[SOUTĚŽ-Hunger Games] Vlčí Velikonoce

Vlčci,

Nebudu zdržovat, čekali jste dost dlouho a přináším další soutěž, která bude kreslící a komu se nechce kreslit může psát, ale budeme tu mít teď změny, díky Akce Hunger Games a soutěže se k ní nyní na dobu neurčitou přizpůsobí. Proto si přečtěte pozorně všechno zadání a data!

Co po vás chci?

Blíží se Velikonoce a já jak jinak, než naší soutěž tomu přízpůsobím. Váš úkol je nakreslit vlka v kostýmu zajíčka, beránka, či kuřátka. (Klidně k tomu můžete dokreslit něco vtipného, např. v případě beránka ho můžete nakreslit, jakoby jste ho právě vytáhli z trouby na stůl, či zajíček může schovávat nezbedným vlčatům vajíčka.) Díky změně, můžete se zúčastnit s každou vaší postavou (tzn. Já bych se mohla tedy účastnit například s Nirou, Diegem a Azraelem a poslala bych obrázky tři.) V případě psaní váš kostým popište na minimálně 150 slov.

Můžete to samozřejmě poslat na víc komentářů, ale čím víc vecpete do jednoho komentáře, tím o něco lepší přehlednost, minimálně pro mě. 😀

Hlasování bude probíhat jinak!

Doufám ve vaší velkou účast a tak můžete darovat až šest hlasů, které mezi zúčastněné vlky rozdělíte. (Tzn. můžete mi dát hlas na každou postavu zvlášť a tak by měli mé obrázky po jednom hlasu.)

A protože vím, že někteří umí nádherně kreslit, nemůžete dát k vlkům stejného hráče, víc než tři hlasy, aby to bylo fér pro všechny.

Vyhodnocení

Možná pro vás bude ze začátku chaotické, ale zvyknete si. 😀

Budou dvě. Jedno pro vlky ze smečky a druhé pro tuláky. Věci, které vlk vyhraje jsou čistě na jeho jméno a nelze je darovat jiné postavě. Tzn. Pokud bych s obrázkem Niry získala od vás, dejme tomu, pět hlasů a měla bych jich nejvíc, vyhraje v kategorii tuláků a odměnu bych mohla přiřadit pouze ji. Pokud bych s Diegem získala tak stejně a Azraelem třeba tři a mezi nimi bych měla Akia se čtyřmi hlasy, byl by první Diego, druhý Akio a třetí Azrael. Zároveň bych získala pro smečku s Diegem tři body do akce, s Akiem dva a Azraelem jeden. Tudíž ve výsledku bych měla dohromady 4 body pro Erisey a 2 body pro Elloris.

Odměny

Samozřejmě, že budou a protože jdu na vás tentokrát zřejmě trošku chaoticky, nebudou malé, ale nechejte se překvapit. =°^°=

Za účast za každý obrázek/text bude po 75 VB a za hlasování bude 50 VB.

Od kdy – Do kdy

Tady pozor, celkem často upozorňuju jednu určitou hráčku na dřívější hlasování, (všichni jistě víme koho. 😀 )

Posílat můžete až do 15. Května 2019 a Hlasovat do 28. Května 2019

V případě nejasností jsem vám plně otevřená pro další vysvětlování. Takže z chutí do tvorby, která tu ještě nebyla! (Aspoň za mé přítomnosti.)

~ Nira

8 komentářů

  1. Já vím, zase nestíhám a ještě nepíšu ani před koncem posílání, ale ráda bych stejně poprosila o prodloužení, protože nechci tuhle soutěž promeškat, ale pokud to nepůjde, tak to chápu.^^ Přeci jen na to bylo dost času…
    Pokud je zájem, ke konci. Já vám ten týden ještě dám:) Nira

  2. Body dávám těmto vlkům:
    Argdem, Aisel, Hilary, Hexy, Pulnoc, Aquila

  3. Moje hlasy patří: Argdemovi, Hilary (tady jsem se vážně musela usmát😂) a Hexy. Chtěla bych dát víc hlasů, protože
    všechny obrázky jsou vážně skvělé, ale nemůžu 🙁

Napsat komentář