Správce Knihy rekordů

Jsou to již více než tři roky, co byla založena Kniha rekordů, která obsahovala všechny padlé niwatské rekordy. A to jak reálné, tak ty herní. Zhruba před dvěma lety s odchodem Attie, jež knihu založila, však začala aktivita této stránky pokulhávat. Administrátoři se ji ještě snažili nějakou dobu spravovat, ale pak už na to prostě nezbýval čas, a tak byla tato stránka postupem času a s přílivem nových hráčů, zapomenuta.

O to více mě těší, že se nyní mezi vámi najdou tací, kteří by chtěli její zašlou slávu obnovit a spolu s ní i jména těch, kteří mají tu čest být na jejích stránkách. Vzhledem k tomu, že už je to nějaký pátek, co byl zapsán poslední rekord, bude však třeba tuto sekci aktualizovat. Přeci jen – některé z nich mohl leckdo překonat.

Musím říct, že nemálo z vás se o tento post přihlásilo. Z jistých důvodů však chci, aby tato funkce připadla pouze jednomu hráči. Aktivnímu. Spolehlivému. A nejlépe takovému, který má cit pro povinnost.

Proto jsem se rozhodla, že příležitost stát se novým správcem Knihy rekordů, získá Nira, která je členkou této komunity už přes rok, na hře je aktivní a o tento post se přihlásila jako první.

Tímto všem zájemcům děkuji a Niře přeji hodně štěstí ^^

~ Tamara