Akio Aqua

Jméno
Akio Aqua

Druh / Pohlaví
Vlk 85%, pes 10%, drak 5% / Samec

Rodina
Matka – Destiny Aqua(♀), Otec – Aletosu Nanaeri (♂†)
Sestry – Electra Aqua (♀) , Alsafi Nashira Aqua ♀†

Partner
Asuka de Fëe’neriz

Potomstvo
Velicius Aqua de Fëe’neriz (♂), Vëxien Aqua de Fëe’neriz (♀), Moondance Aqua de Fëe’neriz (♀), JirHa Aqua de Fëe’neriz (♂)

Magie
Drageness
6%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
– Nemá magii ani z otcové strany, ani z matčiny strany. Má svou jedinečnou. Vlastně mu magie, nebere skoro žádnou energii. Teda hlavně až se ji naučí ovládat. Jsou tam však jiná rizika. Když chce magii použít, modré oči červenají, při delším používáním teče z očí krev a tudíž hrozí riziko oslepnutí.
– Do třetí úrovně dokáže pouze různě tvarovat oheň a vytvářet různé ohnivé štíty.
– Na čtvrté úrovně si dokáže vyvolat dračí křídla, která jsou doslova ohněm, který ho nepálí- může na nich létat opravdu malou chvíli. Tudíž když neklesne hned, jak začne cítit, že ho křídla už nechtějí poslouchat, hrozí riziko, že ztratí schopnost křídla vyvolat.
– Od páté úrovně, začíná formulovat oheň do kteréhokoliv tvaru chce. Může už jej používat i na útok i obranu. Oheň, už nepálí pouze jeho samostatného.
– Od sedmé úrovně mu už nedělá problém létat delší dobu, avšak křídla se nesmí namočit, jinak zase hrozí ztráta schopnosti vyvolat křídla. Přece jen oheň, pod vodou moc dlouho nevydrží.
– Po dosáhnutí maximální úrovně je schopen na sebe vzít podobu malého draka. Ne o moc většího, než je v dospělosti. Přeměna ho opravdu bolí a trvá jen chvíli.
– Počet proměn do draka má omezeno. Může se do draka proměnit pouze třikrát za celý svůj život.

Povaha
Jako vlče je většinou takový vážný. Snad jakoby se dospělý už narodil. Jeho kamenný a ledový pohled je těžko čitelný. Vždy se bude snažit, aby byl on vůdcem. Myslí si o sobě, že je něco víc. Avšak i přes ledovou masku miluje. Miluje své sestry a matku, která mu dala život. Bude je chránit i kdyby u toho měl umřít. Má rád, západy slunce. Má rád temné noci. Občas je drzý, avšak ví jak se má chovat. Nemá rád, když je v obklíčení velkého zástupu vlků. Nedává to však vyloženě najevo. Ve zkratce. Akio je takový vůdčí typ, z vysokým egem a sebedůvěrou a nepřístupnou maskou. Jako dospělý vlk se moc nezmění jen mu nebude vadit velký zástup vlků okolo něj. I on však, bude toužit po jediném. Po založení své vlastní rodiny, kterou by mohl bezmezně milovat a chránit.

Dovednosti
Síla
1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%5%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Výdrž
1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Inteligence
1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Rychlost
1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL

Zajímavosti
– Jako jeho otec, má v sobě nějaké ty geny draka, jenže má jich značně méně a stejně tak po matce má v sobě geny psa. Z větší části je však vlkem
– Má na sobě fleky dalmatina jako matka, ale má jich prokazatelně méně a vypadají spíše jako černé tečky, než fleky
– Draka, jenž se v něm díky magie skrývá pojmenoval Drageness, přesně tak jak se jeho magie jmenuje

Vlastnictví

Schopnosti:

Předměty:
Kožený váček
Úkryt:

Wayree; Liška polární – ♀

©️Petr Pechač