Iluminaris Nilu

201511fqf
Jméno

Iluminaris Nilu

Druh / Pohlaví
50% vlčí krve, 25% gryfí a 25% lví / Samec

Rodina
Babička – Majana Nilu
Matka Ijenova, zemřela a otec, Azachr Nilu, bohužel také
Sourozenci: Sestra Iristrel Nilu (žije) – Bratr Inzekr Nilu (žije)
Děti pojmenoval otec po začátečním písmenu jejich matky. Jeho lásky.

Partner
– – –

Potomstvo
– – –

Magie
Životní energie
0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Znamená to že Ilumináris ovládá životní energii vlka. Dokáže vytvořit v těle stvoření nový život a nebo jeho energii snížit natolik že upadne do komatu. Dokázal by tvora i vysát energií takřka úplně – přičemž ho skoro zabít (podle toho jak je vlk velký a SILNÝ Fyzicky i Psychicky. –tvor se silou a inteligencí nad 90 jeho maximálního vysátí odolá – odebere mu to max 80% energie v 10 LVL ), ale nepouživá to většinou proti ničemu jinému než potravě či tvorovi co si to přeje sám. Dokáže doplnit i přetvořit energie z jednoho zvířete do druhého i do sebe sama. Či ze sebe sama do někoho jiného. Dokonce dokud je plod dostatečně mladý (malý) dokáže jej zabít. (S jeho povahou se příčí to aby to udělal bez dovolení či prosby) Dokáže u sebe uschovávat Energii a to v podobě zářící kuličky svítící v prostorách lebky tam kde je mozek ((přívěšku na krku))
Jeho rozsah magie se odehrává od lvl.
1.Lvl dokáže vytvořit život či odebrat energii ve zvířeti do velikosti Lasičky
2.Lvl dokáže vytvořit život či odebrat energii ve zvířeti do velikosti Zajíce – Kočky
3.Lvl -||- do velikosti Jezevce
4.Lvl -||- do velikosti Vlka
5. Lvl -||- do velikosti Kance (Tvorové na 4 – takže i člověk)
6. Lvl -||- do velikosti Tygra (bengálského) (Napadne li tě jiný tvor, řekni mě nenapad – prosím to jinak odstraň =) )
7. Lvl -||- do velikosti Tygra (ussurijského)
8. Lvl -||- do velikosti Jelena
9. Lvl -||- do velikosti Koně
10. Lvl -||- do velikosti Medvěda

Extra magie
Rostliny
0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL

Povaha
Nemá rád zkratky. Od jistých bytostí ji snese. Například sourozenců… sám o sobě je hodný kříženec. Je veliký ale velice jemný. Když ovsem chce. Má rád maso a zabíjení mu nevadí. Ovšem je to pomstychtivý tvor. Iluminaris je věrný a milující kříženec, chrání tvory, kteří jsou podle něj nevinní. Když má přátele je k nim milý, vlídný a ochranitelský. Ovsem jeho vzhled je bohužel dosti děsivý, hlavně výškou a proto mnoho tvoru prchá, aniž by jej vyslechli. Je proto osamělí ale nepřestává věřit že se jednou najde někdo, kdo by jej měl rád. Respektive.. že se najde někdo, kdo by jej pochopil a měl rád takového jaký je. Je hodný, ale když jste mu neznámý, je tichý, chladný a někdy až nepříjemný. Je to proto, že v brzké chvíli očekává buď agresivní útok nebo úprk s ječením stylu „Pomóc“. Když ale nepřijde ani jedno, je vlídný a rád se dá do konverzace. Nevadí mu otravní tvorové,
naopak, je velice rad uvítá, už jen proto, že málo tvorů s ním chce sdílet okruh alespoň tří nebo čtyř metrů. Je mu lito že jej ostatní zavrhuji a utíkají před nim a někdy mu to až tak leze na nervy, ze kolikrát vybouchne, chytne je a snaží se jim někdy až násilně vtlouct do palice že se prostě bát nemusí, ovšem to je mu pak nakonec houby platné. Má hrdy postoj snad v jakékoli situaci ale dokáže se na to i vybodnout, svěsit hlavu a vyválet se se vší hrdostí v blátě. Umí být citlivý, hluboce cítí s druhými, ale nedává své vnitřní smutné pocity najevo. Jen v krajní situaci. Rad je šťastným a rád děla ostatní šťastné. Má velice rad klidné vycházky za chladivých, ovšem ne ledových nocí. Váží si života a když se to zrovna netýká hladu. Nedává přednost smrti. Ovsem je snadno ovlivnitelný když se jedna o blízké přátele. Proto si je s rozvahou vybírá a podvědomě vycítí blížící se zra
du. Má částečně vysledováno to, ze dokáže odhadnout povahu jiných. Nebo tedy možnou povahu. Jasně ze se může splést. Naštěstí se mu to nestává osudným. Ilumináris je hodně spjatý s přírodou, protože věří že tam někde je stále jeho maminka a tatínek.

Dovednosti
Síla
1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Výdrž
1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Rychlost
1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Inteligence
1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL

Zajímavosti
Jinak je to kříženec LvoGryfa s Vlkem.
maminka byla Vlčice co měla magii proměn. Jednou, když se proháněla jako lvice po pláních, zamilovala se do lva, lev nevěděl ze ona lvice je vlastně vlk. Ale ani lev nebyl svatý. Naopak. Lev byl odkojen svou matkou Gryfem. Onen gryf bohužel nemel také děti s grifem ale lvem. Jen par potomku, zrovna otec Iluminárise, vypadalo jako cisty lev. Měl jen jisté rysy, které vlčice nedávala za vinu rozhodně křížení. Větší velikost, delší drápy, silnější skus a podobné věci. Jak je známo gryfové jsou velcí, no a Ilumináris zdědil svou velikost zrovna po babičce. Ovsem to není jediné. Zdědil i křídla. Povaha se mu v životě ale rýsovala všemi možnými směry.
Když Iluminárise a jeho sourozence matka porodila, vlci ze smečky ji za pošpinění krve nenáviděli. A když zplodila pro ně démonické potomky, smrtelně ji zranili. Chtěly zabit i její děti ale ona se nenechala, změnila se na orla a mláďata odnesla na onu planinu, kde se potkávaly se lvem. Byla ale moc unavená. Měla jen tři mláďata. Změnila se na vlka a pomalu umírala. Trvalo to hodiny. A když už začínalo být pozdě, nalezl ji lev. Když zjistil, že je jeho milá vlkem, také se ji přiznal. Chtěl ji zachránit a ji i děti odnesl ke své mamince. Ta se pokusila zachránit vlčici ale nepovedlo se. V té době měla přítelkyni co porodila a kojila. Tak mladé odnesla k ni. Ta je odkojila spolu se svými. Jedno vypadalo jako vlk s hřívou, místy proseté peřím, druhé byla lvice s vlčími tlapami, ocasem a krví a třetí byl Ilumináris. Všichni byly větší než jejich vlčí i lví vrstevníci ale Ilumináris byl největší.
Kdy odrostl, dozvěděl se co se stalo s jejich mámou. Teď byl sice mladý ale už velký jak větší dospělý vlk. S bratrem trénovaly let a běh (on létal nebo běhal a jeho bratr pouze běžel) boj a s pružnou, atletickou a vysoce inteligentní sestrou lov a poznávání prostranství. Když byl podle nich skvělý čas, domluvili se sourozenci ze zaútočí na smečku a zabijí alfu. Věděli že pomstí svou matku. Když dorazili na území smečky, které znaly z vyprávění otce, zaútočili nemilosrdečně na smečku. Byly silni a trénovaní i od babičky a otce, který bohužel už nežil. Zemřel při boji o svou smečku. Babička by jim zakázala a zabránila napadnout smečku, kdyby to věděla. Byla velice moudra. Jak tak sourozenci útočili na smečku, Ilumináris se dostal až k alfě, ten si z něj utahoval i když byl vyšší už jen proto že věděl jeho ubohý věk jednoho roku. Ovšem když se střetli, alfa zemřel. Byla mu urazena dolní če
list. Sourozenci se smečkou nemazlili. Rozmetaly každého kdo jim vzdoroval a kdo utekl,nechali jej. Vítězoslavně se ujaly území. Ilumináris si z lebky a střev alfy udělal náhrdelník a jen co pomstili matku, rozhodli se pomstít otce. Bratr Iluminárise porazil lva, jež zabil jeho otce. Inzekr byl silnější a větší než jejich otec, už v tak útlém věku. Ujal se smečky ale lvíčata nevybil. Jen co dospěly, vyhnal je to ano, ale nezabil. Prý nic neudělaly. Naopak je vychoval. Sestra, Iristrel, se ujala vlčí smečky, tedy alespoň toho co z ní zbylo a vládla ji. Ilumináris nechtěl ani moc, ani válku, chtěl klid a proto se vydal na cesty. Samozřejmě také to vše zjistila jejich babička která jim nejdříve vynadala, pak jim chtěla dát zaracha ale nakonec usoudila, že jsou dospělí a ať si žijí jak chtějí svým mladým životem.

Ostatní
Pozor! Ilumináris je plodný jak pro kočkovité tak pro psovité šelmy.

Vlastnictví

Schopnosti:
Komunikace s mýtickými bytostmi
Předměty:
Tmavý hraničářský plášť
Úkryt:

Lumina; Al-mi’raj
http://s5.postimg.org/731zrj0rb/al_miraj.png