Kleeia Aqua Silentew

Jméno
Kleeia Aqua Silentew

Druh / Pohlaví
Vlk 90%, Dalmatin 10 / Samice

Rodina
Rodiče: Hope Aqua / Dheneb Stellae Aqua
Sourozenci: Aquila Aqua Stellae (♀), Avior Aqua (♂†), Comitis Aqua Stellae (♂), Conchita Aqua (♀), Isi Aqua (♀†), Drimoer Aqua (♂), Comtessa Apollonia Lesath Aqua (♀)
Prarodiče: Margarita Pearl a Aer Aqua (†) Alphecca Stellae (†) a Izar (†)
Tety a strýcové: Sophie Aqua (♀†), Lucas Aqua (♂), Lay Pearl(♀), Joy Pearl (♂†), May Pearl (♀†), Ascella Stellae (♀), Destiny Aqua (♀)
Bratranci a sestřenice: Alsafi Nashira Aqua (♀), Akio Aqua (♂), Electra Aqua (♀), Azha Aqua (♀), Scorpio Pearl Nyone (♂), Arae Pearl Nyone (♀), Khea Pearl (♀), Motee Pearl (♀)

Partner
Miroki

Potomstvo
– – –

Magie
Venti
0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Jak někteří jsou spojeni s elektřinou, která jim koluje po těle, Kleeia je větrem samotným. Nedokáže sice žádné velké tornáda, či něco podobného. Pouze slabý větřík, který ji na pár sekud zrychlí let. Díky tomu také vidí vzdušné proudy jako stříbrné stužky, ale tuhle schopnost dokáže omezit. Používá ji více méně jen při letu, aby našla nejlepší vzdušný proud a let ji takhle nevvsiloval- stejně jako tato schopnost vůbec neubírá na energii. Jinak víc k užitku její magie není.

Povaha
Tato vlčka bývá občas duchem úplně mimo, ale také umí být pěkně tvrdohlavá. Nemá ráda, když ji někdo říká co má dělat, ale pokud má k tomu vlku respekt, proč by ne. Jak by jinak mohla přežít ve smečce, že jo. Umí občas být drzá, ale nerada někoho urazí na potkání. Někdy to možná vypadá, že se v ní přebíjí dvě osobnosti, protože když na to přijde, vypadne z ní něco smysluplného, pochopitelného a hlavně normálního a rozumného. Většinou však se chová přihloupě a neví která bije. Soubojům a důležitým dialogům se nejradši obloukem vyhýbá. Hraje si na hloupou před každým koho potká, ale když přijde na něco opravdu důležitého a nemůže z toho vycouvat je najednou o
na ‚ta rozumná‘. Má společnost ráda, stejně jako má ráda samotu. Na jejím jídelníčku jsou nejčastěji malý ptáci, ale ani lesními plody nepohrdne. Nejradši léta při úplňku a sleduje východy slunce. Podle ní neexistuje krásnějšího pohledu.

Dovednosti
Síla
1 LVL | 10%1 LVL | 10%5%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Výdrž
1 LVL | 10%1 LVL | 10%5%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Rychlost
1 LVL | 10%5%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Inteligence
1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%5%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL

Zajímavosti
– Občas to vypadá, že radši létá, než chodí
– Má hodně hustou srst
– Rod ‚Silentew‘ vymyslela sama a má v plánu jej časem rozšířit

Vlastnictví

Schopnosti:

Předměty:

Úkryt: