Trénink

Vlci mají možnost trénovat za účelem vylepšení jejich schopností v dovednostech.

Dovednosti můžeš trénovat maximálně 1× denně (v herním čase), jen jednu dovednost (nikoli v noci. Buď v herní den, nebo herní noc, ale nikdy ne v herní den i herní noc). Jde ovšem trénovat např. se dvěma postavami v jeden den.
Za každý tréning se Ti připočítává 1% 1% k trénované dovednosti.

Magii můžeš trénovat také jednou denně, ale není možné trénovat magii i dovednosti.
Za každých 10 tréningů se Ti připočte 1 level magie. (Pokud tedy chcete, aby vaše tréninky magie měly nějaký vliv na level, opravdu jich musí být deset.)

Nestačí napsat jeden dvouřádkový příspěvek o tom, že jsi trénoval magii a očekávat, že pokud tento příspěvek 80× zkopíruješ a pošleš, budeš mít 8. level magie. Je nutné se rozepsat, příspěvek by měl stát za to. Každý trénink by měl být zvlášť a dlouhý minimálně pět řádků, každý trénink se snaž mít co nejoriginálnější. Trénink musí odpovídat tomu, kterou dovednost trénuješ – tedy pokud trénuješ sílu, asi nebudeš rychle obíhat Strom moudrých prapředků. Inteligence se dá trénovat například lovem či skupinovým lovem – vymýšlením účinné taktiky nebo strategie, nahnání kořisti do pasti… Zkrátka aktivity, u kterých musí vlk nějakým způsobem přemýšlet.

Do komentářů dej odkaz na trénink a to, jakou dovednost jsi trénoval.

Napsat komentář