Rue Shawty de Ainet Joltstein

Jméno
Rue Shawty de Ainet Joltstein

Druh / Pohlaví
12,5% pes x 87,5% vlk / Samice

Rodina
Mamka: Maysie de Ainet
Taťka: Blix von Joltstein
Sourozenci: Emerald Ainet Joltstein, Pellka de Ainet Joltstein, Azurin Ainet Joltstein, Severus-Azul Ainet Joltstein

Partner

Potomstvo

Magie
Oheň
1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%
Ze začátku to vypadá jako něco velmi primitivní, ale nenechte se klamat, protože síly ohně bývají občas nesprávně podceňovány.
Proč má Shawty zrovna tuto magii? Souvisí to logicky s jejími rodiči. Je to vlastně jeden z elementů, stejně tak, jako je jeden z elementů voda, kterou ovládá Maysie, její matka. Magie jejího otce je naopak spjatá s elektřinou a blesky, což umí hodně dobře a také rychle podpálit. To proto oheň. Ale není nijak obyčejný. Díky své matce totiž získala to, že její oheň nereaguje na vodu a může na ní tedy i být – bez toho, aniž by zhasnul.
Nutno zmínit, že pokud je vlk například ve čtvrté úrovni, věci z předešlých (první, druhá, třetí) ovládá již skvěle a bez chyb, kdežto čtvrtou úroveň (neboli tu, ve které je) si musí osvojit a je možné, že v ní bude dělat chyby. To neplatí jen u desáté úrovně, protože je poslední – jakmile je vlk v ní, magii již ovládá.
V nulté úrovni: Magie se zatím neprojevuje příliš, jen o sobě dává vědět tím způsobem, že tělo Shawty je teplejší stejně tak, jako vzduch, který vydechuje.
V první úrovni: Pokud je v jejím dosahu nějaký oheň, dokáže ho trochu zvětšit. Taktéž umí vytvořit menší plamínek na něčem hořlavém (tráva, listy…), který se ale nerozšiřuje a neumí ani příliš zranit.
Ve druhé úrovni: Umí udělat větší plamen, stále to ale není nijak extra velké (maximálně do 30ti centimetrů při snažení se), může ho udělat opět jen na něčem hořlavém. Způsobí tím popáleniny – sice ne ještě úplně největší, ale už tam jsou.
Ve třetí úrovni: Dokáže pracovat s ohněm, který vytvořila nebo který již hoří, tedy jej zvětšovat, zmenšovat, nechat zhasnout a tak. Taktéž dokáže oheň v maximální velikosti až tři metry, pokud je to na něčem hořlavém, a maximální velikosti půl metru, pokud je to na něčem nehořlavém. Oheň způsobuje normální popáleniny.
Ve čtvrté úrovni: Může vytvářet libovolný oheň na něčem hmotném, i když je to nehořlavé, taktéž může vytvořit létající ohnivou kouli, kterou dokáže po někom vymrštit. Její oheň způsobuje velké popáleniny a tak už to pokračuje i v dalších úrovních.
V páté úrovni: Přidává se jí imunita vůči jakémukoli ohni.
V šesté úrovni:  Oheň už může vytvářet i někde jinde, než jen na hmotných místech – například může vytvářet malá ohnivá světýlka ve vzduchu a nechat je okolo sebe poletovat, stejně tak onu ohnivou kouli dovede vytvořit větší a silnější a umí v tom, kdy jí vymrští, ovládat její pohyb stejně tak, jako pohyb plamenů a všeho, co doteď uměla vytvořit.
V sedmé úrovni: Dokáže sebezapálení, zapálit jen některou svojí část a to samé dovede i u jiných živočichů – až na to, že u ní funguje imunita z páté úrovně, kdežto u zvířat ne (pokud nemají něco jako štít proti ohni).
V osmé úrovni: Umí oheň přesunout i do něčeho, kam se „nevejde,“ např. do stromu, kde ho zapálí, nebo do země a tak, ale není to nejlehčí. Taktéž dokáže při vydechnutí vytvořit opravdu horký vzduch a umí vytvářet i větší ohnivé obrazce ve vzduchu.
V deváté úrovni: Dokáže vytvořit jakýsi pomyslný „štít“ z ohně – jednoduše, nechá okolo sebe vzplanout ohnivý kruh nebo kopuli. Podle toho, jak se soustředí, jsou plameny velké, ale nejsou imunní a proto je může nějaká magie zničit (nejlépe asi vítr).
V desáté úrovni: Vše z minulých úrovní už ovládá skvěle a bezchybně, navíc může mimo horký vzduch z osmé úrovně vydechnout i oheň, ale není to žádný „plamenomet“. Poslední schopností, která se jí v této úrovni přidává, je schopnost vytvořit si ohnivá křídla, za jejichž pomoci může letět.

Povaha
Klasická, dominantní vlčice.
Stejně jako její otec má Shawty více osobností, avšak s tím rozdílem, že ona sama si toho je svým způsobem vědoma. Její patron, se kterým se narodila a který je úzce spjat s její magií, má často co k dočinění s tím, jaká povaha se u Rue projeví. Dokonce pro ni má i přezdívky, kterými jí
říká podle jejího chování.
„Lištička, neboli Foxirne,“ část povahy, kterou zdědila z největší části po své mamce. V ten okamžik, kdy se do ní „vžije, “ jí rozhodně nechybí inteligence a mazanost. Je v tu dobu chytrá, umí vytvářet různé lstivé – avšak i použitelné – strategie. Dokonce, ačkoliv je málo pravděpodobné, že to ovlivnila magie, se v tuto dobu pohybuje mrštněji a rychleji. Má spoustu energie a dovede jí naplno využívat, ať už ke hře nebo použitelnějším účelům. Vlastně je taková divoká a nezkrotná, aktivní, chce stále něco dělat, neposedí na místě a pokud z ní jen na vteřinu spustíte oči, je pryč. Je sebejistá a věří si téměř ve všem, může být chvílemi i soutěživá. K této povaze patří také učenlivost, pokud se bude zrovna soustředit a nezaujme jí více motýlek, který let í okolo. Což vyjadřuje poslední vlastnost, která je v této povaze projevena – nadměrná zvědavost. Toto se projevuje asi nejčastěji, zejména v době, kdy je vlče.
,,Antix“ je zlá povahová část Shawty, kterou na opak z největší části zdědila po otci, který jí má v krvi. V takovou chvíli bývá zl á a pomstychtivá, neustále vypadá ze všeho znuděně a dokáže jen tak otráveně sledovat okolní svět a prskat na kohokoliv, kdo se jí připlete pod tlapky. Může být tedy dost drsná a drzá, ani v téhle části povahy příliš neposlouchá a dělá si to, co chce. Nebojí se vytasit drápky a pořádně se porvat, taktéž by jí v této části hodně ranilo, kdyby něco prohrála – nad tím ale většinou nepřemýšlí a chce jen vyhrát, patří k tomu tedy i (opět) soutěživost. Rychle se urazí a nechce téměř s nikým mluvit, je raději sama zalezlá ve stínu temnoty. Nemá problém na někoho jen tak bezdůvodně zaútočit nebo někoho jen tak zabít. Nenechá si nic vymluvit, chová se tvrdohlavě a jedná jen sama za sebe. V téhle chvíli se jí do tlamy často dostávají sarkasmus a ironie. Do téhle části se dostává hlavně ve chvíli, kdy jí něco naštve. Skoro byste jí ani nepoznali.
„Oermi“ je část povahy, ve které je naprosto uvolněná a v těle má pocit svobody. Necítí žádnou vinu, problémy ani nic takového. Jediné, co má v hlavě a co jí svým způsobem pronásleduje, je hravá povaha – ne ve vlčecím smyslu. Proto je jasné, že tohle se projeví až v dospělosti. Ráda v tu chvíli s někým – většinou nezávazně – flirtuje, lichotí ostatním a nerespektuje něčí osobní prostor, chová se prostě až trochu moc odvázaně. Má někdy až choulostivé poznámky a necítí se kvůli tomu nijak zahanbeně, dokáže udělat věci, kterých by možná mohla i litovat.
„Aeri“ je část povahy, ve které se chová velice rozumně. Je klidná, nechce se pouštět do žádných soubojů, proto se vše snaží řešit slovy nebo se tomu zkrátka vyhýbat, prostě mírumilovné stvoření. Taktéž projevuje zájem o bylinky a léčitelství. Vždy je vyrovnaná a z rovnováhy jí jen tak něco nedostane, jedná s rozvahou a než něco udělá nebo řekne, několikrát si to rozmyslí. Je s ní skvělá řeč a jeden by se v tuhle chvíli divil, kde se v ní vzalo tolik vědomostí. Má také největší fantazii, představuje si různé věci, které neexistují, přemýšlí o smyslu života nebo maličkostech… prostě je často zabořená „ve svém vlastním světě.“ Umí se ale nao pak i úžasně soustředit, tak moc, že nic nevyvede její pozornost, pokud se její povaha „nepřehodí.“
„Koe“ je část povahy, která se neprojevuje příliš často a většinou je to ve chvíli, kdy je Shawty smutná – to ale není pravidlo. Cítí se úzkostně, klepe se a chce pryč od všech, od světa, maximálně jen k těm, kterým doopravdy důvěřuje – je smutná a často brečí, i když třeba neví, proč. Vnímá všechno okolo sebe jako problém, ze všeho se stresuje a řeší to tím, že se odebírá pryč. Může mít dokonce i halucinace nebo jiné zvláštní příznaky, zkrátka je na tom v tuhle dobu psychicky hodně špatně.
Může se však stát, že se neprojevuje žádná část povahy, v ten moment je Shawty jednoduše neutrální, ,klasická‘ vlčice.

Dovednosti
Síla
1 LVL | 10%1 LVL | 10%5%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Výdrž
1 LVL | 10%1 LVL | 10%5%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Rychlost
1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%1%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Inteligence
1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL

Zajímavosti
> Jedno oko zelené, druhé modré
> Její uši jsou větší než obvyklé

Vlastnictví

Schopnosti:
Čtení myšlenek, Komunikace v mysli

Předměty:

Úkryt:

Aertix (patron – Kouř); Ohnivý fénix – ♂
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/a1/87/6e/a1876e03126d218ad354dfc77d7330dc.jpg