Invillea Mayen Fireshadow Killer

Jméno
Invillea Mayen Fireshadow Killer

Druh / Pohlaví
Vlk 75%, démon 25% / Samice

Rodina

Otec – Diego Mayen, Matka – Eveline Fireshadow Killer
Sourozenci – První vrh – Minaell Mayen Fireshadow Killer♀†, Zante Mayen Fireshadow Killer♂, Isla Mayen Fireshadow Killer♀, Charza Mayen Fireshadow Killer
Druhý vrh – Deus Mayen♂, Saevel Mayen Fireshadow Killer♂, Sphaerio Mayen Fireshadow Killer♂, Esperia Mayen Fireshadow Killer♀, Arthas Mayen Fireshadow Killer♂, Soundless Mayen Fireshadow Killer♂, Nauri Mayen Fireshadow Killer

Magie
Omvaandling
0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
1. Lea dokáže perfektně napodobit hlas nějakého vlka, kterého už slyšela promluvit minimálně dvakrát a to právě s ní.
2. Při její změně hlasu již jde zpozorovat mírných znaků podobných onomu vlkovi. Například pár stejně barevných chlupů, protáhlejší uši,…
3. Při přeměně je možno rozpoznat, že se začíná chovat jako onen vlk, ovšem nevyvraždí celé okolí. Ze začátku půjde poznat nějaké strachy, jiný styl komunikace… Též se i zvětšuje podobnost na vlka.
4. Od tohohle levelu již stačí, aby vlka viděla a slyšela mluvit. Klidně i jen jednou.
5. Lea může změnit velikost v přeměně. Stále je o pár centimetrů menší než vlk, na kterého se přeměňuje. Při přeměně ji z toho dlouho bolí nohy.
6. Na tomhle levelu vypadá vizuálně velmi podobná onomu vlkovi. Psychicky a pohlavně stále není, také je stále menší.
7. Bolest při změně velikost se minimalizuje, ovšem stále ji lehce po navrácení do své původní výšky bolí. Může normálně chodit.
8. Nyní dokáže změnit pohlaví. Při téhle změně jsou však pohlavní orgány nefunkční, takže se nemůže rozmnožit. Slouží pouze jako nějaká věc navíc.
9. Zvládne napodobit magii onoho vlka, ovšem velmi tlumeně a skoro neznatelně, pouze první level.
10. Lea vypadá velmi podobně vlkovi, v jehož přeměně je. Stále však je menší než je ten vlk normálně (u malých vlků, tkj. pod 100 cm, je zase o něco vyšší) a slyší na své jméno. Také neovládá plně jeho magii ani povahu. Dalším znakem díky čemu ji lze rozpoznat jsou stále světlejší místa v srsti, kde normálně má svůj odznak, při bílé a krémové srsti, je zase tmavší. Takže tedy viditelný.

Povaha
Již od pohledu je jako beránek. Klidná, vyrovnaná,… Ale uvnitř jí stále bojuje dobro se zlem. Prostě neví, kam patří. Zda-li do smečky, k vyhnancům a psancům nebo někde jinde. Vlastně ani neví, co chce. Jestli všem vládnout nebo se smířit se skromným životem ve smečce. Jediné, co ví, je, že chce poroučet alespoň jednomu vlkovi, protože miluje rozkazování všem okolo, hlavně těm, co poslechnou. Nejlépe nějaký vlk, co by pro ni udělal všechno. Kdyby nešlo po jejím slovu může i něco vlkovi provést bez ohledu, že nic neudělal. Ach ta výbušnost… i kvůli maličkosti. Jako malá žila spokojeně s rodiči a sourozenci. Ale bála se docela dosti věcí, a některých i do téhle doby. Stačí, aby šla a šlápla na větvičku, která se zlomí a už peláší pryč. Avšak, když je po boku své rodiny či známých, stává se obětním beránkem a můžou jí vlci dělat, co chtějí. Dělá, že to nic není, i když se moc bojí. Od mala ráda věci a různé vlky napodobuje. Například svou matku. Když nabízela mléko pro vlčátka, tak si taky tak lehla, ale naštěstí ji otec shodil čumákem a ona na chvíli přestala.
Je takový ocásek a opakovací osel, který to ale nemyslí špatně. Naopak myslí, to že se vám dostane do přízně. Jedná se o optimistku, která ale touží mít všechno hned, i když neví co vlastně chce. Často je prostě mimo a vypne, některé jména je líná si zapamatovat, proto často říká přezdívkami, klidně i urážlivými.
Má slabost pro jednu věc a to jsou vlčátka, těm by nikdy neublížila. A vlci, kteří jejich vzrůstem je připomínají, označuje právě za ně. Ráda se vysmívá a má ráda černé humory, i tak dokáže řadu vlků rozesmát svými vtipy.
Jak je to s kamarády? No, dejme tomu, že jich moc nemá. Hlavně kvůli vlastnosti jím poroučet, což spousta vlků nesnese. V další věci, proč jich moc nemá je to, že je uzavřená, nikomu se jen ak nesvěří, ale ona potřebuje vědět o tom vlkovi úplně všechno. Ráda porušuje zákony, ale pak se omlouvá, že to nechtěla, že to bylo omylem atd. Většinou jí to projde a může v tom pokračovat dál. Na pohled se opravdu zdá jako neviňátko, ale o jak jste se už dozvěděli, není. Moc vlků si to, ale neuvědomí. Avšak se stále v skoro všeho bojí…

Dovednosti
Síla
1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Inteligence
1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Rychlost
1 LVL | 10%1 LVL | 10%3%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Výdrž
1 LVL | 10%7%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL

Zajímavosti
– V budoucnosti bude většího vzrůstu, kolem 140 cm
– Občas pokulhává na pravou zadní nohu, jen aby měla pozornost
– Její neoblíbenější jídlo je zajíc
– Slyší i na jméno Lea, tím se i raději představuje
Vlastnictví

Schopnosti:

Předměty:

Úkryt: