VPS » 2. kolo » Léto

Home / Soutěže / VPS » 2. kolo » Léto

Ahojky vlčci,
vítejte u druhého kola Velké psací soutěže! 🙂

Zadáním je: LÉTO
F2U|Decor|Anime Nature #3 by Mairu-Doggy

Výsledek obrázku pro vykřičník pngNejprve bych vám ráda oznámila, že jsme se v A-teamu rozhodly trochu pozměnit pravidla:

 • Do dalšího kola postupují všichni
 • Po uzavření čtvrtého kola se účastníkům sečtou hlasy, které obdrželi ve všech čtyřech kolech dohromady. Kdo jich má nejvíc, vyhrává.
 • Účastnit se můžete i pokud jste do prvního kola nic nenapsali

Výsledek obrázku pro summer


Další pravidla jsou zase stejná jako minule:

• Můžete zaslat pouze jeden soutěžní text.
• Nekopírujte texty či náměty jiných autorů, ani se nesnažte napodobit styl psaní někoho jiného. Zkrátka chceme, aby to, co napíšete, vycházelo čistě z vás!
• Je to poněkud větší soutěž a je potřeba, aby plynule probíhala a nijak moc se nezastavovala, tudíž nebudou žádná prodloužení termínů, aby se to potom netáhlo. Při nejhorším je možné požádat o prodloužení pouze o 1 den, a to jedině před koncem daného termínu.

F2U|Decor|Green Beauty #2 by Mairu-Doggy


Hlasování:
• Každý má k dispozici tři hlasy, jež může rozdělit mezi tři libovolné hráče.
• Hlasování se mohou zúčastnit i hráči, kteří se nezapojili do samotné soutěže.

F2U|Decor|Blue Lake #3 by Mairu-Doggy


Odměny a vyhodnocení:
• Netradičně budou odměněni všichni účastníci.
• Odměny budou rozděleny dle úmístění hráčů podle počtu hlasů
• Po každém kole budou vyhlášeni první tři jako výherci daného kola, avšak opravdoví výherci budou vyhlášeni až po závěrečném kole.
• Další informace budou vypsány v každém příspěvku s vyhodnocením.

Výsledek obrázku pro summer


Termíny:
• Zasílání textů: 23.3. – 23.4.
• Hlasování: 24.4. – 1.5.

F2U|Decor|Anime Nature #4 by Mairu-Doggy


 

A teď hurá na průběžné výsledky!

Zatím vede:

Sinha se šesti hlasy
Spirit se čtyřmi
Za ní trojice Dino, Yllin, Hilary se třemi 
A zatím poslední je Draco s jedním hlasem 🙂

Prozatím každý dostává za jeden hlas 50 VB.
(Sinha – 300 VB, Spirit – 200 VB, D&Y&H – každý po 150 Vb, Draco – 50 VB. Zapsáno.)

F2U|Decor|Green by Mairu-Doggy


Všem přeji tuny inspirace, pište pište, odměny vás neminou ~

Spirit GnI

8 komentářů

 1. Pokud jsem dobře počítala, tak bych měla mít jemom jeden hlas.
  A jo, omlouvám se. ^^“
  opraveno
  – Spirit

 2. Aké je leto? Leto je obdobie mnohých tvárí. A vonia príjemne, voní slobodou a voľnosťou, časom, kedy škola skončí svoju moc a žiaci sa zbavia okov školských lavíc. Už od mája sa hlási k vláde, je bližšie a bližšie až napokon konečne to vymodlené leto príde. Je to čas kedy je človek všade inde, len nie doma, môže byť dlho vonku, lebo slnko stále svieti. Svet je zelený ovocia je na stromoch dostatok… Proste ideálne leto sa spája s vodou, výletmi a podobnými záležitosťami, na ktoré sa asi každý teší. Samosebou má aj svoje nevýhody, ktoré sa spájajú s nepríjemnými hmyzákmi, ovady, komáre a iná háveď nepríjemná. Ale až na niektoré nedostatky je leto úplne geniálne, je sloboda a svet je úplne iný, vymykol sa tej jednotvárnosti, je zrazu pestrý a zaujímavý. Navyše je teplo, nikto sa nemusí zdržovať obliekaním, proste chodí sa naľahko a mne sa leto pozdáva tak ako je.

 3. Když léto přijde a slunce září,
  vidím tu radost na tvojí tváři.
  Vidím to, co běžně vidět není…
  …vidím, jak se tvůj výraz mění.

  Radost dále šířit se snaž,
  tak jako obloha sluneční zář.
  Jakmile procházím okolo jezera,
  jakoby veškerá trablata zmizela.

  V dáli dlouze zapištěl vlak,
  ihned k němu nakláním zrak.
  Lidské civilizace v míru jdou,
  nedaleko opuštěná nádraží jsou.

  Tak se vracím do svého lesa,
  srdce mi spokojeně plesá.
  Protože já jsem vlk hrdý,
  co se nebojí být tvrdý.

  Léto mě nabíjí,
  hledám však stín,
  Jinak už to ani
  nevidím.

 4. Můžu poprosit o prodloužení o ten jeden den?
  Bohužel to kvůli shledu nepříjemných okolností nestíhám a čas si najdu až zítra.
  Děkuji.

 5. Když se řekne léto, tak si většina lidí představí v první řadě Slunce, které hřeje zem svými ohnivými paprsky. Čas od času se na obloze objeví i nějaký ten rozzuřený mrak, který se hodlá dívat na svět z trůnu našeho Slunce, ale to nechá svého naštvaného soudruha vybít svou zlost v podobě kruté letní bouře. Zůstaňme ale u toho dobrého a rozeberme si alespoň něco málo, co z tématu léto vyšťouráme.
  Jako první bych se zaměřila na začátek léta samotného. Mladší z nás si ho spojují s koncem školního roku a vysvědčením, ale hlavně se začátkem očekávaných prázdnin. Nastává období táborů a neomezených radovánek venku. Samozřejmě nesmím vypustit příjemné chladivé koupele za obzvlášť horkých dnů. Někdo si sbalí kufry a vydá se na dovolenou, někdo dá raději přednost pálení šunek u vody.
  Teď se pojďme zaměřit na to, jak léto vnímají vlci. Zřejmě se nenajde nikdo, komu by teplo vadilo, krom vlků s obzvlášť hustým kožíškem. Musí se ale připustit, že teplo někdy přetáhne hodnoty a z krásného rána se stane horký den, který nakonec stejně každý vlk stráví u zdroje vody. Někdy to dojde až k rozsáhlým lesním požárům, které nejsou na území smeček vítanými. V takovém horku není těžké se přemáhat a nemusí to být zdravé, ale o to lepší jsou ty zábavné chvíle u vody. Pravda, ne všude je hojnost vody a dostatek potravy, ale ani takovým místům neunikne, že léto otevřelo své brány, protože i sem může nějaký ten hřejivý paprsek zabloudit a potěšit tak duše, na které Slunce shlíží z výšky.
  Když je však již konec toho krásného období před námi, tak nezbývá, než jen pozorovat, jak se dlouhé dny chýlí ke konci a krajina se mění – to už se léto zřeklo žezla a moc předalo dalšímu vládci.

 6. Ještě před chvílí líbeznou azurově modrou oblohu, teď halí plášť pochmurných mrčen. Svět oněměl, jak rozneslo se krajinou mrtvolné ticho. Neni jediného tvora, jenž by se hrozivou nicotou odvážil ozvat. Vítr všemy směry metá, až plody léta divoce plápolají. Květinka za květinkou, ohýbají se prohrávajíc v boji s rukou Boží všemi směry. Pár lístků vznese se a v drobném víru po světě rozneseny jsou. Nakláním se nad hladinu jezera, tam můj odraz vlní se v drobných kruzích. Vlažné kapky tříští se o hladinu, vnikajíc tak jemné vlnečky, unášející zbylé potápníky. Náhle vodní plocha zaleskne se jasným plamenem, když nebe roztříští se zářícím zábleskem. Zlost Bohů, ozývá se na kilometry daleko. Krajina pod náporem deště pomalu vlhne. Nebeské perly jemně klouzajíc po stéblech trávy dopadají na vyprahlou zem. Zdánlivě děsivá bouře, v naději pro porost mění se. Jak ovšem rychlostí lusknutí prstů přišla, tak právě i odchází. Temná oblaka se trhají, místy začínají prokukovat oslabené sluněční paprsky. K zemi snáší se poslední vláha. Vystrašené rostliny pomalu otevírají své květy světu, aby jsme se z nich mohli zas a zas těšit.

Napsat komentář