Koku

Koku (2)
Jméno
Koku (Splendix Eraqui Ramon al’Queto, Subjekt 506, Arewi)

Druh / Pohlaví 
Vlčí polodémon / Samice

Rodina
Ti, které nepoznala:
Matka Reawu
Otec Khalis
Sestra Koo, Bratr Taerte
Ti, které za rodinu považuje:
Adoptivní matka Hilary

Partner 

Potomstvo 

Magie 
Voodoo panenka
1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Talent Koku spočívá v tom, že dokáže obrátit vaše schopnosti i vaši sílu proti vám samotným. Pomocí magie nemůže na nikoho zaútočit přímo. Funguje to totiž následovně – pokud ji kousne vlk, její magie se automaticky aktivuje. Místo toho, aby začala krvácet, se ono zranění obrátí na vlka, který jí jej způsobil – pro něj to bude, jakoby se sám kousl stejnou silou. Jednoduše to je tak, jako kdyby byla Koku útočníkova voodoo panenka, které pokud se cokoliv udělá, ublíží se tím útočníkovi. Jde to však jen s bolestí fyzickou, tudíž proti jiným schopnostem, například magiím, s tím nic nezmůže.
Po delším tréninku a ovládnutí své magie (úroveň 5) se naučí postupně schopnosti, kdy může jednotlivé vlky donutit k tomu, aby se stala jejich voodoo panenkou, následně si ublížit a tím tak ublížit jim. Nemůže však nikoho pomocí magie zabít – pokud by totiž chtěla způsobit smrtelné zranění, zemřela by sama a magie by se deaktivovala, tudíž by cíl nic necítil.

Povaha
Od pohledu jen malá, nevýrazná a nevinná vlčka, zapadající svojí světlou srstí do davu. Působí tiše a donutí vás váhat, jestli není náhodou němá. Nikdo by neřekl, že tak mírumilovně vypadající stvoření umí udělat takové škody. Je těžké získat si její důvěru, avšak jsou tu i speciální případy. Když pocítí od někoho bezpečí a mateřskou péči, kterou jako malé vlče postrádá, automaticky mu začne důvěřovat. Pokud ji ale jen jednou zradíte, už nikdy nebudete jejím přítelem. Takto se vlastně Koku měla narodit a takto se měla i chovat, kdyby oné osudné noci nepadla pod tesáky dodnes neznámého tvora – možná to byl obyčejný šakal, možná něco, o čem se ani neví.
Každopádně, nevinnosti této malé vlčice využívá i démon, který je v ní. Pomocí ní si získává přízeň ostatních, protože jaký vlk by odmítl malý, opuštěný chomáč chlupů? Často je odvádí mimo společnost se slovy „Pojď si se mnou hrát.“ Dokáže udělat tak roztomilý kukuč, kterému nikdo nedokáže odolat. Když pak vycítí správnou příležitost nebo když to její oběť nejméně čeká, ukáže svojí tvář její nemilosrdná a krvelačná stránka. Touží po krvi, po smrti a mučení ostatních. Chce vidět, jak na ní všichni hledí s prosebným pohledem v očích a chtějí si zachránit svůj život. Taktéž miluje jim ho ukončit. Proto se poté neskutečně vyžívá v lovení zvířat jen pro zábavu, dokážete podle toho určit, kde byla – v místech, kde se pohybovala, uvidíte zubožená zvířata s vydloubnutýma očima, odtrhnutými končetinami a téměř vysátá, zbavená krve. Působí často jako psychopat, pokud se přestane kontrolovat, nebo si je jistá, že je sama – občas se to ale stane i ve společnosti a, ještě hůře, je to někdy i s jejím vědomím.
Má dosti zvláštní styl mluvení – občas začne z ničeho nic mluvit latinsky, jazyk, který vlci v Niwatu znají, neumí perfektně, mluví o sobě ve třetí o sobě. Necítí téměř žádné emoce, je to zkrátka chladnokrevný zabiják, zároveň ale malé vlče toužící po mateřské lásce. Po někom, kdo by ji měl rád a bral by ji i přes to vše – po matce, kterou Koku neměla. Není však zvyklá na to, že by ji někdo bral jako živého tvora – tomu se bohužel vzhledem k jejímu charakteru nedá divit.
Avšak je tu jedna výjimka – Pokud má k někomu Koku velké pouto nebo jej považuje za příslušníka rodiny, chrání ho vždy svým tělem a nikdy by mu nezkřivila ani chloupek. Vlastně se před takovými chová, jakoby nic, a tehdy naskakuje zpět její nevinnost. Neumí příliš přemýšlet jako normální vlk, například jako projev lásky považuje to, když někomu nosí mrtvá těla zvířat nebo pro něj zabíjí druhé. Dokáže se z ní tedy stát i svým způsobem mazlíček, který bude loajální a udělá přesně to, co se mu řekne, ať už je to cokoliv – kromě vlastní smrti. Pokud by dostala takový rozkaz, dost možná by se pokusila zabít toho, kdo jí jej dal.
Někdy jen mlčí, nemluví, chová se jako opuštěné tělo bez duše – když se jí v takové chvíli podíváte do očí, pocítíte neskutečnou prázdnotu, jakoby jste se dívali do očí přízraku.

Dovednosti 
Síla
1 LVL | 10%1 LVL | 10%5%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Výdrž
1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Rychlost
1 LVL | 10% 1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%5%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Inteligence
1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL

Zajímavosti
OBECNĚ
• Skupina lidí, přesněji vědců, nalezla v lese pohozené mrtvé tělo vlčete s téměř prokousnutým tělem, ležící ve velké louži vlastní krve. Vzali jí a původně ji chtěli jen vyhodit, aby v lese nepřekážela. Jeden z nich ale přišel na nápad na nový pokus, pro který si právě ono malé vlčátko vybral.
Jednalo se o jeho oživení. Nikdo neví, jak se to stalo, ale vědci se doopravdy domnívali, že přivedli vlče, označené jako Subjekt 506, k životu. Dokonce jí takto i označili na srst, aby to měli na očích.
Mělo to ale svůj háček – Přivedli k životu jen malé vlče. Nedokázali vrátit jisté funkce, které způsobují růst jak fyzický tak mentální, proto zůstane Koku navždy mládětem. Navíc funkci dýchací soustavy vystihli jen částečně. Koku u sebe proto má dýchací přístroj (normálně schovaný v její šále), který používá, když se začne částečně dusit nebo když se jí prostě dýchá špatně. Má taky plyšáka a sněhově bílou šálu okolo krku, vše nalezla v laboratoři před tím, než se jí povedlo uniknout.
Jaké je ale pravé tajemství toho, že se její tělo vrátilo k životu? Rozhodně za to nemůže pár nářadí nebo látky způsobující růst kůže a srsti tak, aby nebyla vidět tržná rána. Do jejího těla se totiž dostal démon – ten způsobil to, že se její srdce dalo opět do pohybu, avšak už v ní zůstal. Koku, jakožto malé vlče, nestihla svojí povahu příliš rozvinout a teď je spíše kontrolována jejím vnitřním „parazitem“ – nedokáže s ním mluvit, ale občas slyší, jak ji on něco našeptává.
• Mluví stylem o sobě ve třetí osobě – nikdy se nenaučí mluvit normálně. Občas začne mluvit v latině, je to téměř jediné projevení démona.
JMÉNO
• Dvounozí jí říkali „Subjekt 506“ a označili ji tak i na srst na zádech poblíž ocasu
• Po příchodu na Niwat dostane jméno Koku od své adoptivní matky
• Démon jí neustále namlouvá její jméno jakožto polodémona: Splendix Eraqui Ramon al’Queto
• Ve skutečnosti se před smrtí jmenovala Arewi
• Všechna jména si pamatuje
POHLAVÍ
• Je sice samice, ale dvounozí ji označovali za bezpohlavní, proto to občas dělá i ona
NEMOCI & ZDRAVOTNÍ POTÍŽE
• Občas téměř nemůže dýchat /trochu podobné lidskému astma), proto má svůj přístroj z laboratoře, který byl vyvinut už předtím vědci pro její maličkost
• Trpí poruchami spánku (nespavostí), aneb je insomniak – od lidské nemoci se to však liší, místo toho, aby byla přes den unavená a v noci těžko usínala, jednoduše nespí téměř nikdy a pokud ano, nanejvýše jednu hodinu, únava ani jiné příznaky insomniaků se u ní neprojevují

Vlastnictví

Schopnosti:

Předměty:

Úkryt: