Darkside Sword von Bella (Acio)

acio-darkside-sword

Jméno
Darkside Sword von Bella (Acio)

Druh / Pohlaví
Čistý vlk / Samec

Rodina
Matka – Alicia Snowdrop
Otec – Kenael z rodu Věčných lovců
Sourozenci – Mial Snowdrp z rodu Věčných lovců, Kenal Snowdrop z rodu Věčných lovců, Hikoruan Snowdrop z rodu Věčných lovců, Toruo Snowdrop z rodu Věcných lovců (de Ainet)

Partner
– – –

Potomstvo
1. vrh: Panlaeth von BellaBellatrix von Bella
2. vrh: Ceron von BellaAllweena von BellaTaeron „Ferox“ von Bella, Rian von Bella, Kimosakabe von Bella
Vrh mimo Niwat: Easy

Magie
Schmerz
1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Název této magie je pojat z německa, odkud pochází jeho rod, a v překladu je to ,,Bolest“
Pokud Acio magii využívá, objeví se mu na pleci fialově zářící meč. V této době jí teprve může použít, ale celý proces objevení meče netrvá dlouho, vlastně to proběhne téměř hned. Bolest může vyvolat u vlka či živočicha kdekoliv, jakkoliv i jakoukoliv.

Povaha
Acio, alias Darkside Sword von Bella. Dominantní a panovačný vlk, který se rozhodl svůj život oddat temnu.
Nejdříve by stálo za poznamenání rozebrání jeho dvou výše zvýšených vlastností, které jsi jsou vlastně dosti podobné. Ve krátkém ‚překladu‘ – je založen na autoritě, opírá se o ní a vyžaduje jí. Jednoduše je pro něj ponižující mít post Kappy, ale nedává to příliš najevo, protože si zachovává svojí chladnou a kamennou, nic neříkající tvář, a z druhé strany i vlčí hrdost. Kdyby byl Omega, asi by utekl, protože takový stud a pocit toho, že na něj mohou ostatní plivat, by jednoduše nesnesl. Je to vůdčí typ a má pocit, že by se mu všichni měli podřídit a že on je pán světa. Je to tedy z jisté části i egoista a i když to s tím občas přehání, on sám si to neuvědomuje. Jednou by chtěl velet všem, kteří jsou na světě, a chtěl by, aby mu všichni padali k tlapkám. Nesnáší podřizování se.
Má meč, který obdržel od svého učitele, který nosí často s sebou ve ‚vaku na záda,‘ který taktéž obdržel od toho samého vlka. Je to symbol jeho jména, tedy tak to on bere.
Rád vrčí, pere se nebo loví pro zábavu a společně s tímto je jeho koníčkem i ubližování ostatním. Dokáže být vcelku agresivní a může vám ublížit i jen proto, že se zkrátka nudí – tedy ne pro všechny věci, které dělá, má nějaký hlubší důvod. Nevadí mu to, vyžívá se v tom, miluje pocit, když ví, že je víc, než někdo jiný, a může si na něj sám dovolovat a ublížit mu. Ubližuje i klidně slovně, je drzý, nebojí se říci svůj názor, za kterým si stojí, a je schopen se hádat nebo vás urážet, aniž by si z toho dělal nějaké obavy z toho, jaké to může mít následky. Občas si s vámi jen hraje, ať už slovně, nebo fyzicky. Nezáleží mu na tom, jestli je boj spravedlivý, nebo ne. Pro něj je hlavní vítězství. V budoucnosti bude vlastně jediný, koho bude považovat za jemu nadřízeného, jeho dřívější učitel a Alfa jeho smečky, ale o tom se ještě uvidí. Možná se v průběhu děje k těmto
osobám přidá ještě někdo, ale nedělejte si velké naděje.
Nemusí to tak vypadat, ale i přes jeho temnou povahu má i tento vlk hluboko v sobě city. I kdyby však vyšli najevo, nedokáže je moc projevovat. Proto se tato stránka ještě nikdy neukázala, a když už chtěla, tak hned zmizela. Dá se říci, že dobrou stránku nemá. Možná by se tam našla, ale za zmínění stojí i to, že se mu neprotiví někomu lhát přímo do očí.
Rozhodně od něj nečekejte žádné milé chování. Bývá často i náladový. Mluví podle toho, jak se mu chce, ale už od přírody má temnější tón, když chce, může vám z něj jít i mráz po zádech. Často je z jeho tónu slyšet ironie. Rvačky jsou u něj na denním pořádku, a když necítí závan smrti, nebo zranění, jde zkrátka do lesa a zabije tam nějakého živočicha. To, co z celého srdce miluje, je krev. Nedá na ní dopustit a oběti občas zabíjí právě jen pro ni. Je to krvavý maniak, který se nestará o to, jak se cítí ostatní – pokud nejde o někoho, na kom mu opravdu záleží – protože se stará jen o to, jak se má on a jestli je jeho kořist mrtvá, nebo polomrtvá.
Jeho povaha však nejde příliš popsat a nejlépe jí zjistíte tak, že se s Aciem – Darkside Swordem setkáte a sami posoudíte. Ve zkratce? Slovy A. D. Sworda: ,,Pokud si o to budete koledovat, ukousnu vám hlavu. No a pokud ne, stejně vám jí ukousnu.“

Dovednosti
Síla
1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Výdrž
1 LVL | 10%1 LVL | 10%5%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Rychlost
1 LVL | 10%5%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Inteligence
1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL

Zajímavosti
– Ačkoli mají všichni jeho sourozenci a i on sám připsaný rod Snowdrop z rodu Věčných lovců, nikdy ho nepoužívá a nikdy ho nepřijal za svůj.
– Připojil se do rodu svého dřívějšího učitele, do rodu ,,von Bella“ -> přejato z německého jazyka, kde tento rod vznikl, přeloženo jako ,,Belin rod.“
– Je větší, než normální vlk, má cca 130cm v kohoutku. Jeho tělo je mohutné.
– Jmenuje se Acio, ale vystupuje pod jménem Darkside Sword von Bella.

Vlastnictví

Schopnosti:

Předměty:

Úkryt: