Registrace člověka

Vlož obrázek (Avatar) Tvého charakteru
Obrázek musí odpovídat věku postavy. Věk se nedoplňuje, avšak Ty sám jsi povinen si ohlídat měsíce a tehdy, kdy Tvá postava dospěje, na to upozorni Administrátory a změň si obrázek dítěte na obrázek dospělé postavy.

Jméno a příjmení
Jsou povolena jména z jakýchkoliv jazyků, nebo smyšlená.

Pohlaví

Tvůj email (vyžadováno)
Přijdou na něj nezbytné informace ohledně registrace a jejího schválení, nebo nedostatků.

Rodina
Rodiče: Každý člověk má rodiče. Ačkoliv si je nepamatuje, je vhodné napsat jména. Jen tak, pro přehled. Sourozenci: Lidé se obvykle rodí po jednom, ale mohou být i výjimky(dvojčata, trojčata atd.) a nebo můžete mít i starší a mladší sourozence.

Partner
Pokud partner nehraje také, nebo neexistuje, vyplňte takto: - - -

Potomstvo
Pokud postava nemá potomky, nedoplňuj. Dítě musí hrát také. Pokud nemá, vyplňte takto: - - -

Povaha
Jaký je Tvůj člověk povahově, minimálně 6 řádků a čím více, tím lípe pro Tebe. Na mobilních zařízeních je minimum řádků 12.

Dovednosti
V procentech - všechny dohromady nesmí dát více, než 100%.
Síla:
Výdrž:
Rychlost:
Inteligence:

Zajímavosti
Něco, co se nedalo zařadit ani do povahy, ani do schopností? Něco, čím se Tvá postava výrazně odlišuje od ostatních? Např. má tetování? Kulhá? Další věcí, kterou by bylo vhodné do tohoto políčka napsat, jsou předměty, se kterými přichází do Niwatu. Má s sebou lana, klece, auto? Zbraně, mazlíčky i příbytek je ale nezbytné si zakoupit v obchodě a schváleny nebudou.

Ostatní
Není-li toto Tvá první a jediná postava v Niwatu, napiš sem jméno své hlavní postavy - ovšem pozor, zakládání postav bez povolení, je zakázáno. Máš nějaké speciální požadavky a dodatky, nebo potřebuješ více času na opravu registrace? Políčko příhodné právě pro to.

Opiš text z obrázku (abychom zjistili, že nejsi robot) a ještě jednou si zkontroluj, zda je v Tvé registraci vše tak, jak má být a jsi s ní spokojen. Po odeslání již není možné nic měnit. (Maximálně obrázek, ale zobrazený charakter musí být podobný / stejný s charakterem, který posíláš v registraci.
captcha