Lucius

Jméno
Lucius

Druh / Pohlaví
Vlk / Samec

Rodina
Otec: Marcus
Matka: Flora
Sestry: Maya, Sue
Bratři: Luis, Zein, Swen
Opatrovník: Kawatty

Magie
Světlo
0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Luciusova magie není nijak příliš mocná nebo smrtící. Ba právě naopak. Slouží mu především na obranu a dovádění. Dokáže oslepit svého protivníka a vzít nohy do zaječích nebo zaútočit. Záleží to hodně na situaci a jeho momentální náladě.
Další jeho schopností je vytváření pohybujících se postav, kterými rád vypráví všelijaké příběhy a používá je jako své loutky. Dokáže vytvořit jakéhokoli tvora, kterého si jen v mysli představí. Naštěstí jeho světlo nemusí pouze bílé, ale může hrát všemi barvami. Luciuse baví si se svou magií hrát, protože mu přijde zábavná.
Tenhle nešvar dělal hodně jako vlče, kdy svou magii ještě nedokázal tolik ovládat. Podle dosavadní nálady se mu rozzářily tlapky určitým světlem a dokud se neuklidnil, nepřestaly zářit. Jakmile dospěje, půjde mu to lépe ovládat, ale občas se stane, že uvidíte nějaký ten záblesk či zasvícení zabarveného světla.
Jeho magie není příliš stavěna pro boj. Jediné, co by mohlo útočníkovi nějak ublížit, jsou speciální postavy různých barev, které dokáží protivníka popálit (délka vytrvání těchto postav a síla popálení záleží na úrovni magie). Většinou je příliš náročné během boje udržet tato světla v nějaké určité podobě, protože volí variantu malých létajících kuliček, které připomínají barvou i tvarem poletující světlušky a nevypadají vůbec nebezpečně.

Extra magické útoky

EMÚ Rostliny – Trnité ostružiní
EMÚ Blesk – Kulový blesk

Povaha
Lucius se chová jako typické vlče. Je hravý, rozpustilý a hlavně je to šašek. Rád ostatní pošťuchuje a zlobí, i když mu nedochází, jaké by to mělo důsledky. Hlavním terčem jeho zlobení je Kawatty, za kterým často dolézá na každém kroku a snaží se ho vyděsit a udělat mu nějakou lumpárnu. I když se teď rád pere s ostatními vlčaty nebo i dospělými vlky, bere to pouze jako hru. Je zvídavý, ale pokud se vyděsí, tlapky se mu rozzáří a on vezme do zaječích. Sice se snaží na všechny udělat dojem, ale zatím nemá tolik pro strach uděláno a drží se pouze u známých končin. To se mu přeci jednou již vymstilo a on už se nechce ztratit znovu. Kdyby ho tenkrát Kawatty nenašel, jistě by byl už po smrti. Jeho největším strachem je strach ze tmy. Proto se necítí při ¨nočních procházkách bez svitu měsíce příliš bezpečně. Raději svou magii používá, aby vytvořil alespoň nějaký zdroj světla a mohu se cítil klidněji. Jako velký svůj strach ovládne, ale i tak mu ten nepříjemný tísnivý pocit zůstane až do smrti. Snad je to tím, jakou má magii, ale kdo ví… Třeba se mu stalo něco ošklivého, co raději vytěsnil z paměti.
Dospělý Lucius je rád středem pozornosti a rád si ze všeho dělá legraci, i když to občas není na místě. Bude se snažit krotit, ale ne vždy mu to bude vycházet. Snaží se být rozumný vlk jako Kawatty, ale přeci jenom je dále sám sebou a je velmi čiperný. Rád dává svému tělu zabrat a to během. Je rychlý a chce svou rychlost ještě vypilovat. I když se tenhle vlk může zdát takovým typickým příkladem nafoukaného frajírka, který může mít každou vlčici, na kterou jen mrkne, není tomu tak. I když rád vzbuzuje dojem sebevědomého vlka, který se nezalekne před jakoukoli vlčicí a ona jeho kouzlu hned podlehne, opak je pravdou. Lucius je v oblasti vztahů dost nesmělý a aby to bylo uvedeno na pravou míru, dost natvrdlý. Víte, jak to obvykle bývá. Bez problémů poznáte, když se k sobě nějaká dvě stvoření mají a děláte si z toho třeba legraci a pošťuchujete je, ale i kdyby vám to říkalo milion lidí o vás, nebudete jim věřit ani slovo. Prostě to nepochopíte. Takový je Lucius. I kdyby mu to vlčice řekla přímo do očí, asi by ji ze začátku nechápal a považoval by to za legraci. Nechápal by, proč by někdo chtěl být s někým jako je on.Pokud by tu vlčici neměl rád, nezvládl by jí tvrdit, že k ní něco cítí. Nerad lže, pokud to není opravdu nutné. Vyčítal by si, kdyby nějakou vlčku vodil za čumák. Pokud se do nějaké vlčice zamiluje, je příliš nesmělý, aby jí to řekl přímo do očí. Buď se svého štěstí vzdá úplně, nebo se jí to bude snažit naznačit jinými způsoby.
Je to víceméně pohodář a nedá se jen tak snadno vytočit. Spíše si z toho druhého ještě dělá legraci a nic moc si z toho nedělá. Je takový splachovací. Nerad se žene do bojů. Snad proto, že ví, že mu příroda do vínku moc síly nenadělila. Musí ji začít trénovat, aby se zvládl bez problémů ubránit.
I když ze sebe často dělá frajírka a troubu, tak umí být poměrně rozumný a chytrý, ale to pouze v případě, kdy na sebe nechce strhnout veškerou pozornost. Má rád vlčata. Snad je to z toho důvodu, že je s nimi vždy taková legrace. Rád jim vypráví příběhy a používá své světelné loutky.
Rád by se stal stejně tak rozvážným a váženým jako je Kawatty a doufá, že se mu to někdy povede.

Dovednosti
Síla
1 LVL | 10%4%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Inteligence
1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%2%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Výdrž
1 LVL | 10%1 LVL | 10%1%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL

Rychlost
1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%4%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL

Zajímavosti
Svým rodičům se ztratil jednoho slunného dne. Chtělo si s ním hrát nějaké podivné vlče. Tahalo ho daleko od ostatních sourozenců a nepozorných rodičů. Nepřišlo mu to divné. Pouze si chtěl hrát jako každičké vlče. Tohle se mu vymstilo. Vlče ho zavedlo hluboko do lesa a nechalo ho napospas. Najednou se vytratilo a ubohý Lucius nevěděl, co dělat. Nebýt jeho zachránce, zemřel by.
Vlastnictví

Schopnosti:

Předměty:

Úkryt: