Ryedoxen Ryed

Jméno
Ryedoxen Ryed/Xen

Druh / Pohlaví
Vlk / Samec

Rodina
Rodiče: Matka: Jessie Crystal Eye (♀) Riteru Fireshadow Killer (♂)
Sourozenci: Ravka ( ♀), Kierannie Crystal Eye (♀)Hazzarell (♂), Iris Crystal Eye Fireshadow Killer (♀), Eleanor Crystal Eye Fireshadow Killer (♀)
Prarodiče: Z matčiny strany: Aurora Crystal Eye ( ♀ † ) & Thunder de Sake ( † ♂) Z otcovy strany: Roxynor Fireshadow ( † ♀) & Varg z rodu Killer ( † ♂)

Partner
– – –

Potomstvo
– – –

Magie
Spánek
0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Magie si žádá delšího tréninku a velmi ovlivní svého nositele. Nejen, že je majitel stále extrémně unavený, ale zároveň chce, aby byli ospalí i všichni ostatní a dali mu pokoj. Při přímém pohledu do očí, dokáže vlka, nebo jinou bytost sklidnit. Při doteku, jej dokáže lehne omráčit, omámit, rozvláčnit a při přímém dotaku tlapky na hlavu, nebo na bok k oblasti srdce jej dokáže pomalu, ale jistě uspat. Lze také klidnit divoké sny a aniž by někoho budil, dokáže jeho zlý sen změnit na překrásnou pohádku s happy endem. Zlé sny se však přenesou na něj a občas se samotnému pak v noci zdávají.

  1. Vlk bývá často unavený
  2. Vlk dokáže usnout za jakékoliv situace, i když sám nechce
  3. Spánek se stává součástí něj a i on si ho začíná pomalu podmaňovat, pokud se soustředí, neusne
  4. Vydrží bez spánku i několik hodin, nebo naopak zvládne spát klidně celý den
  5. Pokud se opravdu soustředí, dokáže pohledem do očí lehce uklidinit malé zvíře
  6. Pohledem do očí dokáže uklidnit, omámit a trochu nechat usnout vlka
  7. Sám ovládá spánek jak chce, už není jeho vězněm, při doteku na hruď, dokáže vlka sklidnit, uvolnit a pokud sám chce, pomůže mu usnout
  8. Při doteku na hlavu dokáže po pár minutách vlka uspat. Dokáže vycítit co se vlkům zdá a trochu je mírnit.
  9. Doba uspání se zkracuje, samotnému stačí ke kvalitnímu vyspání třeba jen 10 minut místo celé noci. Vlk dokáže klidnit divoké sny, ale sám má potom několik nocí zlé sny.
  10. Při doteku na hlavu vlk, nebo jiné zvíře okamžitě usíná, dotek na hruď může zpomalit srdce tak moc, že ho okáže i zastavit, pohledem do očí si vlka hned podmaní a udělá z něj něco jako náměsíčnou loutku. Sám nepotřebuje téměř vůbec spát i několik dní, dokáže plně kontrolovat sny a brát si je na sebe.

Povaha
Popsat tohohle vlčka není vůbec těžké, nejen, že je to snad to nejlínější stvoření na celém širém světě, ale ještě k tomu je to i výstavní flegmatik. Tedy, on i přemýšlí, ale to už musí být jó něco, aby si namáhal hlavinku, to víte, přemýšlení přece bolí a u tohohle vlčka to platí dvojnásob. Rád se vyhřívá na sluníčku, protože to ho uklidňuje a může přitom spinkat. Vůbec si neláme hlavu tím, zda je někdo ve smečce výše, nebo níže postavený, nevyvolává problémy a tak se ani neumí rvát – nepotřebuje to. Pokud ho někdo uráží, hodí to za hlavu, pokud se mu něco nelíbí, neřeší to a jde raději spát. Pokud má hlad, kníkne na nejbližšího dospěláka, nebo dojídá zbytky, ale protože nemá téměř žádný výdej energie, moc toho nesní. Vlčice mu nic neříkají, ví, že se svou povahou by se stejně nikomu nelíbil, jediný, koho má rád jsou rodiče, které nadevše miluje a respektuje, dále pak sourozenci, které sice miluje, protože jsou jeho rodina, ale když na chvíli vystoupí z oblaku flegmacie, trochu na ně žárlí, protože si myslí, že je mají rodiče raději. Snaží se to ale ignorovat a vytěsňovat. Celkově se trochu podceňuje, jen to nedává najevo a raději to zahraje do “outu” s tím, že je unavený a raději danou věc nedělá, nebo nad ní nepřemýšlí. Jsou i světlé chvilky, kdo ho dostihne fakt, že je vlče a velmi rád si hraje s ostatními, stejně tak si i rád povídá a vyhledává společnost, o samotě se mu špatně existuje i spí.

Dovednosti
Síla:
1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Výdrž:
1 LVL | 10%5%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Rychlost:
1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Inteligence:
1 LVL | 10% 1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%5%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL

Zajímavosti
Magie u něj způsobuje narkolepsii
Má velmi huňatou srst kolem krku, ne však tak dlouhou, jako je u nich v rodině zvykem
Od narození mu chybí ocásek
Má trochu velké uši, které se se stářím zvětšují
Chodí velmi tiše Je hedvábně hebký
Na vlky ve svém okolí může působit ukliňujícně
Působí trochu pohuble, protože má málo svalů, není však vychrtlý a kosti z něj taky nečučí, zkrátka je drobnější postavy, ale za to pěkně vysoký
Je dost neochotný

Vlastnictví

Schopnosti:

Předměty:


Úkryt: