Arthas Mayen Fireshadow Killer

Jméno
Arthas Mayen Fireshadow Killer

Druh / Pohlaví
Vlk 75% x Banshee King / Samec

Rodina
Matka: Eveline Fireshadow Killer(♀)
Otec: Diego Mayen(♂)
Sourozenci – První vrh – Minaell Mayen Fireshadow Killer♀†, Zante Mayen Fireshadow Killer♂, Isla Mayen Fireshadow Killer♀, Charza Mayen Fireshadow Killer
Druhý vrh – Deus Mayen♂, Saevel Mayen Fireshadow Killer♂, Sphaerio Mayen Fireshadow Killer♂, Esperia Mayen Fireshadow Killer♀, Soundless Mayen Fireshadow Killer♂, Nauri Mayen Fireshadow Killer♂, Invillea Mayen Fireshadow Killer

Partner

Potomstvo

Magie
Scream of Banshee
0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Arthas je svojí magií snad jediný, kdo se musí přeměnit. Teda přeměna přichází sama od sebe, kdy to on nechce. Díky jeho pomalu tlukoucímu srdci je i v normální podobě znatelná světle modrá kůže. Jeho tělu to nějak nevadí, jeho magie jej zařazuje díky tomu mezi normální vlky. Jeho oči však v podobě, kdy je Banshee king mají tmavě rudou zorničku v rudé barvě, takže připadá lidem na první pohled jako démon. Dokonce i jeho zuby jsou ostré, tedy skoro všechny, stoličky si zachovaly svůj stav. Magie je pro něj flustrující, používá jí jen když musí. Arthas dokáže totiž křikem Banshee dokáže přinutit vlky cítit vnitřní bolest, šílenství a smutek. Je to na jedinci, co zrovna v jeho srdci skrývá. Však jeho křiku nikdo neunikne. Je jedno jestli vlk má světlou či tmavou duši, Arthasův křik dokáže ublížit i jeho rodině pokud jsou v okruhu do 50 metrů(což může až na posledním levelu magie). Stejně tak do tohoto okruhu dokáže slyšet srdce umírajícího vlka, který nemusí být ani zraněný, prostě může být jen starý. Jak vlastně vypadá ona přeměna? Arthase obklopí černý kouř a změní jeho tělo do jeho pravé podoby, takové jak by měl vypadat, jelikož v lůně matky skoro zemřel. Však více magie neumí.

Povaha
Arthas je vlče, které se stará hlavně o svou rodinu. Není mu jedno, co se v ní děje, vždy se snaží se naučit nějakou věc dříve, aby mohl konečně pomáhat rodičům. Arthas je však zamlklý, díky jeho magii zjistil, že nejspíše nikdy nebude normální. Nenávidí svůj hlas a nerad ho používá. Už v dětství řeší všechny agresivní a hysterické situace klidným hlasem, protože tuší co by se dělo, kdyby svůj hlas zvýšil. Jako snad každé vlče je však Arthas hravý a rád objevuje nové věci. Je šíleně energický, ale zná své meze, takže kdyby mělo dojít, že se kvůli nim něco rozbije, tak se zastaví. Kvůli své magii si ale pečlivě vybírá s kým se bude bavit a s kým se bavit nebude, protože by jej příliš zkazil. Slovo rodičů je pro něj svaté a nedovoluje si jej porušit.

Dovednosti
Síla
1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Výdrž
1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Rychlost
1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Inteligence
1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL

Zajímavosti
– Arthas je jediná existence mužské verze Banshee, je to kvůli krvi jeho otce. Polodémoní část jeho otce jej skoro zabila, však démoní krev v Arthasovo žilách jeho srdce akorát donutila zpomalit a to hodně.
– Arthasovo srdce bije jen osmkrát do minuty, proto jeho kůže je ledově chladná a je spíše modré barvy.
– Arthasova forma přichází neohlášeně, neumí jí ovládat, i když je to stále on.
– Na tlapce má Kainovo znamení.

Vlastnictví

Schopnosti:

Předměty:

Úkryt: