Star Lord

12939139_1207392572628294_553762018_n
Jméno
Star Lord

Druh / Pohlaví
Vlk / Samec

Rodina
Matka: Sirah
Otec: Sinister Lex

Partner
– – –

Potomstvo
– – –

Magie
Řev nočních můr
0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Star Lord má magii na čtvrt od otce a na čtvrt od matky, napůl je hlavně jeho samotná. Star Lord má v duši cosi co si kdysi vzalo duši jeho otce. Ale v podobě noční můry, která se mu dokáže zjevit jako duševní obraz až do 10 lvl, kdy už její zhmotnění je hmatatelné a zároveň jeho společnicí, která když zemře, zrodí se v hlavě Lorda a může se znovu vtělit. Ovšem není to tak snadné…
Ale to skáčeme, hezky nazpátek k základům.
Lordova magie je převážně zvuková, když chce, může štěknout tak že to vlka odrazí, či odhodí. Zavrčet a rozvibrovat zem pod sebou nebo za pomoci své noční můry zaječet natolik že se vlkovi strachy postaví srst. Noční můra je jako zjev, který když projde vlkem, projde jím i strachová vlna kterou její temnota přináší. Jako kdyby se jich dotkla smrt a pošeptala, že je jejich čas.
Zajímavost noční můry je ta že její hlas mohou slyšet vlci, co mohou slyšet duchy. (když je v podobě vize) A matka s otcem Lorda kteří jí i mohou vidět. Popřípadě ještě jeho sourozenci. (prostě krev Lordovy rodiny, děti otce, matky, a nebo sourozenci matky a otce. A duchové )A to je celá část otcovi magie. Když pak ale Lord dosáhne 10 lvl, noční můra se bude moct zhmotnit. Ovšem dívenka velikosti 120 centimetrů. O síle malého dítěte a v dospělosti velikosti 140 centimetrů a o síle malé slabé dívky není zrovna společnice do boje. Ale její psychická moc vůči strachu jí nebo Lorda je nadmíru silná. Dokáže bránit a mírnit jeho bolest ať fyzickou nebo psychickou. Je sice jako sestřička démonů ale noční můra je pro ní něco víc. Je zlá, svou podstatou ale zároveň je cosi jako světlo ve tmě, jak světluška lordova srdce. Každý z nich má jinou povahu.
Částečná matčina magie je jen rychlejší regenerace než u jiných vlků, a to je hlavně tím že má krev po ní, takže je v ní možnost rychlejší regenerace stejně jako v matce. (Nebude mu trvat zahojení ranky den ale 3/4 dne. Zlomenina nebude trvat 3 týdny ale dva týdny. A spolu s levlem to bude postupovat tak že se může nakonec v 10 lvl léčit až o půl času rychleji. Nebude to hned nebo do pár minut jako u matky ale částečně mu to zjednodušuje život. Ovšem jizvy mu potom zůstávají jako normálnímu vlkovi když se vyléčí)
Jeho hlavní magie je zvuk a jeho využívání, nejen že lépe slyší a rozlišuje zvuky, ale dokáže napodobit hlasy (pokud bude mít komunikaci tak i komunikaci – například bude mít komunikaci s hmyzem a potom vyluzovat zvuky jako dělá komár, vosa nebo moucha apod.)
Dokáže napodobit zvuky i odlišného pohlaví, mluvit jako svá matka nebo našeptávat tichým hlasem, tak jako to dělá svědomí.
Dalo by se říct, že jeho magie je zvuk. Pokud by ovšem jeho nositelem nebyla noční můra, která s ním sdílí tělo.
A teď něco málo k noční můře – je to dívka, vypadá jak vlčí žena, má křídla noční můry a hlas vlka (nemluví lidskou řečí) Její hlas je jak hlasem záhrobí a někdy našeptává i Lordovi. Jelikož její historie sahá sta tisíce led do dávnověku, kdy žili démoni a ona je něco jako jejich sestrou, může radit Lordovi a poučovat jej. Nepere se, protože její tělo je křehké, jak lidské, je malého vzrůstu jak malá dívka. Když dosáhne Lord dospělosti, dosáhne jí i noční můra – které bude říkat Noctis. Je drobná a křehká a její smrt je křečí i bolestí pro Lorda, který ji jen tak nenechává chodit po zemi, protože nenávidí bolest natožpak, když mu jí způsobuje ona.
A teď něco k smrti Noctis. Když tato slečinka zemře, v okruhu několika kilometrů zazní hlas úpěnlivě umírajícího vlčete, který jako by k sobě stahoval temno. Dva až pět metrů od místa její smrti padne teplota na bod mrazu (jak při přítomnosti mozkomorů z Harryho Potera) a trávu pokryje jinovatka. Její tělo pokryje cosi jako kukla a ta se následně rozpadne na popel . Rostliny na zemi kam padne popel shnije a poté se vše vrátí do normálu, krom tedy Lorda který spolu s řevem noční můry dostane křeče, bolest jej ochromí a on padne do bezvědomí ve kterém je zranitelný. Bezvědomí může trvat i několik dní.
Jediné co by jej v tu chvíli mohlo probudit, by byla krev čisté bytosti která je tělem i duší zapřísáhla dobru a daruje ji dobrovolně. To nejen vyléčí jeho bolest ale i mu navrátí ztracenou sílu. Během chvíle ho to probudí.
Ovšem pokud krev bude získána nedobrovolně a nebude čerstvá, nebude to mít dobré účinky, naopak, jeho křeče se zhorší a z bezvědomí může upadnout do komatu.

Povaha
Bohužel není jeden z těch dobrých. Už jako vlče byl dost agresivní na ostatní a možná že mu to bude dělat problémy, ale rozhodně mu to nebude vadit. Bezdůvodně zabijí, útočí a baví se bolesti druhých, kterou plně chápe a úmyslně se jí snaží vyvolat. Ano správně, čtete povahu agresivního sadisty, který se vyžívá v bolesti druhých. Je ochoten akceptovat řád a hierarchii, ale když se mu do tlap dostane cizinec na území, či omega nebo jiný post, který se mu nehrabe ani po tlapy, využije práva – útoč na někoho, kdo tu nemá co dělat – Jednoduché, stručné a výstižné. Stejně tak když se jedná o jeho věci – má kořist a vlk se přiblíží moc blízko? Co na plat jeho blbost – brání si své věci a to tak že agresivně. Málo kterému vlku se podřídí, pokud to není alfa nebo beta.
Lord je schopný a cílevědomí vlk. Jedná jak voják a i tak se staví k postům. Kappa – obyčejný pěšák, Delta – dobrý voják, Gamma – perfektní voják, Beta – zástupce velitele – generál , alfa – vůdce, hlavní velitel armády – jeho rozkaz můj život. Kdyby řekl, jsi proti – půjde proti. Kdyby řekl, udělej – udělá. Né proto že se mu líbí být podřízený, ba naopak to nesnáší, ale proto že respektuje priority.
Lord patří k těm, kteří jdou a bezdůvodně zabijí. Jdou a zaútočí. Už jako vlče bude mít velké ambice a když se mu naskytne možnost, bude se zdokonalovat. Vnímá vlky kolem sebe jako nahraditelné dílky skládačky, do které zapadá i on.
Jeho matka, když jej porodila byla alfa a on věděl že to nezískala pro srandu králíků, ale proto co byla a bude chtít být po ní. Být silný, co jako ona, ještě silnější. Dokázat jednou to co ona. Dokázat jí že na to má.
Lord je sadista, který se vyžívá v bolesti slabších, v bolesti těch co lehnou a vzdají se. Když pod ním leží, je schopen stále útočit a něco jako soucit mu nic neříká. Je sobecký a reaguje podle toho, co pro něj by bylo výhodné.
K cizím se chová nepřátelsky. K náhodným návštěvníkům nápodobně. K přátelům… no… přátelům. Pokud by přeci jen nějaké měl… což by bylo udivující. Choval by se k nim….
Dobrá jde to říct blbě protože Lord není vlk, který by si přítele dělal. Spíše to budou vlci co bude výhodné mít u sebe.
Ale dobrá, přeci jen kdyby přátele už měl. Choval by se k nim tak jak se chovají oni k němu. Pokud by byly upřímní, byl by upřímný i on, pokud by mu lhali, nebyli by to přátelé. Pokud se budou usmívat, dokáže se usmát i on.
Ohledně pocitů je hodně po matce, láska mu toho moc neříká.
Jeho chování k hodným – přehodným vlkům – jakmile Lord vidí potencionální oběť, dokáže se chovat sladce a přetvařovat se aby získal co chce, když vidí vlčici, která je ochotna se k němu přiblížit a tím se vystavit nebezpečí, její blbost. Přepadne jí a bude jí týrat tak dlouho dokud neuzná za vhodné.
Lord je prostě zlí, agresivní jedinec, který když potřebuje, dokáže přemýšlet. Tím by se dalo shrnout to co je.

A teď Noctis.
Noctis je sama o sobě temná, tichá bytost která promlouvá převážně jen k Lordovi. Našlapuje v jeho stopách. Leží na něm a vnímá vjemy jeho mysli a pocitů. Často mu mluví do chování a usměrňuje jej. Někdo to dělat musí. Je ale převážně to světlé světélko Lorda. Má to co jemu chybí. Soucit. Často ten kro řekne „a dost, to už by stačilo, chudák nech jí/ho bejt“ a Lord většinou poslechne hlavně proto že akceptuje náhodu toho, že ona má převážně pravdu a její názory mu mluví do duše. Kdyby to ovšem zkusil někdo jiný, nedopadl by dobře. Noctis je jako malé dítě, ráda si hraje a baví se. Baví stejně jako Lord. Bolestí druhých. Je usměvavá a když si shodí vlasy do očí, připomíná postavu Samary. Svou moc si uvědomuje a miluje děsit jiné. Uvědomuje si ale i nebezpečí které pro ní představuje okolí. Miluje vodu a zataženou oblohu, černé a rudé růže a miluje symboliku. Temné já obyčejné bláznivé dívenky, která se pohybuje s vlkem jako jeho přívěšek, který mu mluví do života. Je to poměrně vlídná dívenka a ráda jezdí na Lordovi, který s její muší váhou nemá sebemenší problém.

Dovednosti
Síla
1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Výdrž
1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Rychlost
1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Inteligence
1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL

Zajímavosti
Lord – Lord má mohutné tělo ale dlouhé nohy, oproti tělu. Narodil se s třapatými oušky ale těsně po porodu spadl hlavou přímo na zem a jeho kůže na hlavě se prorazila, až na lebku kde vytvořila obraz jakési svítící hvězdy. (Možná že to byl okamžik, kdy mu ruplo v bedně.) Zkrvavilo se mu bělmo a z čenichu vytekla krev, která zbarvila chloupky pod čenichem do červena. Prokrvená křídla, která se podobají netopýřím křížená s dračími, jsou zranitelná, ale jejich srůst je až obdivuhodný. S klidem, když Lord počká dost dlouho, může se blána plně obnovit. Je vyššího vzrůstu jak po matce, tak po otci. (má kolem metru) Poroste rychleji než normální vlčata díky noční můře. Postupně až bude růst mu z hlavy vyrostou dva rohy
Noctis – Noctiiny křídla, byť jsou křídla můry, se mohou bez poškození namočit. Dokáže mluvit s démony a upravovat sny Lorda. Její ruce jsou neustále studené stejně jako její bledé, dalo by se říct mrtvé tělo které k životu potřebuje jen Lorda.

Vlastnictví

Schopnosti:

Předměty:

Úkryt: