Riteru Fireshadow Killer

avatar

Jméno
Riteru Fireshadow Killer

Druh / Pohlaví
Vlk / Samec

Rodina
Matka: Roxynor Fireshadow, Otec: Varg Killer
Sourozenci:Beatrix Kalla, ♀Rïalta, ♀Tenebris, ♂Haymitch, ♂Ragnarok – VaroxGwendolyn, Molly, Tamsa
Nevlastní: (otec: Varg, matka: Catherine): ♀ Layla (†), Kito (†), ♀ Kalla (†), ♀ Airi (†)
Nevlastní: (adoptivní otec: Varg): ♂ Hioneshiro, ♂ Akame, ♀ Awee Demiana (†), ♀ Rowenn

Partner
Jessie Crystal Eye

Potomstvo
Kierannie Crystal Eye (♀)Ravka (♀), Ryedoxen Ryed (♂), Iris Crystal Eye Fireshadow Killer (♀), Hazzarell (♂)Eleanor Crystal Eye Fireshadow Killer (♀)

Magie
Aura
1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Riteruova magie je aura. Ovšem, tato magie není nijak mocná, spíše naopak. Riteru díky ní dokáže jen zjistit něco o daném vlkovi. V prvním levelu magie to, zda je daný vlk hodný či zlý a v dalších třeba to, jaké jsou jeho dobré vlastnosti a jaké špatné, co má rád a co ne, v čem vyniká, jakou má magii… Nic jiného ale Riteru s touto magií nedokáže. I přesto je ale Rite na svou magii hrdý, protože mu pomáhá hledat v každém stvoření alespoň kapku dobra.

Extra magie
SÚ: Absolutní hrůza

Povaha
Riteru je poměrně tichý introvert. Odjakživa byl spíše samotářský, možná až trochu odtažitý a zamlklý. Moc nepřebírá iniciativu, je šťastnější, když rozhovor započne někdo jiný a on tedy víceméně jen odpovídá, sem tam prohodí nějakou svou náhodnou myšlenku. Neumí ale se slovy zrovna dobře pracovat, kvůli tomu, co občas vypustí z tlamy, může někomu připadat jako podivín.
I přes fakt, že se narodil jako syn bývalých alf již neexistující smečky Kirigakure, je velice skromný.
Všem, které zná blíže, plně důvěřuje, některým možná až naivně. Dělá mu ale problém věřit tomu, že jej někdo je schopen skutečně a upřímně milovat. Tomuto vlčkovi schází dostatečné sebevědomí, aby tomu mohl uvěřit. Samozřejmě, že se své partnerce snaží její slova uvěřit, city jí náležitě, byť zbrkle, oplácí. Dokonce i často přemýšlí nad důvody a důkazy, kterými by sám sobě mohl potvrdit, že je skutečně milován, avšak jeho poněkud pesimistickou mysl, alespoň v tomto ohledu, následně zachvátí další nával myšlenek a pocitů týkající se toho, zda to není pouze přetvářka, co když ho jeho milovaná pouze nechce ranit? Žije v mylném domnění, že ač on sám je schopen milovat, pravděpodobně nemůže být milován.
Jako partner je věrný doslova až za hrob, pravděpodobně i kdyby se s ním jeho drahá polovička rozešla, on by ji nadále miloval, i přes zlomené srdce, které by v sobě skrýval. Připadalo by mu nepatřičné, aby si po vztahu našel další a i kdyby se zamiloval znovu, do někoho jiného, pociťoval by výčitky svědomí, že nedostál svého slibu a že je nevěrný a nedá se mu věřit.
Umí posloužit jako skvělá vrba, rád poslouchá a naslouchá ostatním, ačkoli problémy ostatních rmoutí i jeho samotného. Přesto si cení toho, když se jiní nebojí se mu otevřít a povědí mu své strasti a starosti. Ne vždy je umí i utěšit, ale jako někdo, komu se můžete svěřovat i se svými nejtajnějšími tajemstvími, slouží skvěle. Ani se s ním nemusíte nijak blízce znát, není někdo, kdo by jen tak něco prozradil, moc dobře ví, jak jsou tajemství cenná a pro jejich vlastníky osobní. Zároveň mu nedělá problémy se do téměř kohokoli vcítit.
Když může udělat věci lépe, lépe se zachovat, ale neučiní tak, následně je kvůli tomu schopen propadnout smutku. Má od sebe možná až příliš vysoká očekávání, některé věci jednoduše nejsou v jeho silách, ovšem i přesto si je dokáže vyčíst.
Je pro něj samozřejmostí, že rád pomáhá ostatním. Sám potom pociťuje uspokojení z toho, že někomu třeba zlepšil den.
I přes určitou nenávist, kterou pociťuje sám k sobě, vidí všechny ostatní jen v tom dobrém světle. I v temném vlku dokáže najít dobro, nebo je o tom alespoň přesvědčen. Nevěří na čistě zlé duše, podle jeho teorie, v níž na sto procent věří, že ti, co zle vyhlížejí, se možná jen bojí dobra a nebo se jim v životě stalo něco špatného, takže se uzavřeli před světem a rozhodli se to v sobě dusit a tak se možná i přetvařují, protože na svoji minulost chtějí zapomenout.
Soustředí se spíše na emoce a pocity, než na racionalitu a logiku.
Nerad řeší spory, nesnáší násilí a tyranii, ale i pouhé nadávky ho dokáží rozhodit. Nemusí být mířené na jeho osobu, ačkoli si negativní slova bere hodně k srdci, a už si připadá nesvůj a pociťuje nutkání napadenou oběť bránit a mnohdy tak i udělá.
Není neobvyklé vidět stékat po jeho tvářích slzy, je poměrně jednoduché jej rozplakat. Obvykle je ale potřeba ubližovat jeho vcelku křehké duši a ne jeho tělu, na psychickou bolest je skutečně nesmírně háklivý, zatímco fyzickou dokáže skousnout mnohem lépe. Je jednoduché ho zlomit, není moc odolný ani vůči manipulaci a vydírání – nesmí ale dělat nic, čím by mohl ublížit komukoli jinému, než sobě. Také se ale může stát, že si možná rizika neuvědomí.

Dovednosti:
Síla
1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Rychlost
1 LVL | 10%1 LVL | 10%4%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Výdrž
1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%1%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Inteligence
1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL

Vlastnictví

Schopnosti:
Komunikace v mysli, komunikace s mýtickými bytostmi, Pírko pegase

Předměty:
Talisman Mens Nexus

Související obrázekÚkryt:
(Patří Jessie)
Střední jeskyně – Doupě (Vlčí skály – Kirigakure/ Jihovýchod)
Výbava úkrytu: Kamenná samoplnící miska na vodu, maso, byliny, běžné a cizokrajné plody
Clona proti chladu a horku, Clona soukromí, Clona pachová zástěrka
Mechový koberec, Houpací síť, Rouno kašmírské ovce, Slaměný a listový pelech
Magmatická vrstva, Jeskynní jezírko s vodou, Světlo siria, Jeskynní květy, Vůně koření
Doupě sdíleno s: Jessie, Ravkou, Kierannie, Ryedem, Iris , Hazzem, Eleanor
Povolení vstupu: – – –

Amir (Patron – plazma); Amideras
http://www.imagehosting.cz/images/2016031212.jpg

Nigeto; Mýtické stvoření Tsuchinoko
http://s5.postimg.org/safdqe93r/tsuchinoko.png