Jaqueline „Clown“

Jméno
Jaqueline „Clown“

Druh / Pohlaví
Vlk – klaun / Samice

Rodina
Matka: Subject C-75
Otec: ? ? ?
Sourozenci: hgdh (Subject C-81) ♂

Partner
hgdh

Potomstvo
– – –

Magie
Iluzionismus
1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%
Byli jste někdy na kouzelnickém představení? Znáte různá ta kouzla a iluze? Všechno tohle totiž Jaqueline dokáže. Celá tahle magie se vlastně zakládá na dokonalém manipulování myslí a těžkém balancování mezi realitou a světem iluzí. Magie se u Jaqueline projevuje běžně, nemusí jí přímo používat, proto se vám v její blízkosti budou dít zvláštní věci a občas budete váhat nad vlastním duševním zdravím. Tahle magie vám dokonale zamotá hlavu a vy budete váhat, zda-li jste opravdu v reailtě, nebo ve snu. Jaqueline může ovládat neživé i živé věci – jejich tvar, pohyb, vzhled, strukturu, vlastnosti a mnohé další. Přemisťovat je, nechat zmizet a znovu objevit, vytvořit je a zničit, vkládat je do vaší mysli a zase je brát zpět. Dokáže však manipulovat pouze s hmotnými věcmi, ale v důsledku toho dokáže narážet i na psychiku nebo jiné nehmotné podněty. Dokáže udělat vše, co se vám zdá nemožné, avšak to všechno jsou jen iluze…

Extra magické útoky
EMÚ Led – Ledové střepy
EMÚ Kov – Letící jehly
EMÚ Sklo – Zrcadlo

Povaha
Máte rádi cirkus? Klauny? Bojíte se jich? Ano či ne, i tak se vedle této vlčice nebudete cítit zrovna nejlépe. Vrhne na vás špatný stín a zvláštní pocit. Není povahově nijak složitá, jen je nevypočítatelná. Nikdy nevíte, co zrovna udělá, co řekne a kam se vrhne. V jednu chvíli se na vás neškodně usměje a poté zase vycení své tesáky. V jednom ohledu je to celkem submisivní vlčice, neboť si submisivitu spojuje s volností. Tam, kde byla předtím, totiž nepodvolovačnost a vzpírání znamenaly bolest a utrpení. Přesto si ale umí prosadit sama sebe a nedělá jí problém si občas na někoho vyskočit. Je velmi rázná. Zachovává si ve tváři takový ten klaunský výraz a úsměv, dostává často záchvaty smíchu. Co je hlavní – je to sadistka. Má ráda utrpení ostatních, jejich bolest, zkrátka samé zábavné věci. Ale kdyby chtěl někdo něco udělat jí, bude se rvát, ať už jen kvůli své vlastní cti. Občas se chová až šíleně, někdy mívá i záchvaty šílenosti či vzteku. Mezi šíleností a genialitou je velmi tenká hranice – a tato věta přesně mluví o Jaquelin. I navzdory svému chování je to dost chytrá vlčice, spíše až vychytralá. Snaží se udělat co nejvíce věcí jen pro svůj vlastní prospěch. Je zlomyslná, zlá, a problém je v tom, že ona to nevidí jako špatnou věc. Neuvědomuje si, že je zlá a proto dokáže být ještě zlejší. Sice se někdy
snaží vztek a veškeré své emoce udusit pod pokličkou, ale častěji jí to nevyjde. To vše však neplatí pro jejího bratra. Má k němu mnohem upřímější vztah, neboť v tom s ním „jede“ již od narození. Dost si ho hlídá a je s ním takměř na každém kroku. Když se musí rozdělit, bývá dost nervózní, občas to vede k šílení a to se zastaví jedině tehdy, dokud budou zase spolu. Jejich vztah se proto často mění ze sourozeneckého na intimní. Přes veškerou svou psychopatii je to jeho andílek.

Dovednosti
Síla
1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Výdrž
1 LVL | 10%5%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Rychlost
1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Inteligence
1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%5%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL

Minulost
Představte si šílený cirkus, za kterým se skrývají šílení vědci a laboratoře, ve kterých probíhají šílené experimenty – a to vše se skrývá za nevinnými zábavnými představeními dělané pro veřejnost. Matka hgdh a Jaqueline byla odchycena a umístěna právě do takového cirkusu a do laboratoře, kde se narodili a byli odděleni. Jaeha měl sloužit k různým druhům experimentů na zvířatech, Jaqueline pak k dalšímu cyklu rozmnožování který měl zajistit dostatečné množství „pokusných králíků“. A mnohé další hrůzy. Prožili zde část života, nepředstavitelné utrpení a šílenství. Byli vystavování experimentům a následně předhazováni na jeviště. Všechno tohle mělo vliv na rozvoj jeich povah a deformování jejich psychiky. Nakonec se u nich ovšem díky vlivu léků, které jim byly podávány, velmi rychle vyvinula magie, jež je dostala ven na svobodu.

Zajímavosti
– Voní po seně, zvířatech, popcornu, cukrové vatě a chemikáliích.
– Díky její magii se občas může zdát, že mluví dvojitě.
– Občas jí přeskakuje hlas. Celkově mluví dosti podivně, v mnoha škálách tónin.
– Lehce šilhá. Ne úplně, ale každé oko má nepatrně vychýlené do jiné strany. Navíc má jednu zornici menší než druhou, proto její pohled působí děsivě. Nijak ji to však neomezuje.
– V laboratořích byla pojmenována jako SUBJECT C-82 (C jako ‚clown‘). Číslo má i vypálené na levém boku.
– Kvůli experimentu, který na ni byl prováděn, je neplodná.
– Často dostává záchvaty smíchu.
– Má studené koncové orgány těla (tlapky, čumák, špičky uší a ocasu) , nejspíše se jí dostatečně neprokrvují.
– Diky chemikáliím, které jí byly podávány, trpí hned několika druhy nemocí, ale od každé jen jakousi slabší odchylkou (nepostihuje ji choroba celkově, jen její symptomy):
1. Neurologická choroba, která vyvolává mimovolné pohyby v hrtanu a způsobuje křeče, které ztěžují mluvení. Proto občas mluví jaksi přidušeně. Co je zvláštní – tato choroba se však neprojevuje při šepotu, smíchu, ani zpěvu. Taky se často rozkašlává, přichyluje se jí k lehkému astmatu způsobeném reakcí na změny teplot.
2. Mentální porucha (Pika) jí způsobuje občasnou nekontrolovatelnou chuť na věci, které jsou normálně nepoživatelné, nebo se normálně nejí (kámen, hlína, hmyz, kost…)
3. Synestezie – ve svém vnímání přidružuje k nějakému vjemu vjem jiného smyslu. Například zvuk může vnímat jako barvu, prakticky tak může vidět zvuky.
4. Díky syndromu způsobeném její celkovou psychickou poruchou je občas přesvědčena, že je mrtvá, rozkládá se, nebo že jí chybí části těla, případně vnitřní orgány. Díky tomuto pak bere svůj život na lehkou váhu, dělá nebezpečné věci a rozhodnutí.
5. Má kolísavý práh bolesti – některé věci cítí slabě, některé příliš silně.

Vlastnictví

Schopnosti:
Čtení myšlenek, Komunikace v mysli, Ovládání mysli, Přesun mysli/ovládnutí těla
Mentální ochránce 9
Předměty:
Tmavý hraničářský plášť, Stříbrnná náušnice, Dýka
Zabijákovy ostré drápy + jed na ně
Úkryt: