Ravka Crystal Eye Fireshadow Killer

Jméno
Ravka Crystal Eye Fireshadow Killer

Druh / Pohlaví
Vlk / Samice

Rodina
RODIČE: Jessie Crystal Eye (♀, žije) Riteru Fireshadow Killer (♂, žije)
SOUROZENCI: Ryedoxen Ryed (♂), Iris Crystal Eye Fireshadow Killer (♀), Hazzarell (♂), Ravka ( ♀), Eleanor Crystal Eye Fireshadow Killer (♀), Kierannie Crystal Eye (♀)

Partner
– – –

Potomstvo
– – –

Magie
Vraies Couleurs
0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Kdo ví, čirý výsměch toho, jenž jí tuto magii věnoval do tlapek? Krutý to čin s věděním, že ona své vlastní emoce nepocítí nikdy tak silně jako ostatní. Jistě všichni známe duhu, jenž se na nás culí z nebe – avšak známe duhu vlastní, duhu naší duše? Bohužel je pouhým okem nespatřitelná, zřejmě by musela být použita magie duhy, aby si vlci mohli byť jen udělat obrázek o tom, jak to vypadá – a hle, pak je tu Ravka se svou uboze fascinující magií, která přesto toto umí, aniž by ji to jakkoliv ubralo na energii. Není zde moc co popsat ; to, jenž tato sběratelka hvězd vidí je jakási třpytivá mlha, přes kterou se dá přesto vidět, jako by snad i zářila, bývá rozmanitých, přesto omezených barev a odstínů s maličkým lankem, které značí vlkovu momentální náladu.

Povaha Elegance a ladnost, hodna na post královny srdcí, jenž je schopna zlomit s upřímným úsměvem a jiskřičkou v očích. Ravka je vskutku hrdou vlčicí, jenž se nenechá srazit jen tak nějakým obyčejným vlkem, který by si na ni vyskakoval či jako na kus masa výskal obdivem. Je schopna zatlačit na své zdraví či psychiku jen kvůli tomu, aby všem ukázala, že je v jistém slova smyslu mnohem více než oni, stále však na stejné linii jako ostatní. Avšak sama si až bolestně uvědomuje, že je moc mladým vlkem a nemá žádné zkušenosti se životem, přestože si svou inteligenci snaží zvýšit kdykoliv je vhodná příležitost. Samozřejmě, že v hloubi duši chladná s kamenným srdcem není, spíše bych to nazvala odporností derealizace, která ji nutí chovat se tak, aby s tím nechutným pocitem byla schopna žíti. Ironií, že jí právě derealizace pomáhá na druhou stranu od všeho špatného stejně jako magie, snad jako by ji někdo chtěl ochránit před zlým, co by se mohlo zjevit. Zpět k ní, skutečně to není žádná klišé osobnost, jenž by se své chladnosti a citové otupělosti vzdala kvůli partnerovi ; ne, jí pomáhá zpěv, ať už její nebo cizí, většinou pláče kvůli tomu, že ji udeří realita bez toho, aniž by cítila ten nepříjemný pocit. Dokáže být za zpěvu tak citlivá a nevinná, z královny se stává domeček z karet – avšak nikdy nesmíme zapomenout na krutou realitu, která zde stále je. Ve společnosti samců se tato slečna stává jedním z nich, tím výše postaveným se sebevědomím a hrdostí, chladnost je na místě. Nebojí se před nimi scvaknout zuby jen aby jim ukázala, kdo je zde vůdcem a kde je jejich místo ; hezky pod touto vlčicí se staženým ocasem a sklopenýma ušima. Z toho tedy vyplývá, že přirozeně nesnáší samce pro jejich pohlavní orgány, ale se samicemi se i přes citovou otupělost mění – a i když by Ravka měla býti ve vztahu očividně dominantem, není tomu tak.

Dovednosti
Síla
1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Výdrž
1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Rychlost
1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Inteligence
1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL

Zajímavosti
· Derealizace, jenž se u ní objeví jakmile se projeví její magie · Kdykoliv uslyší zpěv, či sama zapěje, její derealizace dočasně zmizí · Trpí chorobným strachem ze smrti, čili Tanatofobií ; kdykoliv ji někdo vnukne představu posmrtného života, spustí to u ní příznaky panického záchvatu – vytvořila se u ní již v raném dětství, tedy prakticky při jejím narození · Má nízký tlak · Světloplachost, díky níž bude mít později problémy se zrakem · Homosexualita

Vlastnictví

Schopnosti:

Předměty:

Úkryt: