Anemon Bloodmoon Virentem


Jméno

Anemon Bloodmoon Virentem

Druh / Pohlaví
Vlk / Samice

Rodina
Matka: Půlnoc
Otec: Orfeon Luce di Bontà Bloodmoon Virentem
Sourozeci (první vrh): Sethori, Sapha, Marsie a Salome
Sourozenci (druhý vrh): Azrael Bloodmoon Virentem, Arfael Bloodmoon Virentem

Babička (otcova strana): Nala Luce di Bontà(†)
Dědeček (otcova strana): Rellem Bloodmoon Virentem
Prababička (otcova strana): Vittani Virentem(†)
Pradědeček (otcova strana): Reno(†)
Tety, strýcové (otcova strana): Caimi(†),, Midnight(†),, Avicii(†), Waya, Stannum(†), Remi True(†), Bellum(†)

Babička (matčina strana): Aji
Dědeček (matčina strana): Trhák
Tety, strýcové (matčina strana): Blue Star, Černá Hvězda, Black Fang a Lupus

Partner
Hato Gája

Potomstvo
– – –

Magie
Audire physis – z latiny (audire – naslouchat, physis – příroda)
1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL
Její magie je poměrně složitá. Je založena hlavě na spojení s rostlinami, převážně s kytkami, i když i stromy a tráva patří pod její ‚křídla‘. Dokáže naslouchat jakýmkoli rostlinám, cítit jejich pocity a dokonce vidět vzpomínky. Teoreticky tak může vystopovat jakéhokoli vlka, což je jí ale silně proti srsti. Další část její magie je spojená se zpěvem, který zdědila po svém otci. Zpěvem nebo broukáním dokáže květinami manipulovat, nechat je růst nebo shnít. Dokáže nechat vyrůst květinu i v silně nevhodných podmínkách, ale hned po jejím odchodu květina zemře. Často si nechává zarůstat květiny do srsti, což jí dodává dobrou náladu. Manipulování s rostlinami zpěvem (může postavit např. lávku, přístřešek nebo uvěznit/uškrtit vlka) jí nesebere žádnou energii, ale během celého procesu musí zpívat, což už vyčerpávající je. Vybudovat něco většího jí může zabrat klidně i hodinu, přičemž nechat vyrůst květinu jen pár sekund. Když jde, tráva/květiny kolem jejích nohou sílí a rostou a ve vhodných podmínkách tak přetrvají, takže není těžké jí vystopovat.

Povaha
Vlče
Klubíčko bílo-fialových chlupů, které touží poznávat svět. Není nic, o co by chtěla přijít. Všude musí být, všechno a všechny musí znát. Ze všeho nejvíc miluje svou rodinu, bratříčky, sestřičky a samozřejmě i rodiče. Nebrání se hrám, lumpárnám, přesto se vždy nakonec cítí provinile, jelikož nerada dělá někomu starosti. Touží udělat své blízké tak šťastnými, jak jen to jde. Už teď se na její povaze začíná objevovat její magie, úzce spojená s hudbou a rostlinkami. Často jí jde zastihnout, jak sedí na louce a povídá si s květinami, stromy nebo trávou. Už tehdy jim začíná dokonce i zpívat a chraň ty, kteří se rozhodnout nějaké nebohé květince ublížit. Stejně tak zuby drápy brání i svou rodinku. Až na pár výjimek je snad nemožné vidět ji naštvanou. Naopak je velmi lehké se jí dotknout a rozesmutnit jí. Je to potom strašný pohled na smutňoučké roztomilé vlčátko. Tvrdohlavost se u ní projevuje dokonce i v tak mladém věku a je těžké jí něco vyvrátit, když se sama rozhodně, že je to pravda. Už jako malé klubko se jí nechce jíst maso, z nebohých zvířátek. Když mají city květiny, tak mají určitě i zvířátka, ne?

Puberťák
Její povaha se moc neliší od té vlčecí. Snad jenom v tom, že je stále tišší a tišší a místo společnosti vlků dává přednost přírodě. Přesto příjemnou společností nepohrdne a někdy se v ní vzedme praštěné ‚já‘, které je následně slyšet kilometry daleko. Obětovala by se pro všechny, které má ráda a nikdy by na ně ani nezvýšila hlas. I na cizí vlky je vždy milá, s úsměvem na tváři, i když často není pravý, jelikož si začíná uvědomovat křivdy, které se na tomhle světě dějí. Nepřestává proto doufat v to, že v každém vlkovi je trocha dobra, a že když se bude snažit, určitě všem pomůže z propasti ven na pěkný vzduch.  Je téměř nemožné setkat se s ní, aniž by si nepobrukovala a nezpívala. V téhle době je sžitá se svou magií tak, že kdyby o ni přišla, asi by jí zanikl smysl života.Dospělá
Jako dospělá je Ane velice vnímavá, převážně tichá zamyšlená vlčice, která je výbornou vrbou jakéhokoli vlka, jelikož nikoho neodsuzuje. Zabil jsi někoho? Nevadí, určitě jsi k tomu měl důvod a kdo tě má právo soudit, hm? Nikdy na nikoho nevycení zuby, nezvýší hlas, všechno si nechá líbit, jen aby ostatní nebyli smutní. Vyjma rodiny a těch, které má ráda. Za ty by se klidně porvala a bylo by jí jedno jak a s kým. Pravděpodobně by ale vzhledem ke své tělesné konstrukci prohrála každý souboj, kterého by se zúčastnila. Úsměv pro všechny kolem jí na tlamičce zůstává, i když šťastná není a přesto by nikdy neřekla, že je nešťastná. Stále je velice lehké se jí dotknout, přestože teď už nedává zklamání na sobě znát. Ke každému vlku se chová trochu jinak. V koutku její duše se stále nachází hrající si vlče, které občas vykoukne ven. Anemon je také velice rozvážná, všechno promýšlí a nedělá tak unáhlené závěry. Lhaní jí je proti srsti, ale ráda si hraje na tajemnou, což by mohlo někoho naštvat, ale ona to tak nevidí. Těžko sklání hlavu před autoritami, ale když někoho uznává, není problém ho následovat. Tvrdohlavost jí vydržela také a přesvědčit jí o opaku toho, co si myslí je takřka nemožné. Anemon je také velice hrdá a vzít si od někoho nějaký milodar, pomoc nebo tak něco je hluboko pod její úroveň. Sama tedy ráda pomáhá, ale když někdo pomáhá jí, přijde jí to nepříjemné. Málokomu sdělí nějaké osobnější věci a zvládne udržet tajemství i ostatních vlků. Téměř permanentně si prozpěvuje, pobrukuje a povídá si sama se sebou. K opačnému pohlaví se chová trošku s rezervou, a mít vlastní rodinu je její největší sen, stejně jako ten, udělat svět lepším a pomoci ztraceným vlkům.

Dovednosti
Síla
1 LVL | 10%4%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Inteligence
1 LVL | 10%1 LVL | 10%4%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Rychlost
1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%5%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Výdrž
1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL

Zajímavosti
– Téměř pořád má v srsti zarostlé květiny, druh se ale mění.(hlavně v dospělosti)
– Má velmi hustou a hebkou srst, která se skoro až třpytí.(hlavně v dospělosti)
– Ocas má huňatý skoro jako liška.
– V dospělosti bude poměrně dost vysoká. Dlouhé nohy a štíhlé tělo.
-Nejí maso, takže její postava bude vždy tak trochu vychrtlá, což ale není vidět pod hustou srstí.
– Vždy voní po květinách.
-Bere květiny a rostliny jako živé bytosti.
– Má velmi ladný a rozvážný krok (hlavně v dospělosti)
– Jméno Anemone (Anemon) znamená v překladu sasanka.
Vlastnictví

Schopnosti:
Komunikace s ptactvem, Komunikace v mysli

Předměty:
Přizpůsobivý plášť

Úkryt:

Uhlík; Kos černý – ♂
© Ondřej Prosický