Hato Gája

Jméno
Hato Gája

Druh / Pohlaví
Vlk / Samec

Rodina
Otec: Demon, Matka: Rita Gája
Sestra: Seely Gája

Partner
Anemon Bloomoon Virentem

Potomstvo
– – –

Magie 
Znamení štíra
0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Tato magie se projeví vypadáváním srsti na ocase a zádech, přičemž srst už nedurůstá. Na zádech začne kůže rohovatět až vytvoří krunýř, který je nemožné prokousnout. ) dokáží to pouze vlci se sílou 8 a výš ) Kosti v ocasu se začnou prodlužovat až dosáhne délky těla a poté začne rohovatět. Poté na konci ocasu vytvoří osten, který je zevnitř dutý. Uvnitř ostnu se nachází jedový váček, který se otevře při podnutí ostnem. Jed jako takový nění smrtelný pouze zapříčiní nevolnost a rozmazané vidění. ( trvání po dobu jednoho postu ) Pozor tato magie nepůsobí na vlky léčitele.

1) Mládě:
Začne mu vypadávat srst na zádech a ocase. Kosti v ocasu se pomalu prodlužují, co má za následek nepříjemný pocit. Je hoří manipulace s ocasem.

2) Dospívající:
Kůže, která zbyla po srsti začne rohovatět ( s vetším úsilým se dá prokousnout ) a na ocasu se utvoří osten. Uvnitř ostnu se vytvoří váček, který není ještě aktivní. Manipulace s ocasem se zlepšuje a učí se s ním zacházet.

3) Dospělí:
Zrohovatělá kůže se změní na krunýř, který nelze prokousnout. ( vyjímky jsou vlci se sílou 8 a výše ) Váček v ostnu je schopen produkovat jed a vypustit ho při bodnutí. Manipulace s ocasem je velmi lehká.

Slabá místa:
Krk
Břicho
Končetiny

Extra Magie
EMÚ voda – Vodní mlha

Povaha
Hato je velice průbojný vlk, který si stojí za svou pravdou a to ho někdy může zavést do problémů. Je velice tvrdohlavý a problémy řeší po většinou silou. Jednu autoritu, kterou uznává je jeho otec poté matka a sestra má speciální místo. Jeho sestra je pro něj jako druhá část duše, ublížit jí znamená nepříjemný střed s Hatem. Na druhou stranu, pokud budete mít vytrvalost se s ním spřátelit, můžete očekávat silného spojence v době nepohody. Také za zmíňku stojí jeho sklony k sadismu, které se mohou promítnout do lovu nebo do případného boje.

Dovednosti
Síla
1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Výdrž
1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Rychlost
1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%8%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Inteligence
1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL

Zajímavosti
Hato má pouze jedno oko, s vadou se už narodil a pozdější výcvik ho připravil o něj úplně. Miluje souboje i když se jedná pouze o hru. Stavět se mu do cesty je jako postavit se tanku. Budou z vás placky.

 Vlastnictví

Schopnosti:
Komunikace s hlodavci
Předměty:

Úkryt:
Velké doupě

Siria ( Patron – Vzduch ); Ikran – ♀

Mia; Veverka obecná – ♀
Copyright: © Isifa