Yungul Solsticio Sanginea

Jméno
Yungul Solsticio Sanginea

Druh / Pohlaví
Čistokrevný vlk (ačkoli tak nevypadá) / Samice

Rodina
Matka: Spectra Sanginea
Otec: Neznámý
Bratři: Mauritius Sanginea
Sestry: Secvoya Sanginea, Levay Jetol Sanginea
Tety: Sezenne Sanginea
Sestřenice: Brétienne „Fénix“ Willica Sanginea
Neteře a synovci: Qaya, Roye, Noer

Magie
Slabiny
0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Tato magie jí umožňuje znát slabiny ostatních, ať už se jedná o cokoliv. Může to být rodina, může to být magie nebo cokoliv jiného. Někdy zná slabinu přímo, magie jí sdělí, že daný vlk má rodinné problémy, nebo mu někdo nedávno umřel, jindy se ale nedozví vůbec nic a sama je pak překvapená, jak její magie reaguje, když ji pak použije k útoku. Když má druhý vlk například magii ohně a Yungul svou magii použije, skropí ho vodou, přestože technicky vzato magii vody nemá. Pokud má druhý vlk magii čtení myšlenek, kolem její mysli se postaví neproniknutelný štít, který čtení myšlenek zabrání. Ona sama si tohoto štítu ani nemusí všimnout. Dokáže odstínit i několik magií najednou a útočit i bránit se zároveň.
Pokud by ale slabinou cizího vlka byl strach, že s ním ostatní manipulují, nezíská tím možnost ovládnout jeho tělo nebo mysl, jen se o této slabině dozví a může mu něco navykládat. Vlci, proti kterým magii použije, jsou svými vlastními pány a je čistě na ni, jak na její útoky zareagují. Také když je vlkovou schopností strach ze smrti, nemůže ho zabít. A pokud by se druhý bál někoho konkrétního, třeba už, mohla by leda tak vyvolat nehmotnou iluzi, kterou by ovládala zcela svou vůlí, rozhodně nedokáže přivolat duchy, nebo oživovat mrtvé.
Její magie ale má i vlastní slabiny. Sama o sobě svou magii použít nemůže, vždy musí mít nějaký cíl, proti kterému ji používá, ať už jde o jiného vlka, nebo přírodní živly. Pokud má její cíl-vlk nižší level, než je vlkova primární magie, případně má vlk mentálního obránce vyššího levelu, nedozví se o jeho psychických slabinách nic. Pokud je level jeho libovolné magie vyšší, než má ona, nemůže proti této konkrétní schopnosti svou magii využít. Nebo lépe řečeno, může se o to pokusit, ale nestane se vůbec nic, což pro ni může být velice nemilým překvapením. To samé platí pro schopnosti bez levelů, proti těm nezmůže nic. Pokud narazí na stejný level, jaký má u primární magie ona, může svou schopnost použít, ale síly jsou vyrovnané a druhý se tak může snadno bránit.

EMÚ Voda – Vodní koule

Povaha
Ctižádostivost. To je slovo, které zdánlivě dokonale popisuje Yungulinu povahu. Tahle vlčice se nebojí výzvy, je odvážná a vrhá se i do věcí, na které ostatní nemají odvahu. Ráda bojuje, je rychlá a velmi zákeřná. Veškeré vaše slabiny využije pro svůj prospěch. Nezajímá ji, že boj není fér, že je protivník zraněný, nebo mladý a zoufale nezkušený. To je jí naprosto ukradené. Nepřijme prohru a nevzdá se, dokud bude schopná vstát. Když souboj vyhraje, zasype soupeře posměšky, je jí naprosto fuk, že si nadělá nepřátele. Dalo by se říct, že je sólový hráč, pokud chcete být jejím přítelem, fajn, na vlastní nebezpečí. Pokud ne, vaše věc. Jestli něco nenávidí, je to slabost, ať ostatních, tak její vlastní. Slabostí pohrdá, dokáže ji dokonale znechutit. Je ale zároveň její hnací silou, když jí něco nejde, nevzdává se a trénuje, dokud se danou věc nenaučí. Přestože by se mohlo zdát, že zcela postrádá jakékoli morální zásady, není to pravda. Její respekt si musíte získat a tím získáte i věrného a ochotného následovníka. Ovšem tento následovník vás opustí, pokud u vás uvidí jakýkoli náznak slabosti. Koneckonců, věrnost je pomíjivá věc. Je nestálá, nespolehlivá, sleduje jen vlastní záměry. Bezohlednost jí také není cizí. Jste malé, opuštěné a hladové vlče? U ní pomoct nehledejte a rozhodně zoufale nekňučte, nijak vám to nepomůže.
Další věcí, která stojí za zmínku, je její pohrdání druhým pohlavím, tedy vlky. K nim přistupuje automaticky nepřátelsky. Svět podle ní prostě patří vlčicím.
Její povaha má ale důvody. Dřív byla, jako téměř všichni ostatní, malým, veselým, hravým, naivním a přátelským vlčetem. Ona a její sourozenci měli každý jinou povahu, Zatímco Secvoya byla vážná a elegantní, laskavá vlčice, Levay byla pro každou špatnost. Yungul pak byla hlavní zvědavec tlupy, věčně se dožadovala matčiny pozornosti, chtěla všechno vědět a znát. Ale její matka se k ní i všem ostatním chovala chladně. Netolerovala jejich vlčecí pohled na svět. Právě ona jí vnutila představu, že slabost je špatná. A Yungul, která se ji snažila všemožně potěšit, nebo získat alespoň malinké uznání, tak postupně vyrostla ve vlčici, jakou je dnes. Takovou, jako byla její matka. Lze tedy říct, že za všechno může výchova. Možná, že se někomu jednou povede vydolovat z ní tu starou Yungul, kterou byla dřív a která skončila pohřbená hluboko v zapomnění.
Její pohled na vlka má pak za vinu jeden tulák, který ji utvrdil v jejích názorech a ukázal jí, jak můžou být ostatní krutí. Jizvy na těle se možná zahojí, ale ty na duši zůstanou. Ten vlk se jí představil jako Wind a ona touží po pomstě. Možná že on je i jeden z důvodů, proč nedůvěřuje ostatním a i když je dobře zná, čeká od nich zradu. Proto je také obvykle zradí první.

Dovednosti
Síla:
1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Výdrž:
1 LVL | 10%1 LVL | 10%5%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Rychlost:
1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL
Inteligence:
1 LVL | 10%1 LVL | 10%0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL0 LVL

Zajímavosti
Má opeřená křídla. Pokud je nepoužívá, jsou malá a má je složená na hřbetě, pokud je chce použít, dokáže je zvětšit a roztáhnout do plné délky. S malými nedokáže létat.
Je bisexuál, preferuje ale vlčice.
Na krku má stříbrný obojek s mahagonovou tlapkou a poutkem, ve kterém nosí zavěšený svůj meč.
Přívěšek na jejím náhrdelníku v noci slabě žlutě světélkuje.

Vlastnictví

Schopnosti:

Předměty:

Úkryt: