Nox


Jméno
Nox

Druh / Pohlaví
Vlk / Samec

Rodina
Matka: RitaGája
Otec: Destiny
Sourozenci: Alyan, RavenGája

Partner
– – –

Potomstvo
– – –

Magie
Mysl
1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Nox zdědil magii po svém otci, takže je trochu silnější, než kdyby jí měli jiní vlci a dokáže toho více, ale není to o moc. Sice tato magie zní v popisu docela krutě, ale sám Nox jí nevyužívá jen pro zlo – může tím i někomu pomoci.
Jeho magie má vlastně tři pomyslné části, na které by se mohla rozdělit. Bohužel každá z těchto částí má vedlejší účinky nebo nějakou nevýhodu, což také není dvakrát nejlepší.
V první části vidí vlkům do hlavy. Dalo by se to jednodušeji říci, že jim čte myšlenky. Dokáže slyšet to, co si vlk myslí, a jiní vlci dokážou na oplátku slyšet jeho myšlenky. Ve vyšších levelech pak dokáže toto ovládat, ale první nevýhodou je to, že ze začátku to neumí kontrolovat, tudíž jeho myšlenky uslyší náhodní vlci a on sám uslyší myšlenky náhodných vlků, i kdyby nechtěl.
Další částí je to, že myšlenky jiných vlků dokáže ovládat. Ze začátku to není nic extra, ale později umí vlka k něčemu donutit, nebo si pohrávat s jeho city či náladou. Někoho tak může nechat, aby se do něj zamiloval, a nebo ho může přimět k tomu, aby se například rozběhl jinam a Nox sám může utéci do bezpečí. Ovšem toto má silnější vedlejší účinky v podobě palčivé bolesti hlavy či bolesti jakékoliv části těla – záleží na tom, k čemu vlka donutí – a k tomu jej to ještě hodně vyčerpá. Pokud vlkům mění city či nálady, má to sice stejné – výše uvedené – účinky, ale k tomu se z toho může pomátnout. Když někoho nutíte k tomu, aby se do vás zamiloval, není to pravá láska, a to je velká nevýhoda – sám se může doslova ztratit v realitě.
Třetí část je o tom, že dokáže zacelit rány z boje. Nedokáže spojovat kosti nebo léčit protržené srdce, ale dokáže něco léčit – záleží jen na okolnostech. Čím je vlk, který je léčen, unavenější, tím větší ránu dokáže Nox uzdravit – bohužel také čím je vlk unavenější, tím to Noxovi sebere více energie. Toto léčení je ale doopravdy složitý zákrok a na jiné vlky mu to sebere hodně energie a navíc to, co on léčí, ho bude v době léčení bolet stejně tak, jako to bolí vlastníka té rány – je to proto, že jeho magie je stále mysl, takže při tomto se dostane do první části své magie – tedy mysli vlka – a ucítí bolest s ním. Například když léčí jizvu na pleci, přitom, kdy ránu léči, ho palčivě bolí a štípe plec tak, jak to cítí majitel rány.

Extra magie
Rostliny
1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
EMÚ Oheň – Sebezapálení
EMÚ – Skleněné tornádo
EMÚ – Zemětřesení
EMÚ Blesk – Blesk
EMÚ Mráz – Sevření ledem
EMÚ Kameny – Vrhání kamenů

Povaha
VLČE:
Zbarvením se Nox spíše podobá mamince, ale v duši je podobný svému otci – ovšem jako na vlčeti se to na něm projevovat nebude – i přesto má ale svůj charakter.
Nox je z první části už odmalička vůdčí typ a také je velmi učenlivý. Je také spíše takový typ vlčátka, které je zvídavé a chce všechno poznat, ale tuto vlastnost mu ničí jeho další část charakteru – je totiž velice opatrný a předtím, než udělá něco nového, to musí pořádně zkontrolovat z různých hledisek a až teprve potom se nato vrhnou. Dalo by se říci, že nejdříve přemýšlí a pak koná, což může být ve spoustě ohledech výhoda. Na druhou stranu to s opatrností občas ale přehání a bude se bát i svých sourozenců.
Nox není společenské vlče. Ne, že by byl nerad ve společnosti ostatních vlčat, ale když už v ní je, necítí se tam prostě dobře a rád je sám. Na druhou stranu si velice oblíbí svojí maminku, na které bude hodně často lpět a nebude jí chtít opustit. Není to však takové to neotrkané vlče, je spíše odvážný a sebevědomí.
Z dalšího hlediska je Nox mírně egoistický a lehce se urazí. Egoistický ale není moc, jen se prostě nebojí říci, že ví, co je na něm dobré – umí ale i říci, co na něm dobré není. Uraženost je další část, ale vlastně to téměř nedává najevo a časem ta vlastnost, která se nemusí ani projevit, odpadne.
Nox je jako vlče přímo vášnivý hráč. Miluje zejména honěnou, schovávanou, přetahovanou a takový ten vlčí souboj, do kterého se bude pouštět často – a to už odmalička. Nesnáší ovšem prohry a je velice cílevědomí.
TEENAGER A DOSPĚLÝ:
V tomto stádiu se začne spíše podobat svému otci, i když on sám neví, jaký je jeho otec.
U Noxe se vyvine silnější tvrdohlavost a začne mu téměř vše lézt na nervy. Za všechno začne všechny obviňovat. Bude naštvaný na každou blbost, bude neustále protivný a nejraději bude někde zalezlý.
V tomto období ale bude milovat rvačky a bude se do nich pouštět i proti svolení jiných vlků. Bude do zkrátka bojovník, kterému nevadí mít na těle poznamenáno spousty jizev a je dosti možné, že si ve smečce vybuduje post (nebo spíše přezdívku) rváče.
Bude mít nutkání všem a všemu vládnout, proto téměř úplně ztratí chuť konverzace s ostatními vlky. Stoupne mu totiž do hlavy, že má na víc – jen pokud nebude mít nějaké velké kamarády – na ty potom nezanevře, jen bude chtít být vždy na vrcholu, ne jen v pozadí.
Začne opravdu pilně trénovat a zabíjet lovnou zvěř jen tak pro zábavu – stane se z něj takový rebel, co nedbá na pravidla.
Později bude buď ze smečky vyhnán, nebo jí opustí. Bude ho to totiž táhnout k temnu, do smečky Zeiss. Zde bude chtít začít nový život, ale jeho povaha se nezmění. Začne být sice více ve společnosti a konverzovat s ostatními a bude méně protivný, ale zase může svojí povahou lézt jiným doopravdy na nervy.
Zabíjet pro zábavu nepřestane, dokonce se to stane i jeho koníčkem. Často se bude toulat po jiných územích, stane se z něj takový nespoutaný tulák. Vše se může změnit, pokud potká Nox pravou lásku, ale on sám v to nikdy nedoufá a od doby, co vyroste z vlčete, si začne myslet, že láska je k ničemu stejně tak, jako ‚sviťáci.‘
Nox bude spíše přidrzlý vlček, ale bude mít dosti rozumu rozeznat, kde je velká hranice, která by mohla mít příliš velké následky.
Časem zmoudří, ale ani to jej nezmění – A nebo ano? Povaha jeho jako dospělého není ještě zcela jistá, může být stejná, jako když byl teenager, ale vzhledem k okolnostem se může celá převrátit. Některé vlastnosti vlčete – jako například sebevědomost, odvážnost či to, že je vůdčí typ – mu však zůstanou po celý život.

Dovednosti
Síla
1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%8%0 LVL0 LVL
Výdrž
1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Rychlost
1 LVL | 10%1 LVL | 10%4%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Inteligence
1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL

Vlastnictví

Schopnosti:
Zabijákovy ostré drápy, zabijákův jed na drápy, komunikace s hmyzem
Předměty:
Dýka
Úkryt:

Santiela; tygr sumaterský – ♂

© Zoo Brno