Pepper

Jméno
Pepper

Druh / Pohlaví
Kříženec vlka a afgánského chrta / Samice

Rodina
Matka a otec: Denlya a Carlton
Sourozenci: Claudde, Rayburn, Rahel

Partner 
– – –

Potomstvo 
– – –

Magie
0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL

Ať už vás něco trápí fyzicky, či jde spíš o psychický problém, pokud se k vám Pepper přiblíží je téměř jasné že to zmizí stejně rychle jako se to objevilo.
Nedokáže vás sice vyléčit, zastavit krvácení nebo vrátit zpět urvanou nohu, ale zbavit vás té bolesti, kterou to způsobilo? To ano. Ze začátku nejde o nic příliš výjimečného, musí být vedle dotyčného stvoření aby mu dokázala ulevit a pokud se vzdálí, “kouzlo” ihned opadne. Taky je dost zásadní zmínit, že ten stesk a žal nemůže nechat jen tak zmizet, akorát přesunout, může ho tudíž přehodit na sebe, či někoho jiného, ale zmizí až časem jako každé normální trápení.
Tržná rána přestane bolet, až když se uzdraví a je jedno na koho tu bolest kterou způsobuje přenese. Obdarovaný se bude trápit, dokud druhý nezemře nebo to nevyléčí.
Horší to je s bolestí po té emoční stránce, jelikož ta se hojí akorát časem. V tomhle ohledu se dá její schopnost už více využít, jelikož nedokáže přenést ten smutek i bez vzpomínek a toho důvodu co to spustil.
Dokáže se tím tudíž dost dobře přesvědčovat a ukazovat i druhá strana věci, pokud se jedná o nějaký spor.
S postupem času a trénováním je jasné, že se i ten problém se vzdáleností dá vyřešit. Tudíž je později schopná takto přehazovat emoce i z dálky několika desítek metrů a udržovat je v jiných bytostech i pár hodin. Nejlehčí pro ni ale stále je, pokud manipuluje s cizími a svými pocity, jelikož u sebe nemusí v takovém případě nic moc kontrolovat a jediné na co se soustředí je druhý cíl.
V takové situaci ji na vyšším levelu nedělá problém magii používat i den-dva v kuse, či více „subjektů“ najednou, ovšem vždy jde i o velikost problému a psychický stav všech stran.

Povaha 
Jak už to tak bývá, začneme tím jaká se tato fena na první pohled, on teda není ani moc důvod popisovat jaký dělá dojem na nové tváře, jelikož se vlastně chová ke všem víceméně stejně.
Starého přítele pozdraví s úplně stejným nadšením jako nového cizince, ne protože by snad byla z jeho přítomnosti tak nadšená, ale protože nechce aby se dotyčný cítil nějak zle a opomenutě.
Chce zkrátka aby každý byl alespoň trochu šťastný nebo spokojený, když už ona sama uvnitř zcela není.
Tady to má na starosti hlavně její magie, díky které má tak obří dávku empatie, zkrátka nedokáže nad někým zanevřít a cizí problémy často bere ještě hůř jak oni samotní. Často se stává, že začne jen tak vztahovat magií cizí neštěstí na sebe samotnou, čistě ze zvyku a protože je pro ni lehčí, když se ona sama cítí špatně než ostatní. Ona to umí skrývat, ostatní v tom ne vždy tak vynikají.
Je dosti věrná a pokud si k ní vytvoříte cestu, zaručí vám to vlastně šťastný a bezstarostný život, jelikož ona vám prostě nějaké špatné emoce nedovolí. Nerozumí tomu, že i smutek je pro život důležitý.
Jedna z nejvýraznějších věcí na ní samotné je nejspíš způsob jakým se staví k smrti.
Na první pohled by se dala nazvat silným vegetariánem a celkově neškodným stvořením. Jelikož zabíjení a jezení zvířat se zásadně vyhýbá, nedá se ovšem říct, že by šlo o její vlastní rozhodnutí. Zkrátka ji to tak jako malé bylo jednou vštěpeno do hlavy a už to zůstalo, ačkoliv jinak v požívání masa nevidí sebemenší problém a dokonce ji i dost chutná.
Nemá ráda změny a tak si ani tohle nedovolí nějak pozměnit, ze strachu že by to mělo později třeba nějaké horší následky.
Smrt celkově ji každopádně nikterak žíly netrhá a bere ji spíše jako dobrou věc a jaké si vysvobození. Neuvědomuje si její celou podstatu a nebere ji příliš vážně, je to pro ni  jenom taková zastávka mezi tímhle životem a tím dalším, co je po smrti.
Nechápe proč se ji všichni tak strachují ani proč se neustále tak moc snaží ji ještě víc zpozdit.
Ji samotné by nedělalo žádný problém ukončit něčí život, pokud by věděla, že se dotyčný cítí špatně a i proto tolik neodsuzuje, když někdo někoho zabije. Zrada je pro ni horší věc jak vražda a tenhle svůj názor se nikdy nebojí projevit nahlas.
Tady tomu jejímu pohledu na svět dost pomáhá i to jak moc si je jistá rovnováhou dobra a zla. Pokud vám umře vlče, rozhodně vás nebude nikterak moc utěšovat, teda pokusí se. Řekne pár vět a hned poté si pro sebe zašeptá něco hanlivého, jelikož v jejích očí si už teď nevážíte toho štěstí které teprve přijde. Věří v to, že každý špatný moment se ihned vyrovná dobrým, což ji i dost chrání, jelikož bez takové dávky naděje v karmu by se nejspíš už sama dávno zbláznila z toho všeho co se všude kolem děje.
Právě tahle víra v karmu a to všechno ji vždy tak drží na tlapách a také magie, díky které se stala tak trochu otupělou co se emocí týče. Každý den vstřebává tolik špatných emocí, ať už cizích nebo vlastních, že je opravdu těžké zastihnout ji nějak zlomenou nebo na kraji sil. Fyzicky toho moc nezmůže, ale po psychické stránce vydrží dosti.
Sem tam se samozřejmě musí vytratit a někde v soukromí ze sebe všechno vypustit a trochu vybouchnout, aby potom mohla zase všechen ten smutek a zlé pocity zvládat.
Co se sebevědomí týče, není to u ní vůbec výrazné, ale dost sama o sobě pochybuje a srovnává se s ostatními. Má neustále strach, že dělá málo a tak se pouští čím dál do větších extrémů, jenom aby ostatním ukázala, že není tak nedůležitá a nepotřebná.

Další její dost výrazný povahový rys je ta láska, kterou všechno živé obdařuje. Dá se říct, že není stvoření, které by nemělo v jejím srdci místo. Zbožňuje, když může ostatním zvedat náladu i sebevědomí, je schopná kolem vás celý den poskakovat a přitom jenom dokola opakovat jak úžasní jste. Ovšem nic z toho neznamená, že vám věří, nebo že by vás doopravdy tak moc zbožňovala. Bude to říkat, ale jenom aby jste se vy cítili dobře. To je vše o co ji jde, jinak vás třeba ani nemusí mít ráda.
Může vás nenávidět a přitom vychvalovat, jelikož tím chrání sebe. Protože pokud vy se budete cítit špatně, ona taky.

Dovednosti 
Síla
1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Výdrž
1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Rychlost
1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Inteligence
1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL

Zajímavosti
Má alergii na plísně, během sezóny má tudíž skoro neustále zarudlou a oškrábanou tlamu od toho jak si snaží pomoct. Nejvíc trpí při konci léta a podzimu. Rozhodně ale nejde o nic tak silného, že by ji to přespříliš znesnadňovalo život.
Měří kolem 70 centimetrů a její váha se pohybuje na hranici 30 kilo.
Je asexuál, tudíž dokáže k někomu mít citové pouto, ovšem nějaký bližší kontakt ji nijak neláká.
Když byla ještě štěně, zabil vlk ze smečky její matku i část sourozenců, ti nenaučeni jak přežít začali proto instinktivně jíst ostatky mrtvé rodiny. Za tuhle část své minulosti se nikdy příliš nestyděla a kanibalismus nikdy nebrala jako něco přespříliš špatného nebo zvráceného.

Vlastnictví

Schopnosti:

Předměty:

Úkryt: