Netradiční akce

Zdravím,
abych zaměstnala svého nejvěrnějšího otrok pomocníka Amira, a zároveň ho rovněž řádně uvítala v týmu, rozhodla jsem se dát na jeho a moje ramena tíhu nové akce – bude to akce nevšední a zcela jiná, než jakou znáte vy. Nic krom podmínek hry, odměn a bodového hodnocení vám ale neřeknu, protože byste měli čas na plánování si – a celá hra je jen o improvizaci!

Mezi první a nejhlavnější podmínku patří OC postava. Tu máte všichni, jenže co postava, která má sotva jméno a pohlaví? Vaším úkolem je vymyslet libovolné jméno a pohlaví vlka, nad ničím jiným nepřemýšlet, maximálně nad vzhledem. Takže magie? Povaha? Dovednosti? Pfff. Naprosto nedůležitý fakt, proto čím méně toho o své postavě na začátku akce budete vědět, tím lépe pro vás.
Hrát můžete ale pouze za psovité šelmy, nikoho jiného – tedy, ještě za křížence psovitých šelem, ale jinak se nic nepovoluje.

Mezi odměny patří samozřejmě nějaké ty VB, co se hodí vždy a všem, poté jsou možní mazlíčci, magie, dovednosti – komu to vše připadne? Ti nejšikovnější a nejaktivnější z vás si z akce odnesou novou postavu, která bude mít dovednosti rozhozené podle administrátorů, bude mít základní osnovu povahy – které bude NUTNÉ se držet při registraci – a k tomu si možná odnese i nějaký super blýskavý předmět.
Za co budete hodnoceni? No jistěže – jak jinak, než za kvalitu příspěvku, schopnost přizpůsobit se vypravěči a schopnost rychle vymýšlet dobrou improvizaci c:

S pozdravem,
Asuna & Amir

P.S. Snad vás ‚předehra‘ v kecku nenaštvala 😀
Jo a hrajte ze své hlavní postavy.

 

 

Posted on Category: Akce.

Napsat komentář