Rodina

Pokud nebude partnerství / narození vlčat / adopce vlčete napsáno zde, neobjeví se ani v profilu Tvého vlka. Je proto žádoucí, aby sis to ohlídal.

Seznamka
Napiš do komentářů popis, nebo charakteristiku toho, jak by sis představoval svého partnera. Zkus štěstí, jednou jistě najdeš tu pravou spřízněnou duši…

Partnerství
Již jsi našel toho, s kým chceš strávit zbytek života? Napiš jeho jméno do komentářů a poté, co on napíše Tvé, budete oficiálně oddáni. Partnerství je možné mezidruhové, homosexuální i heterosexuální.

Narození vlčat
O tom, jak toto funguje, pojednává samostatný článek. Ovšem skutečnost, že jste s partnerem zplodili nové vlky, je třeba oznámit sem – i se jmény všech vlčat a jejich hráči (pokud se nejedná o hráče nového).

Adopce vlčete
K tomu, aby adopce sirotka (nebo vlčete, jehož rodiče jsou Omegy, nebo členové jiné smečky) proběhla, potřebuješ pouze povolení alf. Vlče – sirotek – nemá právo odmítnout adopci. Ovšem je zde ještě jedna možnost – vlče má rodiče ve smečce. V takovém případě pak vlče připadá tomu vlku, který má vyšší post. Jakmile v příběhu bude vlče Tvé, napiš sem jeho jméno a to, žes jej adoptoval.

Vytí lásky
Nepotkal jsi již dlouho svoji drahou polovičku? Zanech jí na tomto místě vzkaz!

Rozvod
Pokud již se svým partnerem nechceš déle být, napiš to sem. Stává se to, ne všechna rozhodnutí jsou správná. Proto je potřeba je nahradit těmi, která dokáží špatné věci nahradit správnými.

Komentáře: 82

 1. Spirit: predbežne je to tak, že zostávajú stále Alfami, ale už proste partneri nebudú, ako keď si vezmeš pracovný pomer Yllin a Acia, ide to, ale ako v rodinnom vzťahu to proste neklape. Predsa len city postupne ochladnú.

 2. Zapsáno, Spirit

  Žiadam o zrušenie partnerstva Naiome a Remingtona – (Útek za hranice)
  Ďakujem.

 3. Olwë Fëanor z rodu Fināë + Nira
  x’3
  ________
  Zapsáno ~Jess

 4. Poprosila by som o zrušenie partnerstva medzi Destiny a Aletosom.
  Čo sa týka dôvodov- ide tu predovšetkým o neaktivitu, rovnako čiastočne aj o to, že Destiny sa o dosť zmenila a už nie je taká aká bola.
  Odkladala som to, no skrátka to ďalej takto nejde.
  _________
  Zapsáno ~Jess

 5. Zapsáno, Spirit
  Dino a Richu, opět spolu :)

 6. Zapsáno
  – Spirit

  Poprosím zapísať partnerstvo:
  Bodka a Arco Iris Criest

 7. Zapsáno
  -Spirit

  Tenebris Fireshadow Killer adoptovala Ra’sa Al Ghula

Napsat komentář