Orion

Jméno
Orion

Druh / Pohlaví
vlk / Samec

Rodina
otec- Miroki
matka – Kleeia Aqua Silentew
sourozenci – Tayla, Severus, Saga Day… (a další, zatím se však neví jména)

Partner 
– – –

Potomstvo 
– – –

Magie
0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL

1. Lvl. Orion má krátké, několika vteřinové tušení typu – uh, sem nejdu, protože mi něco říká, že je to špatný nápad v budoucnosti do 5 min. (resp. tohle má někdy každý)

2. Lvl. Orion má o trochu delší a silnější tušení, že se stane něco dobrého nebo špatného v budoucnosti do 10 min.

3. Lvl. Orion má silné tušení, že se stane něco špatného nebo dobrého v budoucnosti do 15 min.

4. Lvl. Orion má tušení, že se něco stane, přičemž už lehce ví, co. Také ono tušení může s velikým vypětím vyvolat. Rozmezí mezi tušením a událostí je max 30 min.

5. Lvl. Orionovi se zatmí před očima na několik vteřin a zasáhne ho silné tušení s více informacemi o tom, co se stane v další hodině. Dokáže samovolně vyvolat tušení z předešlých levlů, ale i tak mu to vezme mnoho energie.

6. Lvl. Orionovi se zatmí před očima na max. jednu minutu a zasáhne ho tušení, které se bude skládat z obrysů a bude konkrétnější. V budoucnosti do jednoho dne. Dokáže samovolně vyvolat tušení z předešlých levelů, ale i tak mu to vezme mnoho energie.

7. Lvl. Orionovi se zatmí před očima na několik minut a zasáhne ho tušení, které už kromě obrysů bude mít i podrobné detaily. V budoucnosti třech dnů. Dokáže samovolně vyvolat tušení z předešlých levelů, ale i tak mu to vezme mnoho energie.

8. Lvl. Orionovi se zatmí před očima na několik minut do budoucnosti do několika dnů a kromě konkrétnějších obrysů uvidí také barvy a rozezná o koho se ve vizi jedná. Dokáže určit místo vize a také účastníky. Naprosto přesně ví co se stane ale velmi ho to vyčerpá -> bude si buď muset okamžitě lehnout nebo se najíst.  Dokáže samovolně vyvolat tušení z předešlých levelů, ale i tak mu to vezme mnoho energie.

9. Lvl. Orionovi se zatmí před očima na jak dlouho bude chtít (do 10-15 minut), v budoucnoti do několika dnů. přičemž uvidí celou situaci zcela zřetelně, se všemi důležitými informacemi a detaily. Tato schopnost ho však stojí opravdu hodně energie. Dokáže samovolně vyvolat tušení z předešlých levelů, ale i tak mu to vezme mnoho energie.

10. Lvl.  Orion dokáže vidět do budoucnosti až do 30 minut a do budoucnosti maximálně deseti dnů, s opravdu velkým úsilím možná i patnácti. Čím dál na časové ose se ale vize nachází, tím kratší je. Vidí naprosto dokonalou kopii toho, co se stane se všemi informacemi. Ostatní levely dokáže kontrolovat a samovolně vyvolávat, ty nižší už mu neseberou ani moc energie.

Doba vize = doba toho, jak dlouho vidí budoucnost

Extra magie

Telekineze
0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL

Extra magické útoky

EMÚ Elektřina – Jiskření
EMÚ Elektřina – Elektrický proud
EMÚ Oheň – Tvarování ohně
EMÚ Oheň – Sebezapálení
EMÚ Kov – Ostnatý drát

Povaha 
Orion je vlk, kterého nelze popsat pár slovy. Jako vlče je dost veliký uličník, který nenechá žádnou příležitost na lumpárnou jen tak proklouznout.  Potřebuje být co nejčastěji středem pozornosti, všechno vědět a hlavně vidět. Sdělovat mu v jeho raných letech tajemství by bylo dosti hloupé, vzhledem k tomu že vykecá i to co neví. Miluje svou rodinu, ale i tak to má nějaké hranice. Vždy chce být ve všem první. I kdyby musel podkopnout nohy sourozencům. Většinou je ale jeho srdce nakloněné k té ‚hodné‘ straně a spíš se snaží vlkům pomáhat než jim škodit. Je také velice vznětlivý, dost rychle se teda naštve. V jeho vlčecích letech to není tak podstatné, protože kdo by nedokázal zkrotit malé vlče, že? Ale problém nastává s narůstajícím věkem.
Jako dospělý je Orion velice, ale opravdu velice podobný svému vlčímu já. Je sice o něco vážnější a hrdější, ale ty podstatné charakterové rysy zůstávají. Už dokáže udržet tajemství, a ruku v ruce se s tím váže i větší uzavřenost, která ustoupí v přítomnosti rodiny či blízkých přátel.  Je také nekompromisní, jak řekne, tak bude. Samozřejmě, že to v každém případě není možné, ale vždy když se jeho názor přehlédne, je uražený a naštvaný. Jeho ego se také nedrží při zemi stejně jako jeho nálady. Někdy je milý přátelský vlk a jindy vám jde po krku. Je těžké s ním vyjít, ale přecejen je to možné.

Dovednosti 
Síla
1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL

Výdrž
1 LVL | 10%8%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL

Rychlost
1 LVL | 10%7%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL

Inteligence
1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%5%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL

Zajímavosti
* má křídla
* má velmi hustou srst na krku
* svítivé fialové oči
* nesnáší ryby
* celkem lehká stavba těla (ale hodně svalů)

Vlastnictví

Schopnosti:

Předměty:
Tmavý hraničářský plášť, Dýka

Úkryt: