Moondance Aqua de Fëe’neriz

Jméno
Moondance Aqua de Fëe’neriz

Druh / Pohlaví
Vlčice / Samice

Rodina
matka: Asuka Joltstein de Fëe’neriz
otec: Akio Aqua
Sourozenci: Velicius, Vëxien, JirHa

Partner 
– – –

Potomstvo 
– – –

Magie 
“Alter ego”
0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Rovnováha je vždy něco co musí být udržováno, dvěma strany dobro a zlo. Přirovnejme si to k yin a yang, síla zla a dobra na tomto světě. Ovšem pozor,  tahle  magie není v jistém smyslu nebezpečná okolí spíše …nositelce. Zde existují dvě existence v jednom těle Moondance, a její alter ego …Nightmare
Level 1
Magie se moc neprojevuje, jen při návalu emocí slyší jak jí někdo volá
Level 2
Hlas nabírá na intenzitě, začíná se zde navazovat jistá konverzace
Level 3
Mezi Nightmare již probíhá normální konverzace, začíná zde mírné ”nenápadné pobízení k temné straně”
Level 4
Povahy Moondance i Nightmare se mění, navzájem se ovlivňují, naneštěstí je zde Nightmare poněkud silnější a tak okolí začíná tušit že něco není v pořádku.
Level 5
Každá strana nabírá na síle, ovlivňuje jedna druhou. Začíná jít o hodně,  Moondance začíná být dost nevrlejší než obvykle..Začíná být zlejší. Nightmare se může chvílemi podařit ovládnout tělo Moondance, naštěstí to moc dlouho nevydrží, ovšem když už se to stane, Moondance si nic z toho nepamatuje.
Level 6
Schopnosti rapidně rostou, při návalu  dost velké emoce, hlavně vzteku, už to není jen o tom že by Nightmare ovládla tělo Moondance, zde již jde o víc. Tělo se mění, modrá srst zčerná, zlaté puntíky zblednou do bíla, tesáky se zvětší, jazyk se změní v hadí akorát není jakoby rozdělený . Zde se poprvé  na několik minut můžete setkat s Nightmare, opak Moondance, tak jak je Moondance hodná , tak je Nightmare zlá a nebezpečná.. Nutno podotknout že oči Nightmare jsou rudé..jako krev. Tyto oči už doprovázejí Nightmare vždy
Level 7
Moondance se oddaluje od ostatních, bojí se že může svým blízkým ublížit, dost často se stává že je mimo což je důsledek toho že do ní Níghtmare ryje každý den. Polovina ocásku se zbarví již do zmíněné černobílé barvičky,. Nightmare si to nechce přiznat, ale s Moondance toho mají přeci jen dost podobného..Obě jsou vlastně ta jedna vlčice, při vzteku nebo před začátkem boje oči zablýsknou rudě
Level 8
Vše se uklidňuje, Moondance a Nightmare začínají nacházet společnou řeč, vlastně si již uvědomují že obě se potřebují navzájem, Moondance se zbarví další část těla do barvy Nightmare. Ona samotná začíná Moondance dost pomáhat, propůjčuje jí její sílu..Stav se začíná vyrovnávat
Level 9
S vyjímkou hlavy je Moondance vlastně napůl ona napůl Nightmare.  Samozřejmě že se díky tomu změnila i povaha samotná Moondance, již to není takový stoprocentní andílek, umí se také pořádně naštvat.
Level 10
Napůl Moondance napůl Nightmare, vidíte zde začátek a vlastně konec.  Jedna osoba, dvojí myšlení. Síla se pripojila, díky magii však povaha Nightmare zůstává a samozřejmě se změnila její srst. Vlastně je takový Happy end..co víc si přát.

Povaha 
Ze začátku se dá povaha Moondance přirovnat ke klubku hadů, je to malé nevinné a někdy až roztomilé stvoření. Ovšem tam kde je až moc něco nevinného se skrývá i něco jiného. Nikdy nikdo není úplný andílek. Příklad k tomu je Moondance nevinná tvářička co  by ani mouše neublížila. Má prostě to srdíčko skoro až ze ”zlata”. Samozřejmě že jako vlče se od ostatních moc neliší. Je malá hravá, zvědavá.. možná více hyperaktivní než by měla být, ale co? Každý se nějak liší že? Jako vlče je zvědavá, dokáže se ptát na všechno co se kolem ní hýbe, dokonce i celé hodiny takže párkrát bude k nevydržení, ale to k tomu asi patří. Zajímají jednoduše všechno, na  typické otázky   jako ”Mamíííí, proč je nebe modré? Co to je za zvuk  který vychází ze mě?” je třeba se asi připravit. Občas se zdá být mimo, hlavně navečer, většinou je to proto že je zamyšlená..Jak roste,  prokazuje že se boj není její silná parketa, ale za to nějaké vědomosti no.. to už její parketa.
Přicházíme k další části jejího života, puberta, růst při kterém se prakticky asi každé vlče snaží  jaksi rebelovat proti svým rodičům, další věc v čem se Moondance liší, už vzhledem k tomu že svoji energii pomalu musí soustředit hlavně na to, aby korigovala co se jí děje  v hlavičce.  Po tomhle už opravdu nemá sílu na to aby se chovala nějak oprskle. Stále v ní však převahuje ten roztomilý andílek, který se především zajímá o rozšíření svých vědomostí než schopností v boji. Samozřejmě že ulovit si něco umí, ale když přijde na boj vlk vs vlk radši couvá, ona moc dobře ví že není typ co by něco takového mohla vyhrát. Ta úplně nevinná tvářička však pomalu mizí. V přelomu mezi pubertou a dospělostí  se její magie začíná projevovat i na její povaze, ta jistá zlejší část se dostává na povrch .
Čas pomalu plyne a u Moondance to vypadá jako kdyby měla dost velkou opožděnou pubertu. Na všechny štěká, začíná se uzavírat do sebe, Nikoho nechce vidět, Chce být sama, všechno se nyní točí vlastně okolo její magie, není si jistá že to zvládne, potřebuje pomoct, ale nemyslí si že by ji s tímhle někdo mohl pomoci. Povaha se prolína až moc, někdy je hodná, a v zápětí na vás štěká. Skoro jako ženská co má permanentně.. no asi víte na co narážím.
Naštěstí   všechno se nakonec zvládne, utichá to. Díky tomu všemu se vlastně ukáže že její magie ji pomůže k jakési rovnováze. Už to není jenom andílek, není to  žádný   ďáblík, dokázala se usadit přímo v té neutralitě. Není zlá, ale zase ani moc hodná. Zlatá střední cesta. Nyní je Moondance té klidné povahy, která je ovšem schopná chránit svoji rodinu za každou cenu.

Dovednosti 
Síla
1 LVL | 10%3%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Výdrž
1 LVL | 10%1 LVL | 10%5%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Rychlost
1 LVL | 10%1 LVL | 10%5%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Inteligence
1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%5%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL

Vlastnictví

Schopnosti:

Předměty:
Mentální ochránce 6
Úkryt: