Asuka de Fëe’neriz

Jméno
Asuka de Fëe’neriz

Druh / Pohlaví
vlk / Samice

Rodina
Matka: Rias de Fëe’neriz(♀†)
Otec: Blix von Joltstein(♂†) | Adoptivní: Miroki
Sourozenci: Rialix Joltstein de Fëe’neriz(♂†)Räqo Joltstein de Fëe’neriz(♂) Agura Joltstein de Fëe’neriz(♀†)
Nevlastní sourizenci: Emerald Ainet Jolstein, Pellka Ainet Joltstein, Azurin de Ainet Joltstein, Severus-Azul de Ainet Joltstein, Rue Shawty de Ainet Joltstein

Partner
Akio Aqua

Potomstvo
Velicius Aqua de Fëe’neriz (♂), Vëxien Aqua de Fëe’neriz (♀), Moondance Aqua de Fëe’neriz (♀), JirHa Aqua de Fëe’neriz (♂)

Magie
Jehlice
2%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Nositel této schopnosti má možnost v případě ohrožení změnit svou srst na jehlice. Tyto jehlice se dají použít pouze na sebeobranu nebo na zastrašení nepřítele. Jako každá jiná schopnost i tato má své slabiny. Pevné jehlice se netvoří pod krkem a na břiše ( proto uživatel sklání hlavu, aby se vyhnul útoku na krk ).
Mládě:
Při sebemenším kýchnutím se mláděti změní srst na křehké bodlinky, které nejsou nijak nebezpečné a při neopatrnosti se dosti lámou. Proto mláďata při změně srsti ztuhnou a nehýbají se dokud se jehličky nezmění znovu na srst ( kůže pod srstí je v tuto chvíli neohebná ).
Dospívající:
Jedinec začíná pomalu ovládat změnu srsti na jehly. Jehly jsou jen z části křehké a při změně už vlk neztuhne, ale nedokáže se plně pohybovat ( kůže na některých místech těle je stále neohebná ). Dále vlk zkouší , jak změnit srst s jeho vědomím. V tuto chvíli si ještě neuvědomuje zranitelnost jemných jehel na krku a břiše.
Dospělá:
Dospělí jedinec má pod kontrolou přeměnu srsti na jehly. Jehly se nedají zlomit a vlk se může plně pohybovat. V tuto chvíli si jedinec uvědomuje zranitelnost míst, kde jsou jemné jehly ( jemné jehly nedovedou ublížit ), proto si je vlk chrání hlavou, kde má pevné jehlice.

Povaha
Asuka není příliš společenská vlčice, většinu času tráví sama se sebou mimo společnost. Když už se ocitne mezi ostatními vlky je tichá a čeká než ji někdo vyzve, aby mluvila. K nově příchozím vlkům se chová odtažit a nedůvěřivě. Asuka je poměrně vzntlivý vlk, není proto radno ji dlouho štvát.
Naopak k vlkům, ke kterým má důvěru je velmi přívětivá a chrání je před těmi vlky, kteří by jim chtěli ublížit. Je poměrně tvrdohlavá a na řešení problémů musí přijít sama, ale když se jedná o problém někoho jiného snaží se mu pomoc, co to jde ( i když dotyčný nechce ). Jedna z věcí, kterou opravdu nesnáší je, když ji ostatní ( když už je ve skupině vlků ) nenechají říct co má na srdci, potom je velmi nepříjemná a s dotyčným vlkem se přestává bavit ( v tomto ohledu je trošku arogantní ). Jestliže dojde na skupinový lov, Asuka není vůdčí typ, proto strategii lovu nechává na ostatních členech, po případě vznese nějaké připomínky nebo návrhy. I kdyby se skupinový lov nepovedl Asuka je optimista a ostatní členy bude povzbuzovat a snažit se navnadit na další lov.

Dovednosti
Síla
1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Výdrž
1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Rychlost
1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Inteligence
1 LVL | 10%1 LVL | 10%5%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL

Zajímavosti
Donutit ji běhat ( když nemusí lovit ) je zázrak.

Vlastnictví

Schopnosti:

Předměty:
Pírko pegase
Úkryt:
Fénixovo doupě, Střední doupě
Clona Pachová zástěrka
Sdíleno s – Akio Aqua
Povolení vstupu – Nikdo