Kierannie Crystal Eye

Jméno
Kierannie Crystal Eye a Fireshadow Killer

Druh / Pohlaví
Čistokrevný vlk / Samice

Rodina
Matka: Jessie Crystal Eye
Otec: Riteru Fireshadow Killer
Sourozenci: Ravka (♀), Ryedoxen Ryed (♂), Iris Crystal Eye Fireshadow Killer (♀), Hazzarell (♂)Eleanor Crystal Eye Fireshadow Killer (♀)

Partner
Azrael Bloodmoon Virentem

Potomstvo

Magie
Požehnání Luny
1 LVL | 10%2%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL

Již od malička se Kierannie dívala k měsíci a hledala v něm útěchu Žádala jej o dar, o něco jako je magie ostatních a to jí jednou bylo splněno, měsíc se stal pro Kierannie paní a bohyní, tou k níž se modlila a děkovala za svůj dar. Leč jí zesvětlal vzhled a přibylo pár šperků. Magie Ki však není dokonalá, má hlavní nevýhodu v tom, že ona jí na sebe nemůže použít. Magie obsahuje hlavně psychický a fyzický štít, také uklidnění vlčí mysli tak jako to dělá měsíc. Magie vždy funguje hlavně na úkor majitele. Pokud se Ki nebude soustředit, nic se jí dařit nebude. Její zpěv je díky magii kouzelný a nádherný, jako kdyby zpíval anděl. 1 lvl. Ki umí vyvolat velice slabý a maličký štít, který se po chvilce rozpadne. 2 lvl Ki umí štít okolo těla zvětšit, však stále je velice slabý a rozpad má po pár sekundách 3 lvl Štít drží trošku více, učí se mysl vlků uklidňovat zpěvem, doba účinku je však jen v prvním verši písně. 4 lvl Štít se trošku vylepšuje, začíná pohlcovat vlkovo tělo, však vydrží jen dva slabé útoky. 5 lvl Uklidnění vydrží dva verše, štít začíná držet více než jen dva slabé útoky. 6 lvl Uklidnění vydrží celé tři verše. Štít začíná blokovat i magii slabší než jeho lvl. Přidává se psychický štít. 7 lvl Uklidnění vydrží i po písni. Psychický štít vydrží více a fyzický zlepšuje stále svou obrany schopnost. 8 lvl Uklidnění je po písni okamžité. Psychický štít začíná být více odolný. Fyzický stále nedosáhl maxima toho co vydrží. 9 lvl Vše se zdá být lepší a nebere to Ki tolik síly. Možno štítovat fyzickým více vlků. 10 lvl Vlkovi se zklidní úplně mysl. Psychický štít dokáže odolat několika magiím, výdrž je oproti té u fyzického štítu o polovinu menší. Onen fyzický štít vydrží magie slabšího rázu. Fyzickým útokům moc neodolá, těch silných vydrží max pět. Ki může za celý boj vyvolat však jen jeden štít. Musí se totiž soustředit na jeho udržení. Na uklidnění vlka musí být ovšem klidná i ona.

Extra magie
EMÚ voda – vodní vlna

Povaha
Vlče:
Malé a bezstarostné. Přesně taková vlčata jsou a Kierannie je přesně taková. Ještě nezaujatá měsícem(později značená jen jako Elune) a okolním světem. Kierannie je přesně to sladké a nevinné vlče, které by chtěl každý potkat a pomazlit. Jenže ona vždy netoužila být taková, toužila po moudrosti a již od malička je u ní vidět větší zájem a snahu o to se naučit věci. Její psychický vývoj je taky rychlejší než u ostatních, vlastně již v pubertě chápe věci a záležitosti dospělých vlků, ale nebudeme předbíhat. Jako vlče miluje Ki nejvíce učení hrou či posloucháním příběhů ostatních, celkově zbožňuje když pochopí něco nového, praktického co se jí do pozdějšího života bude hodit. Taktéž se touží stát princeznou, jenže díky neděděnému titulu alf se nedá říci, že se jí to povede.Nedělá si kvůli tomu hlavu, přeci jen život se dá naplno prožít i bez nějakého postu. I přes tohle všechno neuvidíte Ki v dětství jinak než úsměvavou, taky se vlk musí připravit na to, že se s ní bude muset věčně o něčem hádat. Jako malá a nevědomá sice ne všemu rozumí, ale formou jakéhokoliv dohadování a většího debatu o tom daném tématu si chce udělat všeobecný nahled na věc. Moc často jí v přítomnosti vlčat neuvidíte právě kvůli tomuto. Ona se chce učit, což jí ostatní vlčata moc nedopřejí. Pokud ovšem chce volit učení poznáváním okolí a různých reakcí podmětů na různé věci, tak si jde ven hrát s ostatními vlčaty. Přesto je normální vlče duší jako všechny ostatní. Pořád se chce do něčeho motat, má záchvaty pocitů a dokonce i období vzdoru, které si musí prožít každý. Aby jste si nemysleli, že je Ki takový outsider, mohu vám říct, že si užívá přítomnost ostatních, hlavně své matky. Již od malička se taky zajímá o to, co taková alfa musí umět. Umí si dokonce i z věcí dělat legraci, to by nikdo neřekl, co? Ale to je asi vše, co by se o ní dalo říci.

Puberta:
tou je to u téhle mladé dámy těžší. Vzhledem k tomu, že je intelektuálně od svých vrstevníků napřed si moc s nimi nerozumí, útěchu hledá spíše ve starších vlcích, kteří jí dokáží vysvětlit věci co ještě nechápe. Hlavní zálibou je pro ní teď rozmlouvání s Elune. Sic s ní přesně nemluví, ale ona slyší její jemný zpěv, i přes tu hroznou dálku, která mezi nimi je. Díky tomu, že v dětství dostala svojí magii a také se stala hlavní kněžkou Elune, tak se snaží ještě více dospět. Pokud by si s ní vlk chtěl promluvit, mohl by zjistit, že mluví inteligentně a nechrlí první věc, co jí napadne. Spíše si téma nechá uležet chvilku v hlavě a až pak na to odpoví. Díky Elune však s vlky pomalu ztrácí kontaktu, nikdo by nedokázal pochopit jak je pro ní těžké najít slova, o čem by se s vlky mohla začít bavit. Nerada mluví o věcech, které nechápe a vůbec z ní vlk nedostane ani slovo, pokud jí je téma nepříjemné. Její rozhodnutí jsou většinou moudrá, snaží se je dělat tak, aby to spíše prospělo a ne aby to někomu uškodilo. Pokud by se vlk chtěl začít bavit o tom, že bohyně měsíce neexistuje, tak jej Ki vyslechne, nebude se snažit měnit jeho názor, spíše jej s radostí přijme. Ovšem na svojí stranu ohledně sesterství se snaží získat více vlků než je jen ona. Stále je ovšem Ki tou milovanou nevinnou vlčicí, která respektuje rozkazů své matky a i ostatních starších jedinců. Sic dcera alfy, ale to nic neznamená. Důležité pro ní je jak se vlk chová a ne pod jakým jménem vystupuje. Hlavně se naučila odpovídat jen na to, co se po ní chce. Na věci má sice vlastní názor, ale pokud se vlk na něj bude chtít zeptat, tak se prostě zeptá. No to je tak vše a jdeme na poslední povahu.

Dospělost:
Jak bych měla popsat dospělou Kierannie? Kierannie je někdo, kdo za celý svůj život pochopil hodně a vždy se snažil prosadit tím, co má na srdci než co má v hlavě. Sic má od malička talent na to učení, jak jsem jistě někde psala, ale prostě pro ní je povaha důležitější. Narozdíl od ostatních si mohu troufnout tvrdit, že Ki je jeden z mála vlků, který by se do temna opravdu nehodil. Ona je něco jako andílek seslaný na zem. Ona je nepravým potomkem Luny, která jí toho tolik předala. Co se ještě týká temna, ona je někdo, kdo se spíše temna a stínů bojí. Bojí se všeho kam nedosáhnou paprsky měsíce, protože ví, že pokud by se cokoliv stalo, ona se nebude umět s její paní spojit. Elune s ní ztratí kontaktu pokud zajde do stínů a ona se ocitne bez její ochrany. Ki se také musí neustále usmívat, prostě to patří k její povaze mít onen milý výraz neustále na rtech ať se děje cokoliv. Hlavní věc, co je třeba zmínit je to, že Ki se žádného boje neúčastní, aby právě měla klid na štít u ostatních vlků. Vlastně, i kdyby měla jinou magii, tak by nedokázala jít přímo do boje. Nenávidí pohled na zbytečně prolitou krev. Jako jediná dodržuje tradice a tak by jí počet nepohřbených těl jen deptal. Pokud by se někdo chtěl zeptat na to, proč se Ki chová tak záhadně, tak je to hlavně kvůli tomu, že je věčně zasněná. Možná přesně kvůli tomu nemá žádné přátele a těžce si je hledá. S moc vlky si nerozumí. Sic miluje společnost, ale někdy k ní nedokáže prostě najít slov. Až tak moc jí měsíc ovlivnil a také její magie. Ovšem pokud je na nebi zrovna úplněk, tak touží být sama a nebo maximálně ve společnosti nejlepšího kamaráda/přítele. Zpívá totiž písně k Elune, zpívá jí o světě a o tom, jaké je tu neprávo. Někteří by tohle chování a tuhle posedlost nedokázali pochopit a ona to respektuje. Ne každý dokáže pochopit, že v tomto světě jsou i vyšší síly než jen dva draci. Ale ne vše, co se může zdát je pravdivé, leč se zdá nejspíše, že je Ki hrozně slabá, ona se nebojí klidně i křičet pokud je to třeba. Sic nikdy moc nevyužívala své hlasivky plně, ale umí to. Někde uvnitř ní taky občas dojde k naplnění čehosi po okraj, až to musí přetéct a dokonce i vytéct. Jestli Ki někdy brečí by bylo dobré se taky zeptat. Odpovědí je občas. Není zrovna nějaký uplakánek, ani nějak přecitlivělá, ale i u ní se může stát, že z vyčerpání je nepříjemná a pak brečí. Dále by se Ki dala popsat jako inteligentně vyjadřující. Nu a to by bylo takhle pro začáteční informace vše.

Dovednosti
Síla
1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Výdrž
1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Rychlost
1 LVL | 10%5%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Inteligence
1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL

Vlastnictví
Soška dráčka

Schopnosti:
Komunikace s ptactvem
Předměty:
Soví ponožky, Soška Kierannie – Dračice Měsíce a uklidnění
Úkryt:
Světlo Siria, kamenná samoplnící miska na vodu

Zajímavosti
– Ki se v půlce dětství setká s bohyní měsíce.
– Bohyni měsíce říká Elune.
– Je Hlavní kněžkou Elune (high priestess of Elune) a dcera měsíce.
– Její srst se výrazně zesvětlí. Sic bude mít stále stejné odstíny, ale oči bude mít skoro bílé,vlasy bílou barvu dostanou.
– Šperky co bude nosit na svém těle také dostala od Elune. Mají vyjadřovat to, že je její hlavní kněžkou a věrnou učenkyní.
– Má hustou, hezky lesklou srst.

 

Magická bytůstka – kovový element