Marsie Astral Luce di Bontà Bloodmoon Virentem


Jméno

Marsie Astral Luce di Bontà Bloodmoon Virentem

Druh / pohlaví
Vlk / samice

Rodina
Matka: Amethyst Astral Táta : Orfeon Luce di Bontà Bloodmoon Virentem

Partner
– – –

Potomstvo
– – –

Magie
Přeměna s démonem
1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL
Marsie se bude moct měnit, jediný problém je, že její magie se projeví ve velké míře až od 3lvl magie. V prvním levlu se splynutím se bude moct měnit na malého ptáčka barvou její srsti. Ve druhém i na myšku té samé barvy. Až Marsie dosáhne 3lvl, bude se moct proměnit na tygřici, ve 4 lvl na člověka – dívku, nebude ale mluvit lidsky (od magie – bude se to moct naučit – jako cizí jazyk) v 5 na šavlozubého tygra, a v 8 na draka. Až Marsie dosáhne přeměny na šavlozubého tygra, bude se moct měnit i v nějaké jiné menší (zajíc, liška a pod) zvířata. A také se naučí své základní krom člověka – to bude mít vždy 160cm (bude drobná) a myšky s ptáčkem – Tygr, Šavlozubý tygr a Drak – přeměny měnit ve velikosti(zmenšovat a zvětšovat). Přičemž tygr max 1m. šavlozubý tygr max 2 metry a drak max 8 metrů. (tyto velikosti se budou každým lvl až do 10 zvětšovat o půl metru – což znamená, že v 10lvl
je bude moc zvětšit na 2m tygra, 3m šavlozubku a 9m draka.) v 10lvl se bude moct měnit na zvířata jiné krom těchto do velikosti srny. Ale až v 10lvl.
Když bude v podobě dívky – člověka – zprvu se bude měnit tak že bude vypadat jako dívka s vlčí hlavou, ocasem a prsty se budou podobat více tlapám a drápům a bude chlupatá jak vlk (i s její barvou srsti). Později bude už obličej dívky, prsty také a tělo bude holé bez srsti. Ouška jí ale zůstanou a ocas také, bohužel bude nahá, ale ona si to uvědomovat nebude. Nakonec se přemění na dívku celá. Ale jí se nebudou lidské uši líbit a nebude mít ráda vyjadřování bez ocásku, proto jí uvidíte v lidské podobě nejčastěji s Vlčími oušky a Huňatým ocasem, když později zjistí, že není slušné běhat nahá, navzdory jejímu přesvědčení, bude mít porostlé srstí poprsí a partie. Bude to v uvozovkách tvořit její spodní prádlo. V těchto místech jí barva srsti (maska) zůstane.
Proč se její přeměna jmenuje s démonem? Až dospěje věku 2let, z ničeho nic porodí. Jednu malinkou vlčici velikosti v dospělosti lišky. Její démonka jménem Parli se bude moct měnit na zvířátka velikost max lišky. A navzdory tomu že je to démon, je to hodná holka co chrání Marsie. Bude jí dělat společnost. Až Marsie dosáhne lvl magie 3 tak pokaždé když se přemění v něco jiného tak její démonka zmizí. Vlastně budou muset splynout. V 10 levlu jejich moc splynutí bude tak velká, že se budou společně měnit ve všechny možná zvířata. Pokud to budou Marsiiny základní zvířata, její démonka s ní splynout nebude muset, pokud to budou jiná, budou muset splynout.
Marsie může s Parli komunikovat v myšlenkách.

Extra magie
Voda
0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL

Povaha
Marsis je velice hodná, milá a mírná vlčice, umí se rvát, ale nedělá to ráda. Z jejích podob má nejraději tygřici. Poté i dívku. Miluje, když cítí na své holé kůži při proměně na dívku trávu a vodu a všechny možné doteky přírody. Je to hodně aktivní vlčice, nebude chtít jíst maso, bude hodně přírodní a když zjistí že její kamarádka – démon a dcera – je s ní spojená magicky a bude se moct proměňovat, bude jí mít u sebe neustále jako nejlepší kamarádku a společnici. Bez ní nedá ani ránu a ani na ní nedá dopustit. Marsie i Perli jsou velice hodné ale trochu plaché, byť i přátelské vlčice, když na ně někdo bafne, leknou se a schoulej se mu k nohám. Klidně by se staly i otroky kdyby jim neublížil. Mají rádi volnost, ale pro svůj život udělají cokoli. A zde je jejich největší slabina – zemřeli jedna – zemřou obě! Neopouští se a jestliže tak jen na malinkou chvilku. Většinou se nes
tane že by jedna spala a druhá ne. Oběma bude trvat hodně dlouho než zjistí že jejich magie jsou ony dohromady. Marsie je pro každou blbost a Parli se vždy ráda přidá. Navzdory tomu že Parli je sama o sobě od pohledu vlk, není. Je to jak už padlo démon. Jenže je zranitelná jako vlk a také neplodná. Ovšem vnitřnosti a vnitřní stavbu těla stejně jako potřeby má stejné jako vlci.

Dovednosti
Síla
1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Výdrž
1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%5%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Rychlost
1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Inteligence
1 LVL | 10%1 LVL | 10%5%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL

Zajímavosti
Jak už se hovořilo o magii a povaze – Marsie je vlastně Marsie a Parli. Jsou to vlčice povahově naprosto stejné a velice mírumilovné. Obě se nejraději mění na býložravá zvířata i když až Marsie zjistí, že se bude moct měnit i na tygra, a to že pro ní moc roztomilého tygra, bude mít ráda všechny své podoby.

Ostatní – Obrázky k magii
Démonka Parli 
Přeměna v tygřici
Přeměna v šavlozubého tygra
Nejmenší přeměna v draka
Největší přeměna v draka
Přeměna na vlčí dívku v barvě srtsi – s oušky a s ocasem + hlava vlčí i lidská
Přeměna na čistou lidskou bytost – bez barev srsti

Vlastnictví

Schopnosti:
magický tělesný štít – mentální ochránce 3
Předměty:
Speciální taška, ve které můžete nosit nějakého malého mazlíčka, Bezedná neviditelná brašna, Stříbrná náušnice, talisman Oratio quum spiritus, Dýka
Úkryt:
Malá jeskyně

Lulu; Mýtické stvoření Peluda – ♀

Foxie; Liška – ♀

-Dodat obrázek-