Ragnavaro Fireshadow Killer


Jméno
Ragnavaro Fireshadow Killer

Druh / Pohlaví
vlk / Samec

Rodina
matka: Caendore(†)zemřela při porodu
otec: Ragnarok Varox Fireshadow Double Killer
nevlastní matka: Luna Verinen Lumen Terät
sourozenci:Xyrliass
nevlastní sourozenci z matčiny strany s Aurelienem: ♀Firefly(†), ♀Raya(†), ♂Zakkuro(†), ♂Hyde(†)
prarodiče: Poledis(†) a Cumera(†), ♀Roxynor Fireshadow a ♂Varg Killer,
od Luny(nevlastní): ♀Yuuki Asuna Lumen(†) a ♂Hioneshiro Reischons Verinen Terät
strýcové a tety: od Varoxe: ♀Beatrix Kalla, ♀Rïalta, ♀Tenebris, ♂Riteru, ♂Haymitch, ♀Gwendolyn(†), ♀Molly(†), ♀Tamsa(†)
od Caendore: Fler(†), Sparot(†), Elizabeth(†), Crimby(†)
od Luny(nevlastní): ♂Kaneki(†), ♂Leffay Reischons Verinen Terät Lumen

Partner
– – –

Potomstvo
– – –

Magie
Teplota – tavení a hlubokého zmražení
1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Ragnavaro svou magii zdědil po svých předcích, i když ne v úplně stejné formě, avšak dost podobné.
Dokáže u protivníka vyvolat vnitřní žár nebo naopak jeho tělo doslova kriogenicky zmrazit a uvést jej tak do ledového spánku. Je jasné, že z počátku bude bude jeho magie slabší a teprve až později se stane zkušenější a silnější, to ani nemusím zmiňovat, ale přeci jen. Jeho magie působí především na teplo a chlad. Takže když si to sesumírujeme, určitě Ragna nezapálí dřevo, ba ani kámen nerozpustí. Jak dřevo, tak kámen může rozpálit. Zatímco však dřevo pouze rozehřeje, kámen může rozpálit mnohem účinněji, ale za to kov, to je jiná, ten může dokonale rozžhavit a se zvyšující se úrovní ovladatelnosti jeho magie jej pak následně roztavit na tekutou formu. Pokud bude zahřívat organické látky, jako třeba vodu v těle živočicha, může ji v desátém levelu magie přivést až k varu. V těch nižších levelech dokáže vyvolat v těle vlka nebo jiného tvora teplotu až horečku.
Ragnavarova magie je schopna i opačného efektu. Tím je vyvolání u živočichů zimnici, pocit chladu, křeče, ztížené dýchání kvůli vysokému chladu v těle, ztuhlost končetin, citlivost a zvýšenou bolest tenkých částí těla. Dále může vytvořit omrzliny, nebo uvrhnout živočicha do letargie z podchlazení. Později, při vysoké úrovni jeho zkušeností v této magii dokáže i zastavit srdce mrazivým chladem.
Další schopností jeho magie je „teplovidění“, neboli thermovize. Co to znamená? Ragnavaro je schopen vidět teplo i chlad vyzařující z těl živočichů. Vidí ho úplně stejně jako lidé za pomocí thermokamery, to znamená duhové fleky v barvách dle teploty, kterou části těl vyzařují přirozeně do prostoru.
Ragnavaro dokáže povrch svého vlastního těla také rozpálit nebo výrazně zchladit. To mu pomáhá pohybovat se mnohem snadněji v extrémních podmínkách. Vyrovná si teploty podle potřeby. Samozřejmě, že čím méně zkušeností má tím hůř a po kratší dobu dokáže magii ovládat.

Extra magické útoky
EMÚ Mráz – Sněhová bouře

Povaha
Ragnavaro, už od útlého mládí, je poměrně zvědavým vlkem. Zajímá se o to, jak vše kolem něj funguje. Tím pádem je nejen hodně zvídavý, ale rovnež taky i celkem chytrý. Snaží se věcem kolem něj přijít na kloub. Proč rostliny rostou, proč vítr fouká, proč voda padá z nebes a proč je mrtvý tvor k jídlu, zatímco živý ne.
Na první pohled je na tomto vlkovi zjevně vidět, že je to silný a odolný tvor. Pokud jej hodnotíte z hlediska jeho tělesné stavby, bude vám jasné, že oplývá silou. Co však na první pohled nemůžete vidět a možná vás to později překvapí, protože to u silných vlků nepředpokládáte, je jeho inteligence. Ano, obvykle platí, že čím silnější mladý vlk, tím hloupější. Avšak u Ragny to takto není. On většinu tělesné zdatnosti zdědil po otci, ovšem zbytek vytrénoval zkoumáním svého okolí.
Ragnavaro nepatří mezi nejrychlejší vlky, to mu ovšem vůbec nevadí, protože on má přeci času dost. Rychlost se dá postupně vytrénovat, alespoň částečně se v ní zdokonalit. I když kvůli mohutnému tělu nebude nikdy atlet, může se pořád zdokonalovat a udržovat aktivním pohybem v dobré kondici.
On má rád pohyb. Má rád vodu, neboť v ní je lehčí. Voda je příjemná nejen pro pohyb, ale i pro průzkum. Déšť ani bláto mu nevadí. Je přece legrace si v blátě hrát a dovádět, ne?
Mnohem raději má společnost nějakého vlka, avšak ani dočasná samota mu nevadí, jen nesmí být příliš dlouhá. Je to tedy víceméně přátelský vlk. Dokáže být společenský, na druhou stranu, ne vždy jeho hry každý pochopí správně.
Jestli je ulhaný? Možná jen tehdy, když se snaží obhájit, proč se nachází někde, kde nemá co dělat. V případě, že někdo lže jemu, si to může šeredně odskákat, protože Ragna vážně míněnou lež nenávidí, natož pak mířenou na jeho osobu a city.
Je urážlivý? Je to docela možné. A kdo není urážlivý, když se cítí dotčený, že? Když je na něm prováděno bezpráví, pak ano, nejspíš se urazí, nebo také zatvrdí a vy pak budete mít těžší se k němu znovu dostat.

Dovednosti
Síla:
1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Výdrž:
1 LVL | 10%5%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Rychlost:
1 LVL | 10%1%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Inteligence:
1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%9%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL

Zajímavosti
Ragnavaro má oční duhovku rozdělenou na tři barevné plochy – červenou u koutků, modrou směrem ven a zelenou v horní části.
Jméno Ragnavaro je výsledkem spojení jmen „Ragna“rok a „Varo“x.

niwat-ragnavaro-puppy

Vlastnictví

Schopnosti:
Přivolání reálného zvířecího obránce – Vosy, Komunikace s mýtickými bytostmi a s malými šelmami
Předměty:
Bezedná neviditelná brašna.
výstroj: Zlatá náušnice.
amulety: Talisman krve, Mens nexus, Protecto emotio, Talisman vodní clony
mag.těl.štíty: Anti-voda 9, Anti-vítr 9, Anti-led 9, Anti-zem 9, Anti-oheň 9, Anti-Solární štít 4
Úkryt:
Světlo Siria, Clona proti chladu.

Ebony; mýtické stvoření – Phoenix MUT Nightlight – ♀