám screen s celkovými výsledky.

Nejchladnější vlčice. Titul, který by možná někomu mohl připadat velmi podobný titulu „nejzlejší vlčice“, ale není tomu tak. I když se napohled může tato vlčka zdát jako z mramoru, kdo ví, jaké city vřou v jejím nitru. Taktéž to nemusí znamenat, že i když je vlčice jako kus ledu, její činy budou podlé nebo snad násilné. Ale zdá se, že minimálně jedna z nás svým vzhledem (nebo chováním, těžko říct) děsí všechny okolo, srdce má z kamene a ještě ke všemu není schopna žádného dobrého skutku. Ale nepředbíhejme!
Titul nejchladnější vlčice Niwatu 2018 – v tomto případě titul připadl jak Naiome, která jej získala již v minulém roce, ale zároveň i Niře, její deltě. Že by nová rivalka?
Obě také získávají speciální světelný útok – Bílá slepota. Využívejte ho moudře!
A tady samozřejmě přikládám screen.

Tak, a jsme u páté kategorie. Nejhezčí vlčice Niwatu 2018. Kdopak jí asi bude? Že by Dix? Či snad má maličkost? Hm, zdá se, že ani o jednom z nás tam nepadla zmínka. Ale nevadí! Každý z nás má přeci jiný vkus, tak se touto drobností nebudu příliš stresovat. Důležité je, že jste se nakonec, byť nevědomky, na jednom jméně shodli. Vypadá to, že nejedna vlčice tuto osobu považuje za svůj vzor a nejeden vlk po ní skrytě touží. Jak se zdá, její partner by ji neměl pouštět z očí. Jen tak pro jistotu…
No, nebudu vás dlouho napínat, tento titul získává Jessie Crystal Eye! Tímto jí ještě jednou gratuluji a samosebou ji nenechám odejít s prázdnou. Spolu s titulem totiž získává speciální schopnost – voňavý kožíšek. Vanilka se už omrzela? Nevadí! Je libo jahody, borůvky? Nebo snad smyslné růže…? Nyní vás může tato vlčice omámit jakoukoli vůní.
A i k vyhodnocení tohoto titulu přikládám screen.

Nejchytřejší vlčice Niwatu. Jak se zdá, o tom, kdo na tomto území posbíral během života nejvíce vědomostí, máte celkem jasno. Tedy, více méně jste rozhodovali mezi dvěma vlčicemi, ale jak to tak většinou bývá – ta nejlepší může být jen jedna. Jen jedna z nich dokázala sjednotit dvě přeživší původní smečky do jedné, větší a také silnější. Ano, i v tomto případě je řeč o Jessie Crystal Eye. Vlčici mnoha talentů. I tentokrát jí gratuluji k získanému titulu a zároveň i ceně, která se s ním samozřejmě pojí. Speciální extra magie – telepatie, toť má odměna ^^
A zde najdete ostatní vlčice, které byly na tento titul nominovány.

Tak a blížíme se pomalu do finále. Sedmý titul. Nejhloupější vlčice Niwatu 2018. Už při sepisování otázek jsem byla trochu na vážkách, zda tento titul letos vůbec zavádět. Ale… byl tu v prvním ročníku této soutěže, stejně tak i v druhém a myslím, že všichni jsme byli schopní brát Miss Niwat tak trochu s nadsázkou a zvláště tuto kategorii. Tak doufám, že stejně tak tomu bude i tento rok. Navíc, hrát za vlka, který neví o všem, co se kde šustne, a je schopen za něj reagovat i tak, jak mu jeho podstata velí, byť se toto jednání může zdát z pohledu hráče hloupé ba až naivní, je asi nejtěžší. Hru to však obohatí mnohem více.
Každopádně – titul nejhloupější vlčice tímto získává Jack Ian Snart. I ona má mou gratulaci a také mám pro ni nachystanou odměnu, kterou již kdysi získala i Tegan. Tou je Speciální schopnost – Inteligence. Když se vlk či vlčice zaměří na jednoho daného vlka, může si od něj ukradnout polovinu jeho inteligence. Tudíž, Azor má 50 inteligence a Punťa vlk také 50. Když si Azor ukradne jeho inteligenci, má teď Azor 75 inteligence (polovina) a Punťa jen 25. Vlk může tuto schopnost použít 3 herní příspěvky a jen jednou za jeden reálný týden.
A tady se můžete podívat na další jména, která ostatní v této kategorii zmínili.

U titulu nejvtipnější vlčice jste se na jednom jméně nedokázali příliš shodnout =D Ale to nevadí. Vždyť každému může přijít vtipné něco jiného. Navíc, u této kategorie se dalo posuzovat vlčice dvěma způsoby – někdo mezi nimi mohl vybírat vlčici s největším smyslem pro humor a jiní zase tu, která je nejvíce v příběhu baví jako samotný charakter postavy. Nakonec tu však padlo jedno jméno dvakrát. Gwen.
Hráčce mnohokrát gratuluji k získanému titulu a speciální dovednosti – Smích, o které si více může přečíst zde a tady si můžete prohlédnout všechna jména, která tu zazněla.

Předposlední kategorií, ve které jste hlasovali, byla nejzlejší vlčice Niwatu. Jak už jsem naznačila, u tohoto titulu jste s výběrem příliš neváhali. Řekla bych, že každému je jasné, že tato vlčice nebude nikým z Elloris. Ba ani někým, kdo má tu čest nazývat se Elitním vlkem. Ne, touto vlčicí bude zcela určitě někdo ze Zeiss. Přiznejte se, kdo se vašim vlkům vkrádá do snů a mění je na noční můry? Před kým vlčata stahují ocasy mezi tlapky a prchají do doupat svých rodičů?
Je jen jedna vlčice, která jí může být, jen jedna temnotě vládne. Jen jedna i letos jednoznačně získává titul nejzlejší vlčice a tou není nikdo jiný než Naiome!
Kromě titulu, který je samozřejmostí, a mých vřelých gratulací si hráčka za tuto skvělou, děsivou, chladnou a zlou postavu odnáší také úlomek parohu jeleního lesního démona. Tak snad ji v nejbližší době nikdo neotráví ^^“
Tady přikládám screen výsledků jako důkaz.

Nejdokonalejší vlčice. Titul, který jsem se rozhodla nevyhlašovat a stejně jako při minulých ročnících nechat jej otevřený. Jak už během hlasování někdo napsal – všechny charaktery jsou svým způsobem dokonalé. A každý má naopak své mouchy. Proto si tento titul vysloužili všichni, kteří se objevili v komentářích a těmto vlkům, nebo přesněji řečeno vlčicím, gratuluji.

Tak, to by bylo pro dnešek snad vše.
Zároveň s vyhodnocením této kategorie jsem vytvořila i druhou – Mistr Niwatu, tak se nezapomeňte zapojit!
Veškeré rozdané tituly si samozřejmě můžete dát na profily svých vlků na fóru. Odměny jsem se snažila dávat přiměřené a takové, které alespoň trochu souvisí s danou kategorií, tak doufám, že jsem se v obou věcech alespoň trochu trefila =D
Zároveň upozorňuji, že odměny jsou určené pouze pro dané vlky.

~ Tamara

Napsat komentář