Allweena von Bella

20979610
Jméno
Allweena von Bella

Druh / Pohlaví
Vlk / Samice

Rodina
Matka: Yllin
Otec: Darkside Sword von Bella (Acio)
Sourozenci: Ceron von Bella, Taeron „Ferox“ von BellaPanlaeth von BellaBellatrix von Bella, Rian von Bella, Kimosakabe von Bella

Partner

Potomstvo

Magie
Krev
1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Její magie není poděděná po rodičích. Dokáže ovládat svou krev, ale jen tu, která z ní vytryskne třeba při zranění, může s ní různě pohybovat, nechat ji levitovat apod. Například: pokud se její krev dostane na vlka a je jí dost na to, aby ho obtekla po obvodu těla, může ho krví sevřít a tak ho škrtit (jako lanem). Magie má ale i své zápory, protože je to její krev, způsobuje jí to bolest, když někoho takto sevře, je to jakoby to svíralo ji.
Později se naučí ovládat i krev protivníka, čímž mu třeba na nějakou dobu, ale jen krátkou, může zabránit v pohybu. Postupem času a zlepšováním může vlkovi znemožnit nebo znesnadnit pohyb i na delší dobu nebo pohnout částí jeho těla. Bohužel na pohybování částmi protivníkova těla jí už nezbývají síly. Hodně záleží na úrovni magie a sravu, je-li totiž unavená či oslabená, nebývá magie ani schopna.

Extra magie
EMÚ Mráz – Ledové střepy
EMÚ Elektřina – Jiskření

Povaha
Vlče
Jako vlče má příliš rozvinutou fantazii a pocit, že by ji všichni měli uctívat. Chová se drze a egoisticky, ale rodiče má moc ráda, ale přesto je schopná jim lhát přímo do očí. Ráda se pere a hravost jí nechybí. Ve vážných situacích se nevyzná a tak si z toho spíš dělá legraci a bere je na lehkou váhu. Na tváři mívá nevinný a sladký úsměv, který si ale udržuje jen mezi přáteli, rodinou a vlky, kteří jí nevadí. Je taky velmi zvídavá a prostě musí vědět, jak co funguje.
Teenager (Puberťačka)
I Allweena časem začne dospívat a začne se jí dost měnit chování. Fantazie se vytrácí, přesto si i nadále udržuje pocit, že je něco víc, možná to má vrozené… Drzost v ní naroste ještě víc, začne být drzá i na rodiče. Také bude dost nevrlá a lhaní ji nepustí. Na tváři se jí utvoří a usadí kamenný výraz doprovázený zlostným jiskřením jejích fialových očí. Začíná pociťovat důvěru jen u přátel. Její chladný klid se v tomto období nijak neprojeví.
Dospělá
I přes její dospělost Allweena nesnese pocit méněcennosti. Drzost se jí drží a nehodlá se pustit. Přestože se začne klidnit, chce se již postavit na vlastní tlapy a žít svůj život. Chce poznávat vlky i z ostatních smeček. Nadále je však schopna komukoli o čemkoli přesvědčivě lhát. Kamenný výraz si ponechá dokud Vás lépe nepozná, potom se teprve bude tvářit i jinak. Ovšem začne být velice nedůvěřivá, takže se o něčem ráda přesvědčí sama, klidně se i popere. Ale začne být klidná, díky čemuž se jen tak nevytočí. Ale i přes tento klid se velmi ráda pere. Avšak , což je pozoruhodné a překvapivé, se svým problémům staví čelem a je ochotna je vyřešit.

Dovednosti
Síla
1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Výdrž
1 LVL | 10%1 LVL | 10%5%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Rychlost
1 LVL | 10%1 LVL | 10%5%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Inteligence
1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL

Zajímavosti
– je vychrtlá, díky čemuž působí slabě
-nad každým „ramenem“ má znak spirály
– má fialové oči

Vlastnictví

Schopnosti:
Anti-Oheň 6, Magický zvířecí obránce – Jednorožec
Předměty:
Talisman Mens nexus
Úkryt:

Wingle (patron – jed); opeřený had s hřívou – ♂