Registrace vlka

Jsme velice vděční za každého nováčka! ^^

Informace o Tvém vlkovi prosím vyplňuj přímo do políček. Neposílej tedy registrace do komentářů, děkujeme!

Vlož obrázek (Avatar) Tvého charakteru
Obrázek musí odpovídat věku vlka. Věk se nedoplňuje, avšak Ty sám jsi povinen si ohlídat měsíce a tehdy, kdy Tvé vlče dospěje, na to upozorni Administrátory a změň si obrázek vlčete na obrázek dospělého vlka. Obrázek musí být Tvůj, nebo ho podej s autorovým povolením a vědomím.

Jméno vlka
Jsou povolena jména z jakýchkoliv jazyků, nebo smylšená.

Druh
Pouze psovité šelmy a jejich kříženci, nebo mutanti.

Pohlaví

Tvůj email (vyžadováno)
Přijdou na něj nezbytné informace ohledně registrace a jejího schválení, nebo nedostatků.

Rodina
Rodiče: Každý vlk má rodiče. Ačkoliv si je nepamatuje, je vhodné napsat jména. Jen tak, pro přehled. Sourozenci: Vlci se obvykle nerodí po jednom, či dvou vlčatech, ale jeden vrh obvykle čítá čtyři až deset vlčat.

Partner
Pokud partner nehraje také, nebo neexistuje, vyplňte takto: - - -

Potomstvo
Pokud vlk nemá potomky, nedoplňuj. Vlče musí hrát také. Pokud nemá, vyplňte takto: - - -

Magie
Název magie a její popis - co s ní vlk dokáže. Smrtonosné magie se neschvalují.

Povaha
Jaký je Tvůj vlk povahově, minimálně 6 řádků a čím více, tím lípe pro Tebe. Na mobilních zařízeních je minimum řádků 12.

Dovednosti
V procentech - všechny dohromady nesmí dát více, než 100%.
Síla:
Výdrž:
Rychlost:
Inteligence:

Zajímavosti
Něco, co se nedalo zařadit ani do povahy, ani do magie? Něco, čím Tvůj vlk vyniká nad ostatními? Např. má hustější srst, než ostatní? Kulhá? Není nutné doplňovat.

Ostatní
Není-li toto Tvá první a jediná postava v Niwatu, napiš sem jméno své hlavní postavy - ovšem pozor, zakládání postav bez povlení, je zakázáno. Máš nějaké speciální požadavky a dodatky, nebo potřebuješ více času na opravu registrace? Políčko příhodné právě pro to.

Opiš text z obrázku (abychom zjistili, že nejsi robot) a ještě jednou si zkontroluj, zda je v Tvé registraci vše tak, jak má být a jsi s ní spokojen. Po odeslání již není možné nic měnit. (Maximálně obrázek, ale zobrazený charakter musí být podobný / stejný s charakterem, který posíláš v registraci.
captcha

5 komentářů

 1. PŘÍKLADOVÁ REGISTRACE

  Obrázek
  http://files.wolfs-rain-rpg.webnode.cz/system_preview_detail_200000005-3cccd3dc7f/Untitled%201.png
  Jméno vlka
  Vittani Virentem
  Druh / Pohlaví
  Vlčice, ale její otec je pes.
  Rodina
  Sourozenci – Ondezit, Verixa; Rodiče – Pes Pawello a vlčice Iris
  Partner
  Colmilo (†), Creepy (†), Reno (†), Rebel (†)
  A živého partnera nemá.
  Potomstvo
  Reno (†): Asper (†), Lulu Virentem (†), Impossible (†), Rellem Bloodmoon Virentem , Takeru (†), Moon Virentem (†);
  Rebel (†): Spera Virentem
  Magie
  Cítění přírody
  Vittani díky své magii cítí naprosto vše co příroda. Její bolest, strach, zármutek – to je také důvod, proč bývá často nepříjemná. Jednak proto, že z věčného zemského trápení jí není dobře a jednak z celého srdce nenávidí ty, kteří přírodě ubližují, protože to bolí i ji. Nenechte se ale mýlit – Vittani dokáže své cítění i trochu zmírnit. Záleží na jejím soustředění. Když chce, cítí vše. Když nechce, je bolestí, ale i štěstí ušetřena. Vittani dokáže předpovídat změny podnebí i počasí, veškeré přírodní katastrofy, stejně jako ostatní vlci, ale s tím rozdílem, že ona to cítí dříve a přesněji – opět jí k tomu dopomáhá její magie. Byla obdarována i čtením myšlenek, zpravidla zaslechne vše, co potřebuje a poté si ve vlkovi může číst jako v otevřené knize. K její magii patří i rozmlouvání se zvířaty všeho druhu, léčitelské schopnosti (za ty ale vděčí zejména své matce, která byla léčitelkou z povolání – od ní má všechny vědomosti, nyní ale spíše používá své porozumění živočichům a rostlinám k určení toho, co může pomoci) a mnoho dalšího, co ještě neměla možnost objevit. Mezi její nejoblíbenější kouzlíčka patří šlahounek, kořen popínavé rostliny, který se chová jako chápavý ocas a dokáže vskutku neuvěřitelné kousky – to vše ale jen díky tvrdému tréningu, kterým v mládí denně povzbuzovala a trénovala veškeré své schopnosti.
  Povaha
  Je většinou opatrná, rozumná a zdrženlivá. Je nesmírně jemný tvor, symbolizuje půvab a laskavost. Navíc je poměrně citlivější, než by se mohlo na první pohled zdát. Dalším významným povahovým rysem Vittani je jistá neupřímnost. Dokáže předstírat hněv nebo lhát, když potřebuje o něčem zjistit pravdu. Obratně manipuluje ostatními a manévruje, aby dosáhla svého. Tato vlčice, na kterou má vysoký vliv její magie, je spravedlivá a dokáže podávat velké výkony bez zvláštní námahy. Musí se snažit, aby si nedělala zbytečné starosti. Není vlkem s družnou a společenskou povahou, potřebuje pohyb, dynamiku a změnu. Na jednom místě dlouho nevydrží a ve svém okolí nebývá oblíbená.
  Má srdečnou a přímou povahu až natolik, že druhým bez okolků poví co si o nich myslí, i přes to, že jim to není velmi příjemné. Snaží se vyhnout přílišné kritice k ostatním, neboť i ona sama nemá ráda kritiku. Myslí velice rychle a tak dokáže i reagovat na podněty. Ráda je na vůdčí pozici, řídí, dává si předsevzetí a usměrňuje ostatní.
  Zároveň je však pesimistická, ale snaží se být přátelská i k těm, kteří mají rozdílné myšlení, jak ona sama a své schopnosti se pokouší rozvíjet a využít ku prospěchu vlků.
  Jisté vlohy v ní představují chuť poznat nepoznané (lákají ji nové obzory) a vyniká předtuchou (částečně díky své vlastní magii). Její duševní schopnosti a zájmy ji často stahují mimo realitu, proto se snaží stát oběma tlapkama pevně na zemi. Představuje také otevřenost pro novinky, důvtip a zvědavost.
  Svoje okolí dokáže rozesmát, je dobrý řečník, což jí může pomoci dostat se z nepříjemných situací a dosáhnout tak na úspěch. Když už se stane ve společnosti oblíbenou, tak jen díky tomu, že dokáže debatovat s kýmkoliv a na jakékoliv téma, (má schopnost hlubokého uvažování a velmi dobré pozorovací schopnosti, je výjimečně vnímavý vlk) potom se u ní dá mluvit i o ochotném jednání. Přemýšlí a uvažuje, je badatel a vyniká originalitou. Ráda je v blízkosti ostatních vlků, ale do středu se, pokud nemusí, nezapojuje. Vhodná je pro ni samostatná práce a nejlepších výsledků dosahuje v klidu a v ústranní. Nezbytnou součástí pro jakoukoliv její práci jsou nutné podněty. To v ní však vyvolává sklon k nestálosti, rozptylování a nedostatku trpělivosti – potřebuje rychlé výsledky, jinak ji vše hned omrzí a někdy těžko dodrží své závazky, ačkoliv sliby plní na sto procent. Ale problémem je také to, že sliby jako takové dává málokdy.
  Má vybrané způsoby, zdravý úsudek a vztah ke kráse. Vůči ostatním je snášenlivá a vnímavá, takže chápe jejich skryté úmysly. Vlci jí důvěřují, protože má jistou auru klidu a dělá filozofický, laskavý a ujišťující dojem. Pod její zdánlivou družností se ale skrývá obrovská nesmělost, která je výsledkem přirozeného sklonu udržovat si odstup.
  Od sebe, ale i od ostatních vyžaduje přesnost a zodpovědnost.
  Nicméně co Vittani schází na ambicích a pohonné hmotě, vynahradí rozvojem své mysli, je odborníkem v docilování svých záměrů mírumilovně a bez zbytečné námahy. Tento vlk má umocněny všechny negativní i pozitivní vlastnosti. Je nesmírně intuitivní a schopen přežití, na straně druhé však více inklinuje k samotě, je mimořádně mazlivý a velmi inteligentní.Její magie země odpovídá podzimu a je žluté barvy, která znamená rovnováhu a střed mezi začátkem a koncem. Díky tomu je mírná a má dvě opačné ale rovnocenné síly – může živit nebo dusit. První z těchto sil živí růst, ale druhá je příliš starostlivá a dusí.
  Zajímavé je, že v jejím znamení se narodil i veliký lidský fyzik; Albert Einstein. Není vlkem, co sní na co přijde – v jídle je vybíravá a žere málo, díky čemuž si udržuje stálou kondici.
  Dovednosti
  Síla: 30
  Výdrž: 20
  Rychlost: 20
  Inteligence: 30

 2. Obrázek:
  http://jpeg.cz/images/2016/12/20/2eF0n.gif
  Jméno:
  Thulisile
  Druh:
  Hyena skvrnitá
  Pohlaví:
  Samice
  Rodina:
  M: Khanya/O: Atikem
  Sourozenci: Nemá
  Magie:
  Šamanství
  Šamanství je jednou z nejstarších forem ovládání magie a bylo zvláště populární v tehdejších dobách. Jeho hlavní výhodou byl neomezený počet kouzel, které s sebou přinášelo. V současné době se však nejedná o velmi častou techniku vládnutí, protože pro uskutečnění požadovaného kouzla je zapotřebí speciálních run a formulí. Čím náročnější je kouzlo, tím náročnější je organizace patřičného rituálu.
  Aby byl vládce schopen úspěšně provést kouzlo, musí nejprve aktivovat znamení (znaky), které uvolní jeho sílu a umožní mu spojit se se svými předky, kteří mu následně sdělí postup rituálu – to ovšem neznamená, že jednoduší rituály a formule nezná a musí se nořit do spiritualit běžně. Jedná se však o velmi vysilující proces, proto si šamani pro spojení se svými předky volí dny, kdy je jejich síla největší – mezi takovéto dny spadá slunovrat a noc úplňku.
  S rostoucími zkušenostmi jsou následně schopni zvládnout kouzlit i bez přítomnosti run, jen za odříkání patřičné formule.
  Povaha:
  Snad již od pohledu je zřejmé, že Thulisile nebude jako většina ostatních vlků – což jistě není žádným překvapením, vezmeme-li v úvahu fakt, že se jedná o hyenu volně se pohybující po Evropě.
  A seč to bude znít velmi kýčovitě, nebylo by od věci zmínit, že za svůj poměrně krátký život si toho docela dost prožila, přičemž díky její zvláštní schopnosti přitahovat problémy se nejednalo právě o ty nejlepší zážitky, a to se ostatně značně projevilo na její povaze.
  Avšak když se s ní setkáte prvně, je poměrně těžké uvěřit tomu, že se nejedná o miloučkou a naivní fenečeku. Načechraná srst připomínající peří, zářivé fialové oči, jemný výraz v obličeji – aspekty typické pro někoho něžnější povahy. Ovšem tato iluze je zborcena v okamžiku, kdy promluví.
  Nevyjadřuje se v příliš dlouhých souvětích (a nejen proto, že se stále zcela nenaučila zdejší jazyk), ale i to málo stačí k tomu, aby jednomu zvýšila tlak. Z nenuceného stylu jejího jednání jasně vyplývá, že provokace druhých je jednou z jejích nejmilejších aktivit a vrozených schopností.
  Ji samotnou je však poměrně těžké rozčílit. Slova ostatních si nikdy nebrala k srdci a tak jakákoliv snaha urazit ji přijde vniveč.
  Její přítomnost se velmi snadno opomíjí, tedy pokud zrovna na sebe nestrhne pozornost některými svými kousavými poznámkami. A možná to nyní bude znít zvláštně, ale Thula je šťastná, když si jí nikdo nevšímá a když je ignorována – možná se ptáte proč… Takové okamžiky jsou totiž ideální pro to, aby mohla sledovat své okolí. Nemá totiž vyloženě ráda samotu, ale zároveň si nelibuje v sociální interakci, pozorování chování vlků – potažmo jiných bytostí – je tedy pro ni zlatá střední cesta.
  V okamžiku, kdy se propojí její pozorovací schopnosti s její výtečnou pamětí, zjistíte, že před vámi stojí banka schraňující informace o každém, kdo se kolem ní kdy mihnul. Ostatně, poměrně často bývají mnozí překvapeni, kolik toho o nich Thula ví, snad je to zapříčiněno i tím, že když naslouchá ostatním, většinou je u toho něčím zaměstnána, což vyvolává dojem, že vůbec nevnímá (a její nepřítomný výraz vypravěči na jistotě nepřidá).
  Nashromážděné informace však nijak nevyužívá, jak by se dalo očekávat, a to i kdyby se jednalo o ty největší pikantnosti. Nemá ve zvyku vydírat, a věřte, že kdyby náhodou vám pohrozila tím, že vyzradí všechna vaše tajemství, bude se jednat jen o prostou lež – nejenže vydírání považuje za jednu z nejubožejších taktik, ale zároveň se jí příčí šíření klepů a do určité míry respektuje soukromí (ano, skutečně si to protiřečí při ohledu na její zálibu pozorování ostatních).
  Již dřívě bylo zmíněno, jak typické jsou pro ni její nepříjemné poznámky a jelikož to bylo opomenuto zmínit dříve, nebylo by od věci zmínit to nyní – vše, co říká, je její upřímný náhled na věc. Můžete si tedy být jisti, že v okamžiku, kdy vám řekne, že se chováte jako idiot, skutečně vás vnímá jako idiota, ovšem to platí i v opačném případě. Proto jsou její komplimenty (věřte, že i ona je schopná jednou za čas být milá) důvěryhodné a nejedná se jen o prázdné lichotky.
  Navzdory tomu, jak hrubé její chování mnohdy může být, není prohnilá až na kost, a pakliže si dáte tu snahu a nevzdáte se v hledání jejích kladů, můžete se seznámit s docela pohodovou hyenou, která poměrně solidně bude zastávat funkci vaší kamarádky.
  Dovednosti:
  Síla: 28
  Výdrž: 22
  Rychlost: 20
  Inteligence: 30
  Zajímavosti:
  http://jpeg.cz/images/2016/12/18/sWJn.gif – znaky i z profilu
  – Hovoří plynule svým rodným jazykem zulu, zdejší plně neovládá
  – Má silný jihoafrický přízvuk
  Ostatní:
  Hlavní postava je Amir, vedlejší jsem vyhrála v loterce.
  E-mail:
  elimares@seznam.cz

 3. Omlouvám se za komentář, ale ani jeden z mých prohlížečů mě nepustil přes zadávací kód, který máte proti spamu, takže nemůžu poslat registraci a absolutně nevím, kde je chyba, takže ji nemůžu odstranit. Mohla bych registraci prosím poslat do komentářů?


  Tak to by mě také zajímalo, kde se stala chyba… Tohle slyším prvně. Co se tvé registrace týče, pošli mi ji spíše sem. Tady mi totiž nechodí upozornění o nových komentářích, kdežto na fóru mi pošlou mail, a každý den tu opravdu nejsem, takže bych nerada, abys zbytečně čekala, než si toho vůbec všimnu. ~ Tamara

 4. Ahojte, prepáčte, že otravujem, ale neide mi odoslať registrácia aj napriek tomu, že som všetko vyplnila a kód proti spamu som odpísala niekoľkokrát, pre prípad, že by som ho začala zle, ale aj tak to neide. Mohla by som ju poslať tam, kde ste napísali, aby ju poslal užívateľ Nicitar Falco Iltari?


  Ano, udělej tak. ~ Rossiel

Napsat komentář