Hazzarell Fireshadow Killer

Jméno
Hazzarell Fireshadow Killer

Druh / Pohlaví
Vlk / Samec

Rodina
Rodičia: Matka:  Jessie Crystal Eye Otec: Riteru Fireshadow Killer
Súrodenci: Ravka (♀), Kierannie (♀), Ryedoxen (♂), Eleanor Crystal Eye Fireshadow Killer (♀), Iris Crystal Eye Fireshadow Killer(♀),

Partner
– – –

Potomstvo
– – –

Magie
Vcítění
0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Jeho magie mu pomáhá rozpoznat pocity, city, emoce… A to jak ostatních vlků, tak svoje. Vycítí když je někdo smutný a jeho magie mu pomáhá zjistit jak vlkovi pomoct. Jelikož zná i své pocity, bude se umět ovládat, ale pokud nebude chtít magii využít k uklidnění nebo rozpoznání emocí, může klidně kdykoliv vybouchnout. Čím vyšší level, tím lépe emoce rozpozná a bude pro něj snažší se ovládat a pomáhat. Dokáže taky vyhledat jednoho konkrétního vlka a zjistit jak se cítí, nebo vyhledávat emoce na větší a větší vzdálenost ale to všechno až po nějaké době tréninku.

Povaha
Vlče – Jako vlče bude Hazzy hravý, hyperaktivní a bude takové to pozitivní vlče, které se kamarádí. Ale už v mladém věku bude chtít umět lovit a bude se prát. Nebude skoro drzý a bude poslouchat rodiče. Bude chtít poznat každého vlka ze smečky a bude naslouchat. Bude se rychle učit všemu co by měl znát, ale nebude se umět moc dobře soustředit, i když se bude snažit. Uvidí na všem jenom to pozitivní a jen málo kdy se naštve. Dospívající – Hazz začne objevovat to, co doposud neviděl a neznal. Bude to negativita a zlo. Bude se snažit mu vyhýbat, avšak mu neunikne. Zjistí, že lov znamená smrt, se kterou se setká spolu s prvním úlovkem a že zabíjet není dobré. Tyto věci mu brzy přestanou vadit a začne je ignorovat. Jelikož bude v pubertě, už se bude pomalu odpojovat od rodiny a bude výbušné povahy. Bude spíše zlý, ve všem co udělá bude hledat důvod, třeba jako: “Ty chceš pomoc? A co z toho budu mít já?” Jediné co dobré co mu zůstane bude loajálnost ke smečce a ta lítost. Jednoduše si začne hrát na zlého dospělého vlka, i když v hloubi duše je hodný.
Dospělý – Po tom co byl hodným vlčetem a zlým puberťákem, přichází neutrál, ve kterém se najde. Jen co dospěje, začne se chovat normálně. Bude hodný k členům smečky, přátelům a rodině. Bude je bránit a stejně tak i území smečky. Možná se rozhodne jít k zlu, třeba zůstane u dobra, ale bude to čistý neutrál, který bude ukecaný a nezkazí žádnou zábavu.

Dovednosti
Síla
1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Výdrž
1 LVL | 10%1 LVL | 10%5%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Rychlost
1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Inteligence
1 LVL | 10%1 LVL | 10%5%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL

Zajímavosti
pokud nepoužije magii, je schopný i zabíjet

Vlastnictví

Schopnosti:

Předměty:

Úkryt: