Soundless Mayen Fireshadow Killer

Jméno
Soundless Mayen Fireshadow Killer

Druh / Pohlaví
Vlk 75% , Démon 25% / Samec

Rodina
Matka: Eveline Fireshadow Killer(♀)
Otec: Diego Mayen(♂)
Sourozenci – První vrh – Minaell Mayen Fireshadow Killer♀†, Zante Mayen Fireshadow Killer♂, Isla Mayen Fireshadow Killer♀, Charza Mayen Fireshadow Killer
Druhý vrh – Deus Mayen♂, Saevel Mayen Fireshadow Killer♂, Sphaerio Mayen Fireshadow Killer♂, Esperia Mayen Fireshadow Killer♀, Arthas Mayen Fireshadow Killer♂, Nauri Mayen Fireshadow Killer♂, Invillea Mayen Fireshadow Killer

Partner

Potomstvo

Magie
Černý hlen
0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Každé tělo produkuje odpadní látky a tato magie využije jednu z nich ještě k dalšímu použití. Černý hlen se od klasického liší svou barvou a hustotou. Při aktivace magie se v těle začne tvořit velké množství hlenu, které bude moct uživatel plivat po protivníkovy. Jak už bylo zmíněno, tento hlen má jinou hustotu a po zasažení cíle se na něj nalepí. Protivník nemá šanci hlen sundat, pokud neovládá magii spjatou s vodou nebo se neumyje. Dále se dá hlen použít na zastavení protivníka v pohybu. Pak jsou tu nevýhody. V důsledku magie nemůže majitel mluvit, takže se musí dorozumívat pohyby tlamou ( jako kdyby chtěl říct slovo ) a další je vznětlivost hlenu, takže ho magie ohně může zapálit. ( hlen rychle shoří )
Vlče: 
Vlčeti se aktivuje magie v době, kdy už bude zvládat základní dovednosti. Prvním náznakem jsou záchvaty kašle, které skončí vyplivnutí menším množstvím hlenu. V této době neví, co tento hlen znamená, ale přesto zkouší, co vše se s ním dá dělat.
Dospívání: 
Jedinec přestává mít záchvaty kašle a hlen se sám produkuje, což má za následek plnou tlamu a kapající hlen z ní. Vlk má vyzkoušené, co vše může s hlenem dělat a pokouší se ho využít ke svému prospěchu. Začíná se i snažit hlen i plivat, ale příliš se mu nedaří, spíše hlen spadne na zem.
Dospělí: 
Hlen se přestává sám tvořit a vlk si magii může sám aktivovat. Nyní vlk už dokáže bez problémů plivnout a zasáhnout cíl. Slabiny:
1. Neschopnost mluvit ( vlk si nedokáže zavolat pomoc, takže se musí spoléhat pouze na sebe, nebo ty co čtou myšlenky )
2. Vznětlivost hlenu ( následky nejsou fatální, ale spálena srst není nic skvělého )

Povaha
Soundless je velice veselý vlk, který své okolí se snaží vždy rozesmát nebo aspoň rozveselit, když se děje něco špatného. I když nemluví, jeho gesta a mimika o něm dokáže hodně vypovědět. Tím, že Soundless nemluví, své sympatie vyjadřuje doteky. Čím víc se nějakého vlka dotýká, tím víc je pro něj dotyčný důležitý. Když si chce popovídat nebo něco důležitého sdělit, tak vyhledává vlky, kteří čtou myšlenky. ( pozná je podle toho, že mu na jeho myšlenky odpovědí ) Jako každý vlk má i Sound svou temnou stránku. Jestli se ocitne s někým, koho opravdu nemá rád, tak mu to bude skrze gesta dávat najevo a zároveň se ho bude snažit umlčet, aby nemusel poslouchat jeho řeči. Čas od času si bude chtít dokázat, že není jeden z nejslabších. Takže bude vrážet do potencionálního protivníka tak dlouho, než rozpoutá šervátku, ve které se bude pokoušet vyhrát. Boje ve smečce bude brát vždy jako hru, i když pro ostatní takové hry můžou být velmi obtěžující. Navíc k boji nikdy nevyzve samici, protože je pokládá za překrásný květ, na který nesmí být vztažena tlapa. Pokud někdo na samici vztáhne tlapu, a je úplně jedno, že je z temna, tak se jí vydá bránit.

Dovednosti
Síla
1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Výdrž
1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Rychlost
1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Inteligence
1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL

Zajímavosti
1. Soundless nedokáže mluvit jako ostatní vlci v důsledku magie.
2. Největším projevem náklonnosti je olíznutí čumáku.
3. Největším projevem nelibosti je daní přední části těla na zem a stažení uší dozadu.
4. Pokud mu stisknete kořen ocasu, tak se svalí na zem.
5. Magie se dá aplikovat i na lovnou zvěř.

Vlastnictví

Schopnosti:

Předměty:

Úkryt: